Connect with us

GT World Challenge

Jön Belgium, folytatódik a GT World Challenge

Közzétéve

on

Talán a bajnokság legjobb pályáján folytatódik a GT World Challenge, ma este a belga Spa-Francorchamps várja a mezőnyt.

Három futam után már a minuszolás is életbe lépett, azaz a legrosszabb versenyt levonjuk a bajnoki állásból. Így a bajnokság élén Kiss Balázs áll, előnye 27 pont Tim Gábor előtt. A harmadik helyen Hegyvári János áll egyetlen ponttal lemaradva.

A csapatok között a Silver Buffalo Racing vezet, a GuangDong Tigers és a Golden Buffalo Racing előtt.

Úgy tűnik a csapadék elkerüli a pályát, 16 fok várható a pálya környékén.

A bajnokságba továbbra is lehet nevezni, érdemes is, mert rendkívül élvezetesek ezek az autók.

Várunk mindenkit hétfőn este!

Az előző forduló közvetítése a #janimutatja adásban:

GT World Challenge

Kiss Balázs a GT World Challenge bajnoka

Közzétéve

on

Tovább a cikkre

GT World Challenge

Superfinal, Barcelonában zárul a GT World Challenge

Közzétéve

on

Az utolsó futama következik a GT World Challenge bajnokságunknak, a Superfinal következik hétfőn este, a helyszín Barcelona. A verseny ezúttal 60 perces lesz és 1,5x-ös szorzójú pontokat lehet szerezni a bajnokság utolsó versenyén.

A bajnokságot Kiss Balázs vezeti, lényegében már bajnok, de még egy futamot teljesítenie kell. Előnye 63 pont Hegyvári János előtt. Az utolsó superfinal versenyen 81 pont szerezhető. A harmadik helyen Szűcs Ádám áll.

A csapatok között Silver Buffalo Racing vezet, Golden Buffalo Racing már 269 ponttal van lemaradva. A harmadik helyen a GuangDong Tigers áll.

Az időjárás Barcelonában a nyárnak megfelelő, meleg várható, de enyhe eső érkezhet.

Fontos! A GT World Challenge bajnokság után egy TCR jellegű bajnokságot indítunk a BTCC első kerék hajtású autóival, melyben az angol bajnokság autói szerepelnek, de a világ több részére ellátogatunk. Erre érdemes készülni.

Várunk mindenkit hétfőn este!

Az előző forduló közvetítése a #janimutatja adásban:

Tovább a cikkre

GT World Challenge

Ma este száguldunk, Monzában folytatódik a GT World Challenge

Közzétéve

on

Az utolsó előtti futama következik a GT World Challenge bajnokságunknak, ma este Monzába látogat el a mezőny.

A bajnokságot Kiss Balázs vezeti, dominálja a bajnokságot, eddig öt futamgyőzelemnél jár. A második helyen Hegyvári János követi 72 pont lemaradásban. A harmadik helyen Szűcs Ádám áll hét futam után.

A csapatok között Silver Buffalo Racing vezet, Golden Buffalo Racing már 234 ponttal van lemaradva. A harmadik helyen a GuangDong Tigers áll.

Az időjárás Monzában nem kifejezetten nyárias, akár eső is előfordulhat a ma esti futamon.

A bajnokságba továbbra is lehet nevezni, egész évad során elfogadjuk az új jelentkezéseket.

Fontos! A GT World Challenge bajnokság után egy TCR jellegű bajnokságot indítunk a BTCC első kerék hajtású autóival. Erre érdemes készülni.

Várunk mindenkit ma este!

Az előző forduló közvetítése a #janimutatja adásban:

Tovább a cikkre

Hírek