Vélemények, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2011.01.19. 14:56

Úgy nézem, hogy a kékség nem a rangból jön most, hanem a feszkóból... xD
Na de komolyra fordítva a szót. Remélem nem lesz harag és veszekedés belőle, de leírnám a véleményem.
Megnéztem Kuti Krisztián esetét. Szerintem az már sportszerűtlenség, ha valaki direkt kivezeti a másikat a fűre, mikor lenne helye. Ha jól megnézitek, akkor látni kicsit kormányoz, azt egyenesen engedi kifele, hogy Krisztián ne tudja bevenni, holott hely lenne... Szerintem nem így kell megszerezni az első helyet, hanem normális küzdelemmel.
Ennyit akartam ezzel kapcsolatban.
Kékség nekem is megvan. :) De látom külön osztályok is vannak. Junior és Senior... :D
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.01.19. 15:57

Fitti írta:Úgy nézem, hogy a kékség nem a rangból jön most, hanem a feszkóból... xD
Na de komolyra fordítva a szót. Remélem nem lesz harag és veszekedés belőle, de leírnám a véleményem.
Megnéztem Kuti Krisztián esetét. Szerintem az már sportszerűtlenség, ha valaki direkt kivezeti a másikat a fűre, mikor lenne helye. Ha jól megnézitek, akkor látni kicsit kormányoz, azt egyenesen engedi kifele, hogy Krisztián ne tudja bevenni, holott hely lenne... Szerintem nem így kell megszerezni az első helyet, hanem normális küzdelemmel.
Ennyit akartam ezzel kapcsolatban.
Kékség nekem is megvan. :) De látom külön osztályok is vannak. Junior és Senior... :D
tesómmal tegnap mi is megnéztük mind2 futamot és amikor volt az eset pont őket néztük, Márk tényleg direkt vezette ki szerintem is sportszerűtlen volt

dozoo: nem tudom mit értesz /w-s üzenet alatt,
verseny után meg kiléptem szóval oda hiába írtad
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Dozoo
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.12.11. 14:32
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Dozoo » 2011.01.19. 16:16

freakyo írta:
Fitti írta:Úgy nézem, hogy a kékség nem a rangból jön most, hanem a feszkóból... xD
Na de komolyra fordítva a szót. Remélem nem lesz harag és veszekedés belőle, de leírnám a véleményem.
Megnéztem Kuti Krisztián esetét. Szerintem az már sportszerűtlenség, ha valaki direkt kivezeti a másikat a fűre, mikor lenne helye. Ha jól megnézitek, akkor látni kicsit kormányoz, azt egyenesen engedi kifele, hogy Krisztián ne tudja bevenni, holott hely lenne... Szerintem nem így kell megszerezni az első helyet, hanem normális küzdelemmel.
Ennyit akartam ezzel kapcsolatban.
Kékség nekem is megvan. :) De látom külön osztályok is vannak. Junior és Senior... :D
tesómmal tegnap mi is megnéztük mind2 futamot és amikor volt az eset pont őket néztük, Márk tényleg direkt vezette ki szerintem is sportszerűtlen volt

dozoo: nem tudom mit értesz /w-s üzenet alatt,
verseny után meg kiléptem szóval oda hiába írtad
A /w úgy néz ki, hogy ->"/w Balazs Kiss 'szöveg' " és ezt csakis te kapod meg, meg ez jobban kitűnik, mint a közösbe írt. :) Az üzenetben szerepelt az elnézés kérés, és az is, amit leírtam egy Hszben tegnap, csak tömören.
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.01.19. 17:22

Serbán Norbert óvja Feke Gábor-t
1. verseny 4. kör 0:32
kiforgat, és emiatt 4 pozíciót vesztek

Reagálnék az óvásra:
Röviden, te megpróbáltál kifékezni, ami részben sikerült is. Én 1mp-el hamarabb fékeztem és az íven tartottam végig az autót. Te a kis féktáv miatt lecsúsztál, majd túl korán kezdted el visszahúzni az orrát. Én a helyes ív miatti sebesség különbség miatt nem tudtalak időben kikerülni, pedig az 540°-ból 450°tekertem a kormányomon. A szerencsétlenség az egészben, hogy pont a kocsid hátulját találtam el. Én ezt versenybalesetnek vélem, de majd Emerico eldönti.
De ajánlom figyelmedbe a 4. kör 00:04-00:32ig, ahol kiderül, hogyan kerültél jobb pozícióba. :)
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.01.19. 17:54

Valamit tényleg nem értek... :?
Ha probléma van,akkor ott az óvás topic,és Emerico eldönti,hogy jogos e...az Ő döntése után,ha valakinek nem tetszett az "ítélet hozatal",szerintem akkor kellene erről vitázni....bár semmi értelme.
Ez egy játék :!: ,amit lehet komolyan venni,vagy kedvtelésből versenyezni,és egy remek társaságban,kellemes órákat eltölteni. :D
Anyagi kára senkinek nem származik abból,ha az óvását nem bírálják a számára megfelelően,max. akkor,ha befejeli a monitort,vagy széttöri mérgében a kormányát a futam közben. :lol:
Esetleg lelki sérüléseket szerezhet magának...de ebbe inkább nem mennék bele! :D

Az efféle trágár beszéd meg szerintem sem ideillő...valahogy lehúzza az oldal színvonalát... :?
...és ahogy Apophis is írta,pü.-ben meg lehet beszélni... ;)
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2011.01.20. 11:44

1 futam.nem éppen a legjobb helyre kvaliztam magam de 15. helyel én 1 secre voltam az elsőtől.
jó rajtot vettem sok és nagyon komoly csatáim voltam végül a 11 helyen zártam .
2 futam.nem sikerült tul jól . a rajtot nagyon elszurtam.majd csatáztam és a 6-os kanyarban nagyon vágtam hogy beférjek rázóeldobott gumifal.....hát ettől lett olyan szét meg összatrtás , hogy box.ott kb 75 sec majd urja ki 29 helyen bejöttem.nem ez volt ez én versenyem.még a kocsim is lassu bár emerico igérte ha lesz ideje fejleszt.
FANATIC OF THE SPEED
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2011.01.20. 21:03

HunGaben írta:Serbán Norbert óvja Feke Gábor-t
1. verseny 4. kör 0:32
kiforgat, és emiatt 4 pozíciót vesztek

Reagálnék az óvásra:
Röviden, te megpróbáltál kifékezni, ami részben sikerült is. Én 1mp-el hamarabb fékeztem és az íven tartottam végig az autót. Te a kis féktáv miatt lecsúsztál, majd túl korán kezdted el visszahúzni az orrát. Én a helyes ív miatti sebesség különbség miatt nem tudtalak időben kikerülni, pedig az 540°-ból 450°tekertem a kormányomon. A szerencsétlenség az egészben, hogy pont a kocsid hátulját találtam el. Én ezt versenybalesetnek vélem, de majd Emerico eldönti.
De ajánlom figyelmedbe a 4. kör 00:04-00:32ig, ahol kiderül, hogyan kerültél jobb pozícióba. :)
na ez érdekes
nem akarok vitát nyitni, de már elötte is elötted voltam, és pont a vágás miatt kerültem rossz helyzetbe
a fékezésröl pedig ha 1mp-vel hamarabb fékeztél vna, akk jelentősen elnyúltam vna, de ez nem történt meg
am még az óvásod is helytelen mert mondom én ott nem előztem, hanem 2 kanyarral elötte
pont h te kerültél előzési pozícióba
de majd emerico eldönti ;)
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.01.20. 22:23

Egy visszajátszást néztünk? :P

Az 1mp-t a visszajátszás alapján mondtam, nem hasraütésképpen. Én 0.26-nál fékeztem, te 0.27-nél.
http://www.youtube.com/watch?v=-RSVC955tsM
Az egészről egy videó, hogy ugyanarról beszéljünk. Nem mondanám, hogy milyen jó előzési pozícióba voltam :)
Nem vitázni akarok, hanem tisztán látni, ugyanis azt a két kanyart nem véletlenül vágtad ilyen mértékben.
http://www.youtube.com/watch?v=TvIkbIFeEJA
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.01.20. 22:38

Látszik hogy ez BTCC.
Emericonak szerintem sose kellett ennyi óvással foglalkoznia. :lol:
The Power of Dreams
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2011.01.20. 22:46

HunGaben írta:Egy visszajátszást néztünk? :P

Az 1mp-t a visszajátszás alapján mondtam, nem hasraütésképpen. Én 0.26-nál fékeztem, te 0.27-nél.
http://www.youtube.com/watch?v=-RSVC955tsM
Az egészről egy videó, hogy ugyanarról beszéljünk. Nem mondanám, hogy milyen jó előzési pozícióba voltam :)
Nem vitázni akarok, hanem tisztán látni, ugyanis azt a két kanyart nem véletlenül vágtad ilyen mértékben.
http://www.youtube.com/watch?v=TvIkbIFeEJA
nekem is igazam van részben, de neked is
sztem pont ezért lesz versenybaleset, tehát felesleges vitatkozni :lol:
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég