Vélemények, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
mark
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.04.17. 18:36
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: mark » 2011.01.18. 18:39

Óvás terén igen amatőr vagyok, így még egy kérdésem lenne, hogy a 2. futamon (K.Kuti és M. Ferencz első két hely.) 5:35-5:40 ig tartó előzés milyen témához fűződik? Óvható, szabálytalan, egyszerű csúnya előzés... akármi :D Személy szerint óvásra alkalmatlan, de szerintem igen sportszerűtlen egy megoldás volt ez az első helyre való kerülés.

természetesen direkt előztem igy Oulton utána ha megóv akk jónagy csicska a srác mert én se óvtam . Mind egy ilyenért ugy se lesz az első helyem veszélybe:D
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.01.18. 18:40

Gabi óvására itt reagálnék:
Nagyon sokszor visszanéztem az esetet, de szerintem simán meg tudtam volna állni. Ha megnézed én előbb kezdtem fékezni mint te, meg a későbbi körökben is meg tudtam állni olyan tempóról.
De majd Emerico eldönti.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10732
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.01.18. 18:59

Cselt írta:Gabi óvására itt reagálnék:
Nagyon sokszor visszanéztem az esetet, de szerintem simán meg tudtam volna állni. Ha megnézed én előbb kezdtem fékezni mint te, meg a későbbi körökben is meg tudtam állni olyan tempóról.
De majd Emerico eldönti.

Még nem néztem, de az autó sportban nincs olyan meg tudtam volna állni. Nem álltál meg :) De mondom, megnézem
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.01.18. 20:09

Hát jó hogy nem álltam meg ha bekanyarodott elém :D :roll:
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Dozoo
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.12.11. 14:32
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Dozoo » 2011.01.18. 21:41

mark írta:Óvás terén igen amatőr vagyok, így még egy kérdésem lenne, hogy a 2. futamon (K.Kuti és M. Ferencz első két hely.) 5:35-5:40 ig tartó előzés milyen témához fűződik? Óvható, szabálytalan, egyszerű csúnya előzés... akármi :D Személy szerint óvásra alkalmatlan, de szerintem igen sportszerűtlen egy megoldás volt ez az első helyre való kerülés.

természetesen direkt előztem igy Oulton utána ha megóv akk jónagy csicska a srác mert én se óvtam . Mind egy ilyenért ugy se lesz az első helyem veszélybe:D
Csakis a te személyes problémád, hogy nem tettél óvást... a csicska az te vagy, írni sem tudsz és még neked áll feljebb pedig óvást nem írtam volna -> "Személy szerint óvásra alkalmatlan, de szerintem igen sportszerűtlen egy megoldás volt ez az első helyre való kerülés." Ez után nyugodtan írok egy hsz-t az óvás topikba és igazából nem ismersz és én sem téged, így nem érdekelhet mit hiszel rólam. Ebből kifolyólag nem szeretném folytatni ezt...
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.01.18. 21:49

Szerintem ha bajotok van egymással, intézzétek el PÜ-ben.
Nem kell ide a feszkó senkinek.
Meg minek veszekedni, mikor verekedni is lehet? :)
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.01.18. 22:00

Dozoo írta:
mark írta:Óvás terén igen amatőr vagyok, így még egy kérdésem lenne, hogy a 2. futamon (K.Kuti és M. Ferencz első két hely.) 5:35-5:40 ig tartó előzés milyen témához fűződik? Óvható, szabálytalan, egyszerű csúnya előzés... akármi :D Személy szerint óvásra alkalmatlan, de szerintem igen sportszerűtlen egy megoldás volt ez az első helyre való kerülés.

természetesen direkt előztem igy Oulton utána ha megóv akk jónagy csicska a srác mert én se óvtam . Mind egy ilyenért ugy se lesz az első helyem veszélybe:D
Csakis a te személyes problémád, hogy nem tettél óvást... a csicska az te vagy, írni sem tudsz és még neked áll feljebb pedig óvást nem írtam volna -> "Személy szerint óvásra alkalmatlan, de szerintem igen sportszerűtlen egy megoldás volt ez az első helyre való kerülés." Ez után nyugodtan írok egy hsz-t az óvás topikba és igazából nem ismersz és én sem téged, így nem érdekelhet mit hiszel rólam. Ebből kifolyólag nem szeretném folytatni ezt...
hát az ilyen hozzáállás ("ugy se lesz az első helyem veszélybe:D" :o ) miatt igaza volt pl.:tropienak (is), hogy szigorítani kell a szabály rendszert, ami meg is fog történni ahogy emerico leírta

viselkedésről: nem hinném, hogy ez a csicskázás ide való, tudtommal kulturált közösségben vagyunk

dozoo: sportszerűség? Az alatt te mit értesz? Oulton parkba melletted voltam a sikán bejáratánál és még helyet se hagytál, hogy betudjam venni és szépen felkentél a bójára. Csodálkozom, hogy emerico nem adott neked semmilyen büntetést, csak azért mert te 1 kerékkel előrébb voltál (és külső íven). :S
Ha sportszerűséggel akarsz jönni akkor neked is úgy kéne viselkedni a pályán és azon kívül. Egy bocsánat kérés azért jól esett volna, de úgy érzem már késő főleg úgy, hogy én szóltam :roll: :/

ez a véleményem

u.i: Máté tetszik az óvásod :D "velorexet csinált az autómból" :D
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Dozoo
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.12.11. 14:32
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Dozoo » 2011.01.18. 22:27

Feakyo: Én még a futam után közvetlen írtam neked egy /w-s üzenetet és még utána közösbe mondtam, hogy remélem megkaptad az üzimet, de semmi sem jött, így azt hittem, hogy nagyon megy a duli-fulizás :/ Még mindig úgy tartom, hogy volt a te szavaidban is igazság. Csak ahogy te gondoltad, az úgy lett volna, hogy egy igen szarul megtervezett sikánban elmész mellettem, magyarul elengedlek, csak a verseny az verseny, a pont pont, pozíció pozíció és a barátság barátság... :) Hagyhattam volna több helyet, mert nem kellett volna sokkal többet, de orrnézetből ezt nem látom/láttam, meg már kanyarodtam, és a tükörben hátrébb voltál, mint külsőleg látható. Ha meg a kanyarban/előtte a hátra fele nézés gombot ha nyomom, akkor a füvön kötök ki :/ (:
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.01.18. 23:39

Apophis írta:Szerintem ha bajotok van egymással, intézzétek el PÜ-ben.
Nem kell ide a feszkó senkinek.
Meg minek veszekedni, mikor verekedni is lehet? :)
Ennyi!!!Mehet a bunyó. :lol: :lol: :lol:
Amúgy a külön véleményem, hogy kasznis autóknál belefér a ,,támaszkodás" egy bizonyos mértékig.Láttam én is az ominózus pillanatot.Hááát passz.(Kuti-Márk esetre)
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Bika
2024 licenszes
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009.03.28. 09:53
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Bika » 2011.01.19. 10:49

Cselt írta:Hát jó hogy nem álltam meg ha bekanyarodott elém :D :roll:
Nem azért, de már nem is az ideális íven fordultam, hanem a pálya közepén, ennek ellenére nem tudtál megállni, és nem hogy csak támaszkodtál, hanem úgy kiraktál mint macskát szarni!

Bekanyarodtam eléd? :O Bocs hogy a pályán versenyzek és nem mentem ki gumifalat szerelgetni... :lol:
"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít!" - Ayrton Senna da Silva

4 Times Hungarian Champion!
2016 Octavia Cup Champion!
Nissan Competition evernally!
http://www.timgabor.hu
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég