LMP3 Trophy
Daytona következik, LMP3 Trophy negyedik fordulója
Az LMP3 Trophy negyedik versenye következik hétfőn, de már ma este 8 órától is lehet gyakorolni a bajnoki fordulóra a Daytona International Raceway pályán.
Három forduló után a bajnokságot Kiss Balázs vezeti, előnye hat pont Bernhardt Gábor előtt. A harmadik helyen Szűcs Ádám áll.
A csapatok között továbbra is a Silver Buffalo vezet, előnyük 7 pont a testvércsapat, a Golden Buffalo előtt.
Fontos!
A 2026-os szezonhoz természetesen 2026-os licensz szükséges. Mivel 2025-ben 21.000 Ft híján teljesítettük a tervezett költségvetést, így a licenszdíjon nem emelünk, az éves 5.000 Ft, a csak egy bajnokságra szóló 3.000 Ft. Kérjük, aki még nem tette minél előbb rendezze a licensz kifizetését.
Ha Te is csatlakoznál hozzánk, itt tudsz licencet kiváltani már 2026-ra.
Az előző futam közvetítése a #janimutatja adásban:
LMP3 Trophy
Kiss Balázs az LMP3 Trophy bajnoka
Izgalmas és szoros bajnokságot hozott az LMP3 Trophy, melyet végül Kiss Balázs nyert meg, mely már a 43. bajnoki győzelme a SIMCO-ban.
A bajnokság második helyét Szűcs Ádám, a harmadikat Cseh Tamás szerezte meg.
A csapatbajnokságot a Golden Buffalo Racing nyerte, a Fair Play értékelést Kiss Balázs és a Szöllősi László nyerte.
Gratulálunk mindenkinek!
LMP3 Trophy
LMP3 Szezonzáró Sebringben
Az LMP3 Trophy utolsó fordulója következik hétfőn este, melyre már vasárnap is lehet készülni. A verseny helyszíne Sebring.
Az LMP3 Trophy bajnokságot a szezonzáró futam előtt Kiss Balázs vezeti, előnye 38 pont Szűcs Ádám előtt. A harmadik helyen Cseh Tamás áll.
A csapatok között a Golden Buffalo Racing vezet 111 pontos előnnyel az Endu Heroes előtt. A harmadik a Silver Buffalo Racing.
A Racing Republic Fair Play értékelés élén Kiss Balázs áll, hat ponttal előzi Szűcs Ádámot. A Gentleman értékelés élén Dalanics János áll.
A hétfői futamra vasárnap este 20:00 – 23:00 között lehet készülni, majd hétfőn este jön az egy órás szezonzáró Sebringben.
Ha Te is csatlakoznál hozzánk, itt tudsz licencet kiváltani már 2026-ra.
Az előző futam közvetítése a #janimutatja adásban:
LMP3 Trophy
Hazai pályára, a Hungaroringre érkezik az LMP3 Trophy
A prototípus bajnokságunk az utolsó előtti fordulójához érkezik. Az LMP3 Trophy hetedik állomása a Hungaroring hétfőn este, melyre már vasárnap este is tudtok készülni.
A bajnokságot a végjátékban megnyugtató előnnyel vezeti Kiss Balázs, előnye 29 pont Szűcs Ádám előtt. Cseh Tamás áll a harmadik helyen.
A csapatbajnokságot a Golden Buffalo Racing vezeti az Endu Heraoes és a Silver Buffalo Racing előtt.
A Fair Play értékelést Szűcs Ádám vezeti szoros csatában Kiss Balázs előtt. A Gentleman értékelésben Dalanics János áll az élen.
A hétfői futamra vasárnap este 20:00 – 23:00 között lehet készülni, majd hétfőn este jön az egy órás magyarországi verseny a Hungaroringen.
Ha Te is csatlakoznál hozzánk, itt tudsz licencet kiváltani már 2026-ra.
Az előző futam közvetítése a #janimutatja adásban:
-
LMP3 Trophy4 hét agoKiss Balázs az LMP3 Trophy bajnoka
-
GT World Challenge3 hét agoJön a bajnokság szezonzáró futama a Bathurst pályán!
-
Summer Cup7 nap agoSummer Cup első forduló hétfőn este. Ingyenes bajnokság nyereményekkel!
-
Clio Cup 20262 hét agoJön a legnehezebb futam, Bathurst várja a Clio Cup mezőnyét