szombat , 2024 április 27

Tim Gábor gy?zött a Hungaroring-en!

Tim Gábor, a SIMCO pilóta programjának versenyz?je, a Gyorsasági Országos Bajnokság els? hétvégéjén vett részt a Duna-Autó Suzuki Bio Kupában. Az id?mérésen a harmadik lett a 21 pilótából, majd az els? versenyen 4. helyen ért célba, míg vasárnap, a szakadó es?ben nagyszer? gy?zelmet aratott. SIMCO-sok közül Ballai Máté egy 6. és egy kit?n? 3. helyet szerzett. Major Benedek szintén az élmez?nyben autózva, szombaton 8., vasárnap pedig 5. lett. Magyar László els? hétvégéje nem sikerült jól, a szombati versenyen balesetbe keveredett és a 20. lett, vasárnap már jó tempót diktálva feljött a 14. helyre.

Beszámoló és képek a versenyr?l

Check Also

Gyorsasági OB, Él?ben a Hungaroringr?l

Motorsportal >>   Program: 2011. szeptember 17. szombat 9:00 – 9:30 Lotus Cup Eastern Europe …