Általános Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Knife » 2012.01.12. 12:04

Nem értem miért kattogsz ezen a kipróbáláson. Ahhoz hogy van-e kedve az embernek versenyezni valamivel nem csak az határozza meg, hogy jó-e a mod, hanem maga a széria is. Lehet hogy a dtm überfrankó, ha senki nem akar dtmezni, mert szimpatikusabb neki pl a kamion. Ahhoz van kedve. Ezért kár hőbörögni, hogy ki se próbálták, meg hogy az a legjobb. Nem erről szól a szavazás, hanem a kedvről. ha olyan szavazás lesz kint, hogy melyik a jobb mod, akkor a dtm nyer.
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.01.12. 12:11

Knife írta:Nem értem miért kattogsz ezen a kipróbáláson. Ahhoz hogy van-e kedve az embernek versenyezni valamivel nem csak az határozza meg, hogy jó-e a mod, hanem maga a széria is. Lehet hogy a dtm überfrankó, ha senki nem akar dtmezni, mert szimpatikusabb neki pl a kamion. Ahhoz van kedve. Ezért kár hőbörögni, hogy ki se próbálták, meg hogy az a legjobb. Nem erről szól a szavazás, hanem a kedvről. ha olyan szavazás lesz kint, hogy melyik a jobb mod, akkor a dtm nyer.
Ok, de honnan tudod, h nincs kedved hozza ha ki se probaltad?
Egy sarkitott pelda: meg eletedben nem ettel csokitortat, de kiflit sokszor es szereted, valaszthatsz egy kifli es egy szelet torta kozott, akkor te a kiflit valasztod?

Amugy meg szerintem szolasszabadsag van es nyugodtan elmodnhatom a velemenyem barmirol. Nekem errol a szvazasrol ez a velemenyem es pont, persze ettol mindenki ugy es arra szavaz, amire akar.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Knife » 2012.01.12. 12:23

Nem azt mondtam ne mondd ki amit gondolsz, hanem hogy felesleges dühöngened rajta.
Merthogy ha épp éhes vagyok amikor felteszed az ominózus kérdést, akkor a kiflit fogom választani, mert éhesen a csokitorta lehet finom, de megfájdul tőle a gyomrom.
Vagy 6 DTM bajnokin mentem végig, nem érdekel már annyira, toyotával sose mentem, truckal sose mentem. Miért akarnám megint a dtmet. Szerinted a nevem alatt ez miez? Nem azért van ott mert nem szeretem.
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.01.12. 12:40

Knife írta:Nem azt mondtam ne mondd ki amit gondolsz, hanem hogy felesleges dühöngened rajta.
Merthogy ha épp éhes vagyok amikor felteszed az ominózus kérdést, akkor a kiflit fogom választani, mert éhesen a csokitorta lehet finom, de megfájdul tőle a gyomrom.
Vagy 6 DTM bajnokin mentem végig, nem érdekel már annyira, toyotával sose mentem, truckal sose mentem. Miért akarnám megint a dtmet. Szerinted a nevem alatt ez miez? Nem azért van ott mert nem szeretem.
En abszolut nem duhongok, az nem ilyen :) Csak zavar a hozzaallas.
Mondjuk ez a DTM teljesen mas, mint a modern DTM-ek. Ha neked van tapasztalatod ebben, akkor jogos, h kiprobalas nelkul valasztasz, en azokrol beszelek, akiknek nincs. 6 DTM bajnoki utan en se probalnam ki :)
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.01.12. 13:50

jah már dereng nekem is, annak tényleg nagyon jó a fizikája, de én inkább kamionoznék :D kamion bajnokság még nem volt, "kis tütükkel" meg egy csomó volt már :)
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.01.12. 15:15

freakyo írta:jah már dereng nekem is, annak tényleg nagyon jó a fizikája, de én inkább kamionoznék :D kamion bajnokság még nem volt, "kis tütükkel" meg egy csomó volt már :)
Ertheto allaspont, te legalabb probaltad a tobbit ;)
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2012.01.13. 01:45

Én kipróbálás nélkül a DTM-et választottam, jól csináltam?

Amúgy a kamijonra én sem jövök, fenyegetés 2. :)
Név:Füzy Barna
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.01.13. 11:55

ha valakit érdekel. rajt most
http://live.24hseries.com/live-cam
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
MDBence
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:25
Tartózkodási hely: Zalalövő
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: MDBence » 2012.01.13. 16:14

Ez a Shift-es DTM, nem? Mert azzal már mentem funon, de én akkor is sokkal jobban örülnék egy ,,márkakupának", mert STCC-ben is nagy különbségek vannak az autók miatt.
kubica07
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2010.12.03. 17:03
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: kubica07 » 2012.01.13. 22:02

Srácok valaki tudna jegyárakat mondani a 2012-es Ferka napról??

Mert a warmup racing nem válaszolt még :(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég