GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
BmwTomm
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2009.10.21. 19:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: BmwTomm » 2010.03.23. 01:10

Mugen írta:
Fitti írta:
Ami nagyon durva volt, mikor toltuk az élen és a bukkanó tetején keresztbe volt egy corvette, ráadásul nekiállt tolatni az ideális ívre. Én még megúsztam, de te nem :?
Csőlátásom volt mint atom. Totál csak a Te kocsidat, meg az éppen előttem lévő kerékvetőt figyeltem, hogy hova érkezem. Egy szempillantás alatt csattantam is bele abba a kocsiba, fel se fogtam hogy van ott vmi. Jó hogy csak tesztfutam volt. :lol:

A végén az a tempó ahogy megjöttél az nem volt 1xű. :lol:
Én voltam az a Corvettos aki ott keresztbe állt :( Attól a perctől kezdve alig tértem magamhoz! Pont a legszerencsétlenebb helyen Nehari, hogy elrontottam a versenyed!!! Gyorsba le akartam tolatni, de leállt a motor és utána elszabadult a pokol :? Ááá mondom ilyen nincs és pont te aki korábban szetupot dobtál :) Eléggé kikerülhetetlen volt a dolog! Bocsi még egyszer :?
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.03.23. 03:10

batihu írta:
jeamiro írta:Bati én csatlakoznék hasonlo kvalitással :D

Bár a hétvégi teszten egyiken sem tudtam indulni :( de gyakorlok szorgalmasan ;)
Részemről OK! :D ETCC79-el hogy állsz? Mennyi futam van még hátra?
Ok! A csapat mehet, az ETTC-vel jól állnék hisz a kedvenc modom de ma (tegnap) belefeletkeztem az F2 skinezésbe és mire észbekaptam már késő volt :( ugy pedig, hogy 1 centit nem mentem a pályán nem szerettem volna az edzés közepébe csatlakozni, ugy is csak gondot okoztam volna. Most, hogy megint fut a gép vissza kell szoknom a futamok napjaihoz :lol: (azért az első ami futott a gépen az az ETTC-volt ;) )
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.03.23. 09:16

BmwTomm írta: Én voltam az a Corvettos aki ott keresztbe állt :( Attól a perctől kezdve alig tértem magamhoz! Pont a legszerencsétlenebb helyen Nehari, hogy elrontottam a versenyed!!! Gyorsba le akartam tolatni, de leállt a motor és utána elszabadult a pokol :? Ááá mondom ilyen nincs és pont te aki korábban szetupot dobtál :) Eléggé kikerülhetetlen volt a dolog! Bocsi még egyszer :?
Nem történt nagy katasztrófa, utána is volt miért hajtani, meg amúgy is csak tesztfutam volt.
Éles versenyen biztos habzana a szám. :lol:
The Power of Dreams
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.03.23. 09:43

Adam Jonas írta:
batihu írta:
Adam Jonas írta:Ford GT-s és Corvette-s emberkéknek szívesen segítenék felkészülni a versenyekre. :P
Akkor te is nevezni fogsz a versenyre? Milyen volt az angol szóbeli? ;)
Versenyre sajnos nem fogok nevezni időhiány miatt, azonban imádok ilyen "dögöket" vezetni, úgyhogy ha van rá lehetőség, mindenképpen tesztelnék Veletek. :P

Az angol szóbelim úgy néz ki, hogy meg lesz. Szombaton az 50 pontból 39-et szereztem, a szóbeli pedig összesen 70 pont, amiből nekem a minimum 60%-nak meg kell lennie, ami 42 pont. A magnós hókamóka még nincs kijavítva, de ha ott is megvan a minimum pontszám (8), akkor meg is van a szóbelim (39+8=47). :)
Gratulálok, akkor valószínű, hogy sikerült! ;) Nem tudom mikor lesz az írásbelinek eredménye... :oops:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
BmwTomm
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2009.10.21. 19:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: BmwTomm » 2010.03.23. 14:42

Mugen írta: Éles versenyen biztos habzana a szám. :lol:
Csak nem kerül majd sor habzo szájakra... :D
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.03.23. 14:51

batihu írta:Gratulálok, akkor valószínű, hogy sikerült! ;) Nem tudom mikor lesz az írásbelinek eredménye... :oops:
Thx! :) Én is várom az eredményét, azt mondták, hogy megírástól számított 3 hét múlva, szóval a mostani hét már esedékes lenne. :)
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.03.23. 14:52

BmwTomm írta:
Mugen írta: Éles versenyen biztos habzana a szám. :lol:
Csak nem kerül majd sor habzo szájakra... :D
GT versenyen pontosan ez a lehető legrosszabb megoldás. :) Hosszú a futam, attól, hogy egyszer kiraknak pályáról, még visszaszerezheted a verseny folyamán az eredeti pozíciódat. ;) :)
BmwTomm
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2009.10.21. 19:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: BmwTomm » 2010.03.23. 18:14

Am miért nem találom a GT szerót??? :O
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10741
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.03.23. 18:58

BmwTomm írta:Am miért nem találom a GT szerót??? :O

Mert mostanság rakom össze a végleges patch-et és a versenynaptárat, valamint a trackpack-ot.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
BmwTomm
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2009.10.21. 19:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: BmwTomm » 2010.03.23. 20:28

emerico írta:
BmwTomm írta:Am miért nem találom a GT szerót??? :O

Mert mostanság rakom össze a végleges patch-et és a versenynaptárat, valamint a trackpack-ot.
Ja Értem Oks!!! Ő Zolder-on lessz még verseny?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég