Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen pályákon menjünk?

Ismeretlen pályákon, de persze jók legyenek
16
36%
Ismert pályákon
5
11%
Vegyes legyen, sok utcaival
23
52%
 
Szavazatok száma: 44
Nando
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2009.03.26. 14:44
Név: Kis Dániel
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Nando » 2009.06.27. 22:00

Nagyon jó kis verseny volt ez.

Rajtom jól sikerült, előre jöttem 2 helyet így másodikként fordultam az első kanyarba.
Mögöttem csapattársam, előttem Kancsár Feri. Kancsár húzott el , ezért Pintér Rolit(cstársam) rászabadítottam és megis tudta előzni. Aztán így mentünk a verseny végéig, ahol is Roli ment még 1 plusz kört, amit nem kellett volna így Kancsár vette át az 1. helyet Rolitól,aki szinte az egész versenyt vezette, a csapat egy 2. és 3. helyet tudott így megszerezni. És a leggyorsabb köröm is a nevemhez fűződik. Ezért én elégedett vagyok a versennyel, csapattársam már nem annyira :)

Összeségében a csapat jó eredményekkel távozik Laguna Seca-ból. 1. hely nem jött össze, de látván, hogy gyorsak vagyunk, izgatottan és felkészülten várjuk a következő pályát.
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.06.27. 22:11

Az időmérőn és a versenyen is egész jó tempót tudtam tartani a technikai problémák ellenére is.
Az eslő körben valami történt a játékkal sajnos és megállt a gép egy pár másodpercre ami azt eredményezte, hogy a 8. helyről, mikor újból megindult a gép, a 15-en találtam magam. Ez magával hozott egy jó kis textúrahibás játékot is... Sosem tapasztaltam még ilyet, valakinek van ötlete mi lehetett? Aztán végül hoztam az időmérőn elért eredményemet, ez pedig a 7. helyet jelentette! Tartozom egy sorryval valakinek akit talán meglöktem. Nem volt egyértelmű még a replayem alapján sem egyértelműen, hogy most ott összeértünk vagy sem. Mindenesetre, ha érintkezés volt azért elnézést!

Mindent egybevetve jó verseny volt és örülök a jó helyezésnek, két hét múlva találkozunk :)
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
B.Kriss
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:22
Kormány: Fanatec CSL + Formula V2.5x + CSL/loadcell
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Kriss » 2009.06.27. 23:10

Az időmérőm jól sikerült, sőt a vártnál sokkal jobban 5. hely. Nem nagyon emlékszem mikor sikerült így. :roll:

A verseny jól indult a rajtnál fogtam egy helyet, Cselt kollégát sikerült megelőznöm és majdnem a két South Parkos kocsit is.
A 4. körig minden sima volt folyamatosan távolodtam a mögöttem lévőktől, de itt jött a baj, NAGYON akartam és ekkor hibázni kezdtem, először vissza csúsztam a 11.re, majd Kalocsa versenyzőtárssal csattantunk és ez már a feladásra késztettet, bár rossz futóművel mentem még 3 kört, de nem sok értelme volt, nem tudtam egyenesben sem tartani a kocsit, így kiálltam a versenyből. Sajnálom, mert sok pontot buktam. Úgy érzem a tempóm egyre jobb, de sokkal higgadtabbnak kell maradnom.

Grat mindenkinek és Magyar Kristófnak üzenem, ne add fel.

Két hét múlva találkozunk.

Üdv.

B.Kriss
B.Kriss
Next Level Formula Esport Egyesület
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10732
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.28. 00:15

Én szétcseszett futóművel végig evickéltem a 10. helyért. De nagyon nehéz volt a vége felé már, nagyon elfáradtam tőle.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
milk4
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.04.01. 18:03
Tartózkodási hely: Belgium
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: milk4 » 2009.06.28. 00:22

emerico írta:Én szétcseszett futóművel végig evickéltem a 10. helyért. De nagyon nehéz volt a vége felé már, nagyon elfáradtam tőle.
Emerico nem tudom,hogy miattam ment tönkre a futóműved.Ha igen,akkor ezer bocs.
Nem tudom,hogy hogy koccantunk mikor nem láttalak se a ball se a jobb visszapillantó tükrömben.


Szerk.: Most nézem a replay-ban,hogy nem az én hibámból pörögtél ki,én meg fölöslegesen vártalak be és engedtelek előre.
Név:Milan Dicse
Kormány:Logitech DFP - 425°
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10732
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.28. 01:07

milk4 írta:
emerico írta:Én szétcseszett futóművel végig evickéltem a 10. helyért. De nagyon nehéz volt a vége felé már, nagyon elfáradtam tőle.
Emerico nem tudom,hogy miattam ment tönkre a futóműved.Ha igen,akkor ezer bocs.
Nem tudom,hogy hogy koccantunk mikor nem láttalak se a ball se a jobb visszapillantó tükrömben.


Szerk.: Most nézem a replay-ban,hogy nem az én hibámból pörögtél ki,én meg fölöslegesen vártalak be és engedtelek előre.
Igen, fura is volt, hogy megvársz, hisz én hibáztam ott.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
ZsoZso
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:16
Tartózkodási hely: Komló

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: ZsoZso » 2009.06.28. 01:15

5 percel a vége előtt "Connection Lost", addig jó volt élveztem. Igaz első körben kiforgattak, de már leszarom. Tudomásul kell vennem ez a szint itt. Viszont szépen vissza küzdöttem magam, jókat hajtottunk Szatocs mesterrel. Egyszer én - egyszer ő volt elől. Éltünk egymás hibáiból:D 5 perces táblát megkaptam s már számoltam is hogy állok benzinnel. Soha nem tudom meg elég lett volna-e!
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.06.28. 09:05

Az időmérőn sikerült egy nagyon jó kört futnom ami elég volt a 3. helyre, így bizakodva vártam a rajtot. Sajnos a strat nem sikerült a legjobban, elbénáztam így többen is megelőztek. A 6. helyen fordultam az első kanyarban, majd a pályán valaki keresztbeállt elöttem és már nem tudtam kikerültni, így ütköztünk, ami miatt elment a futóművem, így nem tudtam már nprmális köröket futni. Hiába nyomtam úgy ahogy bírtam, akkor is 1-1,5 mp-cel lassabb voltam magamnál. Ezután már csak leutaztam az egész futamot, igaz a végén még egy kis izgalom volt, hogy elég lesz-e a benzin, de szerencsére kibírta. (igaz Pumba kedvesen felajánlotta, hogy majd betol, ha kifogyna idő előtt :D )

Remélem legközelebb kicsit jobban sikerül a verseny ;)
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
B.Kriss
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:22
Kormány: Fanatec CSL + Formula V2.5x + CSL/loadcell
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Kriss » 2009.06.28. 10:34

emerico írta:Én szétcseszett futóművel végig evickéltem a 10. helyért. De nagyon nehéz volt a vége felé már, nagyon elfáradtam tőle.
Én sem szeretem feladni, de több mint, 45 fokot kellet a kormányon tartani az egyeneshez képest. Kb. 3-4 mp-el voltam lassabb körönként.
Nem nagyon lett volna értelme, sőt még fel is tartottam volna a lekörözéskor a versenyzőtársakat, ha olyan helyen érnek utol.
Szerintem így volt korrekt és jó a döntésem. Sebaj, majd legközelebb.

Üdv.
Kriss
B.Kriss
Next Level Formula Esport Egyesület
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.06.28. 10:49

ZsoZso: én is élveztem, jót mentünk, viszont a sikán előtt már nem tudtam fogni a gépet, bocs a lökésért. :?
Már-már rosszl éreztem ott magam, mert azt hittem, hogy csak bevársz, egyáltalán nem éreztem, hogy meglöktelek. De replayt visszanézve nagyon nem ez volt a helyzet.

Milk4: Használod a virtuális tükröket? Ha nem, akkor szerintem ajánlott, mert sokkal többet látni abból.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég