Általános Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Leo
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2012.06.20. 13:53
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Leo » 2013.06.29. 19:46

Hali.

Valaki találkozott már ezzel a problémával ? Kb 5 éves a G25. Azt mondja a gazdája hogy játék közben egyszer csak elment a vezérlés. És volt egy fura szaga.

http://www.youtube.com/watch?v=6uv5dBUhRX8

Ha igen, akkor hogyan lehetne orvosolni ? Előre is köszönöm a választ.

Üdv.
Név: Csuka Imre
Kormány: Logitech G27
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2013.06.29. 21:23

Nekem olyat szokott csinálni, hogy kattintok a racéra, és a kormány ugyan működik de semmi erővisszacsatolás. Olyankor ki kell lépni a garázsba és ujra race...akkor már jó.

Lehet hogy ez az rF hibája...
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Leo
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2012.06.20. 13:53
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Leo » 2013.06.30. 08:22

Sajnos ez itt nem segít, a hiba nem szoftveres. PS3 Gran Turismo 5-nél szált el. Utána le lett " tesztelve " PC-n is a profiler-ben is, a hiba ott is ugyan az.... Ami érdekelne az az hogyha valaki már belefutott ilyenbe vagy hallott róla, leírhatná hogy hogyan lett a hiba kijavítva, vagy hogy egyáltalán javítható ? Előre is köszönöm.
Név: Csuka Imre
Kormány: Logitech G27
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2013.06.30. 09:46

Leo írta:Hali.

Valaki találkozott már ezzel a problémával ? Kb 5 éves a G25. Azt mondja a gazdája hogy játék közben egyszer csak elment a vezérlés. És volt egy fura szaga.

http://www.youtube.com/watch?v=6uv5dBUhRX8

Ha igen, akkor hogyan lehetne orvosolni ? Előre is köszönöm a választ.

Üdv.
A videó leírásbán lévő megoldást már próbáltad?
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Leo
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2012.06.20. 13:53
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Leo » 2013.06.30. 11:44

És pontosan mi is szerepel benne? Sajnos az angol tudásom igen felületes és hiányos. Azt nagyon megköszönném ha leírnád hogy mi szerepel ott. Meg is előlegezem. Előre is KÖSZÖNÖM...:D
Név: Csuka Imre
Kormány: Logitech G27
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2013.06.30. 21:35

Én regisztrálnék az lms-re. Csak kérdés, hogy megéri e. Mert hogy kevés időm van. Mostanság még a középmezőnyt se tudom követni .A versenyek látom vasárnaponként lesznek ez jó, csak a felkészülés lessz érdekes. De ha van aki elég eltökélt hogy egy töketlen partnere legyen, akkor jelezze. Ha nem akkor majd követem a fejleménykekt. ;)
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2013.06.30. 22:36

endre írta:Én regisztrálnék az lms-re. Csak kérdés, hogy megéri e. Mert hogy kevés időm van. Mostanság még a középmezőnyt se tudom követni .A versenyek látom vasárnaponként lesznek ez jó, csak a felkészülés lessz érdekes. De ha van aki elég eltökélt hogy egy töketlen partnere legyen, akkor jelezze. Ha nem akkor majd követem a fejleménykekt. ;)
Ez endurance, kurvára nem az egykörös tempó számít
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2013.06.30. 23:26

Leo írta:És pontosan mi is szerepel benne? Sajnos az angol tudásom igen felületes és hiányos. Azt nagyon megköszönném ha leírnád hogy mi szerepel ott. Meg is előlegezem. Előre is KÖSZÖNÖM...:D
Röviden annyit ír, hogy a jeladó kereket kéne megnézni, hogy csatlakozik-e rendesen a motor tengelyéhez.
Felnyitod a kormány dobozát és az egyik motoron egy fekete lekerekített jeladó dobozt. Ezt nyisd ki óvatosan és ebben fogsz látni egy kis fekete kereket, aminek a motor tengelyéhez kéne csatlakoznia. Ha a kerék szabadon forog a tengelyen, akkor a kormány nem tudja bekalibrálni magát. Tegyél egy kis ragasztót a motor tengelyére és ragaszd oda a kis fekete jeladó kereket a motor tengelyéhez. Így már együtt kell forognia a tengellyel a jeladónak.

Én csak lefordítottam, de szerintem nézz még utána a neten mielőtt nagyon ragasztgatni kezdesz.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Leo
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2012.06.20. 13:53
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Leo » 2013.07.01. 08:56

Köszi. Sajnos a gazdája nem " barkácsoló " típus. Én meg nem igazán mennék 100+ km-t hogy meglessem. Találtunk hirdetésben olyan embert aki foglalkozik logitech cuccok javításával. Szerintem az lesz belőle. Még egyszer köszi a fordítást. Estérem meg jó csatát.
Név: Csuka Imre
Kormány: Logitech G27
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2013.07.01. 09:39

Leo írta:Hali.

Valaki találkozott már ezzel a problémával ? Kb 5 éves a G25. Azt mondja a gazdája hogy játék közben egyszer csak elment a vezérlés. És volt egy fura szaga.

http://www.youtube.com/watch?v=6uv5dBUhRX8

Ha igen, akkor hogyan lehetne orvosolni ? Előre is köszönöm a választ.

Üdv.
Nálunk is elfüstölt már egy vagy kettő. A hibajelenség lehet:

http://img6.indafoto.hu/7/5/103995_0e13 ... 3219_m.jpg
http://img2.indafoto.hu/7/5/103995_0e13 ... 0ccf_m.jpg

Hogy javítható-e az IC, nem tudom...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég