Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2011.02.16. 12:54

Ez igy most eleg nagy szivas, mert en hetkoznap melobol 7 utan erek haza es a hetvege nem jo. Igy idomero eredmeny nelkul tudok csak elindulni a versenyeken, ami nem a legjobb :(

Sztem sokkal praktikusabb lenne egy olyan lebonyolitasi rendszer, ami az idomeron vagokat nagyon megbunteti, pl kovetkezo versenyen a b szerver utolso helyerol indulas vagy/es DQ. Ez igy neked is es a versenyzoknek is konnyebb lenne.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2011.02.16. 12:58

Az elozo verseny eredmenye, ugye megmarad? Errol nem talaltam emlitest vagy elkerulte a figyelmem, bar az elso versenyknet emlitetted a soron kovetkezot.

Remelem nem torlodik el, mert az nem lenne fair...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10739
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.02.16. 13:10

Night írta:Az elozo verseny eredmenye, ugye megmarad? Errol nem talaltam emlitest vagy elkerulte a figyelmem, bar az elso versenyknet emlitetted a soron kovetkezot.

Remelem nem torlodik el, mert az nem lenne fair...

Az nem lenne fair ha megmaradna, mert sokan rommá vágták a pályát. Azok viszont felkerültek az 1-es szerverre ha ott meg is büntetem Őket, akkor is jobban járnak.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2011.02.16. 14:04

emerico írta:
Night írta:Az elozo verseny eredmenye, ugye megmarad? Errol nem talaltam emlitest vagy elkerulte a figyelmem, bar az elso versenyknet emlitetted a soron kovetkezot.

Remelem nem torlodik el, mert az nem lenne fair...

Az nem lenne fair ha megmaradna, mert sokan rommá vágták a pályát. Azok viszont felkerültek az 1-es szerverre ha ott meg is büntetem Őket, akkor is jobban járnak.
Sztem lehetne olyan merteku buntetest adni, h ne jarjanak jobban, igy aki jo eredmenyt ert el, azzal se lenne kiszurva. Ha el lesz torolve, akkor azokkal nem fair, akik szabalyosan ertek el jo eredmenyt...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.02.16. 17:04

Szerintem meg fogjuk fel tesztversenynek, mert a mod is változott azóta és azon a versenyen egy tuningolt Suzukival ment mindenki.
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.02.16. 17:05

Night írta:Ez igy most eleg nagy szivas, mert en hetkoznap melobol 7 utan erek haza es a hetvege nem jo. Igy idomero eredmeny nelkul tudok csak elindulni a versenyeken, ami nem a legjobb :(

Sztem sokkal praktikusabb lenne egy olyan lebonyolitasi rendszer, ami az idomeron vagokat nagyon megbunteti, pl kovetkezo versenyen a b szerver utolso helyerol indulas vagy/es DQ. Ez igy neked is es a versenyzoknek is konnyebb lenne.
Én meg azt mondom, hogy a hétköznapi időpontot lehetne tolni későbbre.
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2011.02.16. 17:37

Nekem is inkább a Szerda lenne jobb, de 17-ig dolgozom. Szóval talán 17.20-ra fel tudnék menni 2körre. Örülnék neki, ha későbbre tolhatnánk az időpontot.
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.02.16. 19:21

Nem lehet pénteken mégegy kvali? Hétvégén nm vagyok itthon és ez a szerdai kvali hirtelen ért :lol:
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.02.16. 22:04

Nekem meg mindent újra kellett raknom,mert "HDV eltérés"-t dobott.
Pont quali előtt sikerült belépnem...mivel bill.-es setup-om volt még,át kellett állítanom szinte mindent :lol: ...mire egy gyors kört futottam volna,csörgött a telcsi,és indulhattam asszonykámért. :mrgreen:
Remélem a következőkön nem járok így... :?

Bika,Mugen,Ingy...köszi a help-et TS-en... ;)
Nem oldódott meg a gázpedál bibi...marad 1 tengelyes... :?
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10739
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.02.16. 23:29

Ingy2 írta:Nem lehet pénteken mégegy kvali? Hétvégén nm vagyok itthon és ez a szerdai kvali hirtelen ért :lol:
Ha tudok gépközelben lenni, akkor lesz. Ezt aznap délelőtt megírom.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég