MOD - Derby - News
Derby Challenge 1.0
Megjelent a második modunk! A GP2 2008 Series után, valami könnyebben elkészíthet?, szórakoztatóbb modra vágytunk, ezért egy alap ISI modelt felhasználva készítettünk egy új járgányt, és csak érzéseink alapján egy olyan fizikát és hangcsomagot tettünk alá, mely minden szimulátorosnak hatalmas élményt jelenthet. A kocsi 4 kerék hajtású, a hajtás elosztását változtatva akár drift-elésre, sima pálya versenyzésre, de a megfelel? gumi választásával Rally-zásra is alkalmas a kocsi.
Íme egy kis video, amint Tomievo terelgeti a Derby Challenge-t:
-
GT World Challenge4 hét agoJön Spa-Francorchamps, a GT3 bajnokság hetedik fordulója
-
Clio Cup 20263 hét agoA Clio Cup harmadik fordulója, Monza következik
-
GT World Challenge2 hét agoNürburgringen jön a GT3-as bajnokságunk nyolcadik futama
-
Clio Cup 20265 nap agoHazai pálya, jön a negyedik Clio Cup forduló Hungaroringen