Formula 3
Új autókkal, de folytatjuk – Norisring jön
Nagyon szerencsétlenül jött ki a Formula 3 bajnokságunk idénykezdete, hisz pont a bajnoki nyitánnyal egy időben jelent meg a Studio 397 gyári Formula 3 modja is.
Ugyan az első verseny lezajlott a Hungaroringen, de többek kérésére egy forduló után átállunk a gyári modra. Az első forduló pontjait megtartottuk, hisz az egy éles bajnoki forduló volt.
A bajnokságot egy helyszín és két verseny után Tim Gábor vezeti Berki Milán és Czimer Gábor előtt. A csapatok között a Racing Spirit áll az élen.
Hétfőn este tehát új mod és Norisring vár ránk. Az előrejelzés szerint végig esélye van az esőnek.
A bajnokságba továbbra is lehet nevezni és érdemes is, hisz a minuszolások miatt olyan mintha most kezdődne a bajnokság.
Formula 3
Formula 3 szezonzáró a Hungaroringen
A kilenc állomásból álló Formula 3 bajnokságunk a szezonzáró versenyhez érkezik, hétfőn este a Hungaroringen zárul a sorozat.
A bajnokságot Kiss Dániel vezeti, előnye 7 pont Kiss Balázzsal szemben, de Tim Gábor is csak 9 pontra van lemaradva. Valójában az első öt helyezett lehet még bajnok reálisan. Nagyon izgalmas lesz a szezonzáró.
A csapatok között a Carlin Buzz Racing áll az élen, a Prema 38 ponttal követi Őket a tabellán.
Az időjárás várhatóan száraz lesz, de az év eszen szakaszában bármikor megjelenhet az eső a pálya környékén.
A bajnokság lezárultával új szezonokat kezdünk 2021-ben, az egyik a Formula 2 lesz egy ingyenes moddal, a másik pedig a Studio397 által fejlesztett Porsche Supercup lesz.
A jövő évi tagsági díj is befizethető már, az áraink nem fognak változni. A teljes szezonra 3000 Ft, csak egy bajnokságra pedig 1000 Ft lesz a tagdíj.

Formula 3
Tim Gábor a Formula 3 bajnoka
Formula 3
Szezonzáró Macau-ban
A legnehezebb maradt a végére. Az utcai pályák pokoljában zárul a Formula 3 bajnokságunk, a helyszín nem lehet más mint Macau.
A bajnokságot Tim Gábor vezeti, előnye tetemes, de hatalmas szerencsével Kiss Balázs még elorrozhatja előle a bajnoki címet. A csapatok között a Racing Spirit áll az élen, szintén nagy, de nem behozhatatlan előnnyel.
Az időjárás valószínűleg nem fog közbe szólni, normális száraz napos idő várható.
Várunk mindenkit hétfőn este.
A Formula 3 után új bajnokság indul, mely a Mini Challenge lesz. Hétfőn délután kikerülnek az információk.
