Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen Open Wheel Bajnokság jöjjön

F1 1967
4
25%
F1 1975
6
38%
F1 1985
6
38%
 
Szavazatok száma: 16
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2009.12.28. 23:00

Ez volt a 3. versenyem veletek, és ez volt a legizgalmasabb.
Az első 10 vagy nem tudom hány kör egy rémálom volt Cselt-tel a hátsómban, de legalább nem unatkoztunk. Pedig egyszer már el is akartalak engedni a huplis rész után a 2 jobbos között, de csak nem bújtál be, úgyhogy onnantól úgy voltam vele, hogy hajrá, lesz ami lesz. Remélem nem voltam agresszor veled, én legalább is nem éreztem hogy az lettem volna. Jót csatáztunk.
Utána csak reménykedtem hogy a gumma elég lesz, 1.5 kis kocka maradt belőle az indikátor szerint szerencsére. ;)
The Power of Dreams
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.28. 23:07

Holnapig ha minden jól megy összedobom a utam videoját ;)
Bocsánat, nem dobom össze, inkább megcsinálom :lol:
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.12.29. 01:42

Huh jó kis futam volt. Igaz, hogy ma mentem először a pályán, de azért egész jó köröket futottam. Nagy taktika volt a futam, hogy kibírja-e a gumi, de én úgy döntöttem, hogy inkább megkockáztatok egy defektet és végülis bejött, mert 3. lettem. Igaz ha nem csúszok ki vagy 3szor, akkor talán még az első helyért is küzdhettem volna.

Az első körökben Mugennel jót csatáztunk, jópárszor voltam úgy, hogy na most megvan, megfogom és nem valahogy mindig visszajött. De teljesen jó kis csata volt én élveztem :D

A futam vége felé meg már csak azon imádkoztam, hogy ne kapjak defektet, ami végülis összejött, mert csak az utolsó kanyarban ért utól a keréklukadás szerencsére.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.29. 04:22

Hát én ezt nem mondhatom el, 2 és fél kört mentem bal első defektel, ugyhogy kimondottan jónak tartom a 6. helyem, nembeszélve az 5 kiforgásomrol vagy keresztbe állásomrol :P
Nyomni végig csak annyit nyomtam, hogy ne szakadjak le, egyébként a futam előtt 3 szor is kiprobáltam a gumitaktikám és forszirozotabb temponál sem durant el egyszer sem, a futamon meg igen, de igy vagy ugy legalább be tudtam fejezni a futamot.
Egyébként készűl a video és őrőmmel tapasztaltam, hogy senki nem adta fel a futamot. (bár lehet, hogy tévedek, de nem találtam senkit aki feladta volna)
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
FEFECAPRI
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.12.01. 21:53
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: FEFECAPRI » 2009.12.29. 11:51

jeamiro írta:Holnapig ha minden jól megy összedobom a utam videoját ;)
Bocsánat, nem dobom össze, inkább megcsinálom :lol:
Nekem a 23. körben volt egy 2 kerekezésem meg a végén egy kis show más miatt úgysem kerülnék vidibe mert a futam alatt nem sok versenyzővel találkoztam :D , nem tudom használható-e majd lesd meg.
Ford Capri 1973 2.8 V6
Feri95
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.03.30. 13:53
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Feri95 » 2009.12.29. 11:53

Hátt, hogy is fogalmazzak :lol: eddigi legizgalmasabb futamom volt, qualy 2. hely után Tomievo-t sikerült lerajtolnom. Majd egész stabil/gyors tempóval autókáztam az első helyen, de amikor megláttam, hogy Tim Gabi 3 tizedet hoz rajtam körönként, és már közvetlen mögöttem volt, rá kellett léptem teljesen a gázra a huplis részen is. 2 kör után meg is lett az eredménye, 210-el fejreraktam a jó kis fordot :lol: :x Innentől jó kis felzárkózás vette kezdetét...utolsó elótti körben Bika és Mugen is odavert, majd Bikának megállt a motorja :( Első futam, mikor azt lehet mondani, hogy nem csak tolni kellett mint az ökör, hanem taktikai harc is volt benne bőven. nagyon jó verseny volt, sokat még az ilyenből ;)
Tomievo
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.08.18. 18:31
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tomievo » 2009.12.29. 13:50

Feri95 írta:Hátt, hogy is fogalmazzak :lol: eddigi legizgalmasabb futamom volt, qualy 2. hely után Tomievo-t sikerült lerajtolnom. Majd egész stabil/gyors tempóval autókáztam az első helyen, de amikor megláttam, hogy Tim Gabi 3 tizedet hoz rajtam körönként, és már közvetlen mögöttem volt, rá kellett léptem teljesen a gázra a huplis részen is. 2 kör után meg is lett az eredménye, 210-el fejreraktam a jó kis fordot :lol: :x Innentől jó kis felzárkózás vette kezdetét...utolsó elótti körben Bika és Mugen is odavert, majd Bikának megállt a motorja :( Első futam, mikor azt lehet mondani, hogy nem csak tolni kellett mint az ökör, hanem taktikai harc is volt benne bőven. nagyon jó verseny volt, sokat még az ilyenből ;)
Jah, és ne felejtsd ki, hogy mekkora mákod volt, hogy csak két kanyarral a vége előtt durrant el a gumid. :D

Nálam teljes tragédia volt a futam. Rajt és első körök megint totál szar lett, aztán amikor már jöttem volna bele, bumm. A huplik kicsesztek velem, pedig gyakon már nem volt túl nagy gondom velük. Kétszer szálltam el, meg 3x valahogy megfogtam pár mp-es afférral. A végén még fel tudtam volna talán jönni egész jó helyre, erre nekem is elszállt a motor a 20. körben...Innentől No comment, pedig végre jó volt a tempóm. A leggyorsabb kör vígasztal kicsit, de nem nagyon.
Németh Tamás - Tomievo
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2009.12.29. 15:20

Cselt!

Nézegettem a replayt. Játékban is orrba-szájba felvillant a féklámpám?
Vagy grafikai bug, vagy a pedálom kontaktos.
The Power of Dreams
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.12.29. 15:53

Hát elég gyakran felvillant, csodálkoztam is, hogy olyan helyeken miért lépsz rá a fékre :D
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2009.12.29. 16:38

Faxa. Alig lehetett zavaró. :oops:
The Power of Dreams
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég