péntek , 2024 április 26

STCC 2011 – Knutstorp

Váratlan fordulatot hozott az STCC utolsó két futama. Az els? verseny a szokásos eredményt hozta, Kiss Attila nyert Hegyvári János el?tt, ám meglepetésre Rebók József lett a harmadik, a Mercedes-el. A második futamon a Volvo is megvillantotta sebességét, és Pet? Ádám vezetésével indult a hosszabbik futam.

Az utolsó körökben a sorozatos balesetek miatt a pályára hajtott a Safety Car, mely teljesen felforgatta az er?sorrendet. Többen el?ztek, vagy ütköztek a biztonsági autós fázis alatt, így büntetést kaptak. Végül a gy?ztes Hegyvári János lett, Vozár Tamás és Mikle István el?tt.

A bajnokságban így Hegyvári átvette a vezetést Kiss Attilától, akinek a hátránya 19 pont. A harmadik helyen álló Vozár Tamás hátránya már 90 pont.

A csapatbajnokságot az IPS Motorsport vezeti 470 ponttal, a 465 pontos Hartmann Racing és a 413 pontos Honda Racing el?tt.

Végezetül íme az utolsó futamok összefoglalója:

Check Also

STCC – Jyllands Ringen

Az érdekes nev? Jyllands Ringen a következ? állomása az STCC bajnokságnak. Az els? három verseny …