Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Bo Garesper
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.02.17. 15:37
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Bo Garesper » 2010.02.19. 17:49

Zsolt_Kisszollosi írta:Név: Kissőllősi-Szánthó Zsolt
Nick: Chipmunk
Saját festést készítek: nem
Csapat neve: PitStop
Rajtszám: 13

Nekem a gtr evo megvan, de csak most lattam meg hogy itt indul bajnoksag, es megszeretnem kerdezi hogy lehet-e meg csatlakozni a bajnoksaghoz
meg hogy mennyi jelentkezesi dij es hogy hova kell fizetni.

elorre is koszi a valaszokat
remelem meg tudok csatlakozni a ma esti futamhoz

Hello!

A 13-as rajzszám már foglalt. Javaslom nézd végig a festéseket úgy válassz magadnak egyet.
Zsolt_Kisszollosi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.02.19. 14:57
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Zsolt_Kisszollosi » 2010.02.19. 20:07

nekem mind1 akkor hogy hanyas vagyok.
adjatok valamit ami tuti nem foglalt meg
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.02.19. 22:56

Jó verseny volt, igaz, hogy hét óra elmúlt mire beestünk az ajtón, gép bekapcs. irány a szerver! :D Időmérőm gyengén sikerült, a rajtot elrontottam. Az első kanyarban többen kiestek, így már 8. voltam. Következő kanyarban kissé szűken mentem be, de meg kellett próbálnom! Bocs Cselt, ha agresszív voltam! Aztán a célegyenes ráfordítónál történt valami, előttem sokkal lassabban mentek, és valaki rám húzott balra, mert ő is kikerült valakit! Végül 6. hely nem volt rossz! :D A 2. versenyen nem tudtam elindulni, mert későn értem vissza a géphez! :? Bocs mindenkitől! Remélem minden verseny ilyen izgalmas lesz! ;)
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.02.19. 23:06

Írok egy-két sort a futamomról. :)

Teszt: egészen könnyen megszoktam a modot, ami meglepett, megmondom őszintén. Nagy reményekkel vártam a futamot. :)

Quali: hát hát... én nem tom, de ez az Evo meg van zakkanva. VSR-be múltkor egy funrace-n eltűnt a pályáról a féknyom, most meg bizonyos kanyarok előtt alig bírtam úgy fékezni, hogy ne álljak keresztbe. 6. hely, 1:41.4-es idővel. Utolsó gyors körömbe ami történt....hát nem mondom azt Balabás kollega, hogy mérges vagyok Rád, inkább az dühít, hogy majdnem minden kanyarba drifteltél, én megjöttem Rád, villogtam, kis híján már dudáltam is, de akkor se engedtél el.... 5. helyért mentem volna, de hát így.. részemről nincs harag, de az ilyenekre pls mindenki figyeljen, mert ha ez lesz továbbra is, bele se merek gondolni, mi lesz majd Porto-ba.... :?

Race 1: jó rajt, ütemesen eljöttem, kb. 5.-6. helyen találtam magam. Aztán kicsúsztam az uccsó kanyarba, ahol 1 Pöttyös Seat elment mellettem, majd valakit leszorítottam. :? Elnézést kérek attól a versenyzőtársamtól, próbáltam védeni a pozíciómat, csak nem éreztem megfelelően a sebességkülönbséget. :? Majd elkezdtem üldözni Ujjicz Petit (remélem jól írtam a neved, ha nem, akkor bocsi :) ), aki 2-3 kör múlva hibázott egyet, így el tudtam menni. Végül a 4. helyen értem be, ami azt kell, hogy mondjam, nem is olyan rossz, főleg, hogy Bo-hoz képest 5 mp-en belül értem be. :)

Race 2: na hát ez a részemről no comment. :? Megyek nagyba Henrik után, előz meg Császár Krisztiánt, közöttük volt 1 kis hely, mondom megpróbálok beférni. Éreztem, hogy nem lesz jó, gyorsan rá is léptem a fékre, csak utána pedig hirtelen akkorát fékeztek előttem, én meg sikeresen elbambultam, hogy Krisz bal hátsó lökőjét annyira megpöcköltem, hogy kiforgott... :? Ezer bocsi még1szer, ha esetlegesen óvnál érte, akkor teljesen jogosan tennéd. :) De alapjába véve azt nem értettem, hogy 5 kanyarral később, amikor Henrik előzte az egyik Pöttyös Seat-ot, akkorát kapott oldalról, hogy na mondom Henrik is itt fog kicsúszni, ehhez képest szinte meg se moccant alatta a kocsi. Na mind1, nem értem én ezt... A futam hátralevő részébe Bo-t tartottam magam mögött, elején kezdtem el is húzni előtte, csak hát hogy is mondjam, olykor túl agresszívan használtam a gumit, aminek majdnem az lett az eredménye, hogy utolsó 2 körbe utolért és megelőzött. Végül a 2. helyen értem be, ezzel is megszerezve eddigi legjobb SiMCo-s és RACE 07/GTR Evo-s eredményét. :)

A csapat fontos pontokat szereztem, remélem legközelebb Istinek is jobban össze fog jönni mindkét futama. :)

Gratulálok Mindenkinek, remélem a köv. futam is legalább ennyire lesz jó! :)

Ui.: Henrik, Te meg hová sietsz? :D Mentem utánad, ahogy a csövön kifért, de egyszerűen tartani nem tudtam a differenciát, nem hogy még csökkenteni. :lol: :D :P
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.02.19. 23:07

batihu írta:Jó verseny volt, igaz, hogy hét óra elmúlt mire beestünk az ajtón, gép bekapcs. irány a szerver! :D Időmérőm gyengén sikerült, a rajtot elrontottam. Az első kanyarban többen kiestek, így már 8. voltam. Következő kanyarban kissé szűken mentem be, de meg kellett próbálnom! Bocs Cselt, ha agresszív voltam! Aztán a célegyenes ráfordítónál történt valami, előttem sokkal lassabban mentek, és valaki rám húzott balra, mert ő is kikerült valakit! Végül 6. hely nem volt rossz! :D A 2. versenyen nem tudtam elindulni, mert későn értem vissza a géphez! :? Bocs mindenkitől! Remélem minden verseny ilyen izgalmas lesz! ;)
Az nagy valószínűséggel én lehettem, ezer bocs! :? (Amúgy ott miért volt akkora lagg? Egyszer csak a Pöttyö Seat megállt mögöttem, majd hirtelen elém került, majd egyszer csak Császár Krisznek a kocsija is előttem termett... :?)
csaszi
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009.07.21. 16:46
Tartózkodási hely: Pilisszentiván
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: csaszi » 2010.02.20. 00:08

Adam Jonas írta:
batihu írta:Jó verseny volt, igaz, hogy hét óra elmúlt mire beestünk az ajtón, gép bekapcs. irány a szerver! :D Időmérőm gyengén sikerült, a rajtot elrontottam. Az első kanyarban többen kiestek, így már 8. voltam. Következő kanyarban kissé szűken mentem be, de meg kellett próbálnom! Bocs Cselt, ha agresszív voltam! Aztán a célegyenes ráfordítónál történt valami, előttem sokkal lassabban mentek, és valaki rám húzott balra, mert ő is kikerült valakit! Végül 6. hely nem volt rossz! :D A 2. versenyen nem tudtam elindulni, mert későn értem vissza a géphez! :? Bocs mindenkitől! Remélem minden verseny ilyen izgalmas lesz! ;)
Az nagy valószínűséggel én lehettem, ezer bocs! :? (Amúgy ott miért volt akkora lagg? Egyszer csak a Pöttyö Seat megállt mögöttem, majd hirtelen elém került, majd egyszer csak Császár Krisznek a kocsija is előttem termett... :?)
Nekem nagyjából jól indult első futam 4-ik helyen mentem. egy szercsak a célegyenesben elöttem egy álló autó, a kormányt elkapom, de átmegyek az autón ütközés nélkül. De a félrerántás miatt neki a palánknak, hogy mi volt ott :o
Aztán talán 7-ik vagy 6-ik lettem.
Második futam rajtnál első kanyar aki elől ment kapott egyett jobbról, én belül szükebben adtam neki balról.
Második kanyar Ádám kiforgat, nem haragszom érte :) mint már mondtam nem óvok, ez játék. Nyilván az más ha valaki végig dodzsemezik a pályán vissza mezőny végére. Aztán szépen értük utól a mezőnyt míg az elöttem lévő Radicsot célegyenes végén megtoltam, bár vissza engedtem magam elé pozíciót sem veszített, de leszakadtunk nagyon a többiektől. Ezer bocs. :cry:
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2010.02.20. 10:00

Az időmérőn csak az utolsó percekben sikerült azt a szintet elérni amit szerettem volna (1.41.8xx). Nem a legjobb idő, de ha már tudtam az első (fake) időmérőn menni 3 ilyen kört is egymás után akkor ezt elvártam magamtól. Persze szétesett a koncentrációm meg minden de végül sikerült.

Az első versenynek valahonnan a 10. hely környékéről vágtam neki és a rajtom nagyon jól sikerült. Sajnos a fórumban írt beállításokból átvettem párat (nem a Te hibád Emerico, nekem nem kellett volna állítgatni ;)) így nem nagyon hallottam a körülöttem lévő autókat. A tükrökben semmit nem láttam csak a virtuális tükör adott némi infót, hogy mi van mögöttem de oldalra semmit nem láttam, ilyenkor a hangokra szoktam hagyatkozni amik most hiányoztak nagyon :( Szóval első kanyarban kívülről próbálok ideális íven kanyarodni de voltak beljebb ketten is akikről nem tudtam. Ütközés volt, én a kavicságyban kötöttem ki a többiek (Pethe Szabolcs és Ujicz Péter) pedig mentek tovább. Ha jól láttam a kanyar kijáratánál is volt egy balhé, ha miattam volt ott valami akkor egy nagy sorry és amúgy is a ráhúzásért, remélem nem amiatt keveredtetek bajba! Szóval utolsó hely, 21. voltam. Innen a futam végére sikerült felküzdeni magamat egész előkelő helyre. Az utolsó körben is sikerült még két pozíciót javítanom így a nyolcadik helyen álltam. Aztán a célegyenesbe érve hirtelen átváltott 7. helyre. Nem értettem a dolgot... a gtr borzasztó ebből a szempontból, ha kilép valaki akkor ugrálnak a helyezések meg a résztvevők száma is... Ez ki kéne javítaniuk mert nagyon zavar :)

A második versenynek így a második helyről vághattam neki. Nagy lehetőség, az első versenyen minden jól ment, éreztem a pályát stb... Na ez a második versenyen a visszájára fordult sajnos. Az első kanyarban megint belekeveredtem egy ütközésbe és az első helyről, mert a rajtot nagyon jól sikerült elkapni, estem ki a kavicságyba, ugyan ott, ugyan úgy. Most Császár Krisztiánnal volt egy kis affér. Sajnos megint a mezőny végére kerültem és ott is maradtam. Emerico-val nagyokat csatáztunk, volt lökdösődés rendesen. (Egyszer mikor kilöktél a 8. körben megvárhattál volna...) Aztán még összeakadtam egyszer a 12. körben Rebók Józseffel, sorry érte. És a végén nem tudtam eldönteni, hogy, hogy legyen ez az utolsó rész mert mindketten kimentünk és én úgy éreztem vágtam kicsit, azért vártalak be. De nem hagytad :) Így a 16. lettem.

Mindent egybevéve nagyon jó versenyhétvége volt és örülök neki!

Még sok ilyet, kevesebb kavicsággyal!
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
TerranceG
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2009.06.15. 13:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: TerranceG » 2010.02.20. 11:09

Kicsit megfázva indultam neki a versenynek, időmérőn majd 1 mp-el maradtam el a legjobbamtól.
Az első futamon attól függetlenül nem unatkoztam hátul, mindig volt mit tenni. Asszem a 16. lettem.
Második futamról sajnos el kellett jönnöm, de majd legközelebb.
Név: Kaszap Zsolt
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.02.20. 11:19

Én időmérőre beértem úgy, hogy még volt 8 perc, gyorsan mentem 2 kört, ezzel a 10. hely környékére kvalifikáltam magam.
Első versenyen 2-3x forgattak ki, ez leginkább úgy történt, hogy előttem valaki küzdött valakivel, ütköztek, aztán 2 keresztbefordult autóval nem tudtam mit kezdeni magam előtt, mentem velük a sóderbe, a setupom elég rossz volt, nem akart kanyarodni.
Második futamot a 9. helyről kezdtem, viszonylag jó rajttal kb a 6. helyig jutottam az első kanyarig, de ahogy az első versenyen is, a másodikban is mindenki az első kanyarban akarta megnyerni a versenyt. Ezt nem igazán értem, 20 autó ott nem fog elférni, főleg nem egymás mellett, várjon már ki mindenki, vagy csak a biztosba menjen bele. A 2. versenyt a 4. helyen fejeztem be, a setupon állítottam ugyan az első versenyhez képest, gyorsabb volt az egyenesben is, meg a lassú kanyarokban is, de a gyorsakban instabilabb lett, és a gumival sem spórolt jobban.

Következő futamra megpróbálok majd többet gyakorolni, a sűrűjéből nagyon nehéz indulni.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Seat Leon Eurocup - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.02.20. 12:25

Jónás Ádám bocsi, hogy feltartottalak a quali-n, elengedtelek volna, de csak az a 2 köröm maradt gyors körnek, valami miatt az előző beállításom nem működött megfelelően! :oops: Pedig az a beállítás 1'41-es idő volt! :? Nem tudom mi miatt volt, de tényleg minden kanyart keresztben vettem! :( Egyszerűen nem találtam az íveket vele, a versenyre teljesen átállítottam mindent, tűrhető is lett a beállításom. Amit te mondasz a lagg nálam is megvolt, a célegyenesben állt egy pöttyös Seat, utána szorítottál le a pályáról! ;) Tudom nem a te hibád, mert valaki visszajött a pályára akit szintén a pöttyös Seat zavart meg! :cry:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég