Vélemények, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.01.03. 23:47

Kola19 írta:1. futam: Bocs Szigeti Csabi! Nem akartam beléd szállni a füvön! Egyszerűen kicsúsztam! :oops:
Semmi probléma...nem hibáztatlak érte! ;)
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2011.01.03. 23:48

Szicsó írta:
Kola19 írta:1. futam: Bocs Szigeti Csabi! Nem akartam beléd szállni a füvön! Egyszerűen kicsúsztam! :oops:
Semmi probléma...nem hibáztatlak érte! ;)
Köszi! :P
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2011.01.03. 23:49

Bocsánatot kell kérjek Juhász Norberttől, a 2. verseny 4 kör síkánnál hogy megforgattam. Valaki ép visszatért a pályára, pont beleszállok, ha arra húzódok és a BMW féktávja kicsit sok, így sajna neked mentem.

Amúgy jó versenyek voltak, nem sok eredménnyel nekem.
Név:Füzy Barna
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2011.01.04. 00:03

Szicsó írta:1. futam...káosz!!! :shock:
Bocsi mindenkitől,de a célegyenes ráfordítóban kicsúsztam a sérült autóval,és megfogott a kavicságy :evil: ...2,5 percet szenvedtem,mire ki tudtam jönni,és mehettem másodszorra is a boxba. :(

2. futam nem volt vészes,de volt egy-két meredek húzás pár embertől...kicsit "támaszfalnak" éreztem magam a kanyarokban,és a sikánban... :?
Viszont Szatocsnak egy hatalmas fair play díjat átadnék! :D
Simco-s pályafutásom során még senki nem engedte vissza a pozíciómat,amikor kiforgattak,vagy löktek,de Ő egy úriember volt,és még azt is megvárta,hogy visszakecmeregjek a pályára!
Minden tiszteletem az Övé! ;)

Grat mindenkinek! :)
Szicsó, nem bírtam veled a pályán, jól helyezkedtél mindig, féktávon meg jobb voltam, csak mindig rádcsúsztam egy pöttyet. Reméltem, hogy nem törtelek meg nagyon lelkileg, hogy mindig rád érkeztem. :) Jót versenyeztünk! :)
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2011.01.04. 00:09

Hát srácok ezt nagyon élveztem. Hatalmas csatákat nyomtunk 1. és 2. futamon is. Köszi mindenkinek, remélem következő futam is ennyire jó lesz :mrgreen:
Név: Pintér Roland
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10739
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.01.04. 00:21

Szicsó írta: Simco-s pályafutásom során még senki nem engedte vissza a pozíciómat,amikor kiforgattak,vagy löktek,de Ő egy úriember volt,és még azt is megvárta,hogy visszakecmeregjek a pályára!
Minden tiszteletem az Övé! ;)

Grat mindenkinek! :)
Ez nem véletlen. Én kérek mindenkit általában, hogy ne visszaengedgessenek, mert így az óvások elmaradnak. Persze attól még hogy valaki visszaenged, az fair play. De ettől még óvni kell ám :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2011.01.04. 11:54

Nah végre egy jó verseny amit még tudtam is volna élvezni,ha...
kvali egész jól ment bár nem ez a kedvenc pályán és annyira nem is feküdt nekem.
1.futam
végre mindkét futamon igen jól sikerült a rajtom végre.
viszont sajnos sokáig nem birtam hisz vki rendesen eltalált hátulról.féktávra ügyeljünk jobban.majd óvásban meglátjuk.
bobak zsolt.figyelj oda jobban kérlek a féktávra ha jól emlékszem rendesem picsánvágtál a visszaforditónál.egy dolognak nagyon örültem B.kiss sokkal korrektebb volt mint a legutóbbi harcunk alkalmával sztem óriásit küzdöttük remélem korrekt voltam vele és a töbiekkel szemben is.

2.futam hát érdekes volt.szintén egy jó rajtot vettem.hibáztam egy szépet célegyenes végén elfékeztem magam (fűre ért féktávon a kerék és megforogtam ):(
ettól eltekintve ez is egy jó kis futam volt.
FANATIC OF THE SPEED
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2011.01.04. 11:57

ja még egy apróság.Hegyvári
János ellnézést kell kérjek hogy a formation lap után ellnéztem a helyem és belédmentem remélem nem annyira hogy befolyásolta volna a versenyed.sorry
FANATIC OF THE SPEED
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2011.01.04. 13:56

lightning STIG írta:ja még egy apróság.Hegyvári
János ellnézést kell kérjek hogy a formation lap után ellnéztem a helyem és belédmentem remélem nem annyira hogy befolyásolta volna a versenyed.sorry
Őszintén szólva ha nem szólsz semmi baj, mert nem emlékeztem rá. :D De replaybe se találom. :D
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2011.01.04. 14:42

Nagyon izgalmas este volt! Időmérőn mentem egy aránylag jó kört, azt netszakadás. Alig akart visszajönni, de sikerült még visszajönnöm. Az időn már nem tudtam javítani, szóval 11. lettem. De megnézve az időket nagyon szoros az első 15-20embernél. Szinte csak ezredek a különbségek.
1.Futam: a rajtot jól elkaptam fel is jöttem az elejére (kicsit megkoccoltam egy Lacettit, bocsi érte), aztán a visszafordítónál sajnos a fék nem úgy fogott ahogy kellett volna. Nem ment a pluginem, szóval nemtudom pontosan miért, de szerintem túlmelegítettem és a féktáv felénél egyszercsak elment, meg is löktem Krisztiánt, bocsi neked is. Utána mentem szépen, figyeltem a gumikra. Ha jól rémlik 5. lettem. :)

2.Futam: ismét jó rajt feljöttem 3.helyre. Utána hibázott a 2. helyen levő és feljöttem a 2. helyre. Ezt tartottam, egyszer csatáztunk is az elsővel, de nem kockáztattam, inkább tartottam egy jó tempót. A vége előtt 3körrel ha jól emlékszem hibázott az első és átvettem a vezetést. Ezt meg is tudtam tartani, bár Mugen jól megjött, de én inkább spóroltam és biztosra mentem. Ha lett volna még1kör, akkor lehet meg kellett volna nyomni neki.

Nagyon jónak ígérkezik ez a BTCC. Tetszenek ezek a szoros versenyek, jó kis vonatok alakulnak ki! :) És jó látni, hogy a közép és hátsó mezőnyben is nagy a küzdelem. Gratula Emerico-nak ezért a jó mod-ért!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég