Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2014.05.05. 22:39

sry mindenkitol akit ma megszivattam, cselt , metac, ill meg elso futamon is elbantam vkivel, vmi miatt hiaba volt 60pingje mindenkinek ha csak vki kozelebbe mentem mar olyan volt mintha utkoznenk. Cseltnel pl meg direkt hamarabb is valtottam hogy ne erjek hozza erre azt latom megy el a kocsija hatulja es olyan mint ha tolnam, metac mellett lattam kilometernyi helyet, bementem, erre amikor elkezd ramzarni hozzaeres nelkul mar porogtunk is.

kiprobalom legkozelebb minimum grafikan vagy vmi.

ui: Roli meg1szer kosz a setupot :)
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
MetaC
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.05.31. 20:00
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MetaC » 2014.05.05. 22:40

Rengeteget gyorsultak a többiek mindkét kvalira, csak lestem...
Első futamon az ölembe hullott a 4. hely, a végén freak-ék elmentek homokozni.

2. futamon is hasonló történt, kiperegtek előlem az emberek, majd Hegyvárit pergettem én ki sajnos, pedig csak egy nagyon minimális kontakt volt, de az épp elég volt... Utána be akartam várni, lassítottam, majd láttam hogy alig bír kijönni a sóderből, így továbbmentem, de akkorra már Tim Gabi utolért.
Ment a csata keményen, nagyon jó volt most is... Végre láthatta, hogy hogyan védekeznek az igazi profik, így átültetheti a látottakat a talicskaversenybe :))

A két 4. hely tökéletes számomra, sokkal rosszabbra számítottam. Remélem ez a bajnokság már valamelyest szerencsésebb lesz számomra és el tudok érni egy normális eredményt.
Kovi03
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2011.10.04. 21:07
Kormány: Logitech G27
Tartózkodási hely: Kóny
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kovi03 » 2014.05.06. 08:15

Sajnos nálunk este nem volt áramszolgáltatás, pont nyitó futamon! :(
Név: Kovács Bálint
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2014.05.06. 09:09

R1: Az elején profitálva a sok kiesőből törtem felfelé... Az egyetlen izgalmat Cselt-el való csatározásom okozta, azonban a 2. kanyarban a kigyorsításon a kerékvetőre sodródtam, így óvatosabb voltam a gázzal -> Cselt el... A ~13. körben a hosszú egyenes végén beszánkáztam a sóderágyba. A motor 135 foknál bemondta az unalmast így maradtam a homokágyban
DNF
R2: A rajtot követően a 3-as 4-es kanyar között egy lila autó pörgése miatt ismét sóderágy, aminek utolsó előtti hely lett az eredménye. Ezt a pozíciót "sikerült" a verseny végéig megtartanom :)
labi
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.03.26. 15:49
Név: Labancz Bence
Kormány: Logitech Driving Force GT
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: labi » 2014.05.06. 11:34

Nem állt a helyzet magaslatán a gépem, úgy látszik nem díjazza amikor 35 emberrel szeretnék játszani.
Legalsó grafikán folyamatosan szaggat a képernyő, fujj de utálom. Nem örülnék ha ezért kellene kiszállnom a bajnokságból, nagyon van kedvem csatázgatni.
Labancz Bence
Cse
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2013.08.26. 17:32
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cse » 2014.05.06. 13:29

Dalát folyton kidobálta!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10738
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.05.06. 14:53

Cse írta:Dalát folyton kidobálta!
le kell venni a grafot. ha egyszer ledob ne is próbáld újra grafikai állítás nélkül.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Cse
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2013.08.26. 17:32
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cse » 2014.05.06. 16:52

emerico írta:
Cse írta:Dalát folyton kidobálta!
le kell venni a grafot. ha egyszer ledob ne is próbáld újra grafikai állítás nélkül.
Asszem levette... és talán utána javult meg, de 6* kidobta. Remélem így jó lesz.
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2014.05.08. 22:57

oldman írta: vmi miatt hiaba volt 60pingje mindenkinek ha csak vki kozelebbe mentem mar olyan volt mintha utkoznenk. Cseltnel pl meg direkt hamarabb is valtottam hogy ne erjek hozza erre azt latom megy el a kocsija hatulja es olyan mint ha tolnam
Én nem is éreztem, hogy hozzámértél volna és a replay se mutatja, úgyhogy itt valami hasonló bugot sejtek, mint a DTM-nél volt. Jó lenne rájönni mi okozza és kiküszöbölni, mert így nagyon szar menni, hogy bármelyik pillanatban elszállhat a kocsi segge a fenébe, ha valakivel csatázik az ember.

Emerico légyszi nézd meg, race2 CT 9:00-nál történt az eset.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Hannibal
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:59
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2014.05.16. 15:16

legyen szíves valaki magyarázza meg nekem újra a fullproc módszert, mert elfelejtettem.

ezt írtam be a parancsikon cél rovatba: "D:\(DDD)\Program Files\rFactor-SIMCO"-fullproc +highprio +connect 87.229.111.141:34296 és elérési hibát ír ki.

a szóközökkel lehet gond??
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég