GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.06.14. 12:01

freakyo írta:
batihu írta:Sajnos tegnap én sem tudtam jönni, pedig szeretem ezt a pályát...Ez már a második hosszútávú, amin nem szerzek pontokat :( Milyen köridőket mentetek a verseny alatt teletankolva? Teletankolva olyan 1'50 vége körüli időket futottam :oops: A Spyker végsebessége pedig olyan 285 körüli volt nekem.
én kb 1.50.2 körül mentem nappal éjszaka 50.6 és 51 között durván átlagban..

és két érdekes videó kicsit szar a minősége de nézhető
http://www.xfire.com/video/2db0cf/
http://www.xfire.com/video/2db0d6/
Nekem nem mennek a videok... Nektek megy?
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Petya
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009.07.12. 12:04
Tartózkodási hely: Pilisszántó
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Petya » 2010.06.14. 12:05

Night írta: Nekem nem mennek a videok... Nektek megy?
Megy :)
Örökké akarok élni! Eddig sikerült...
spitfire
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2009.06.07. 00:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: spitfire » 2010.06.14. 13:15

Night írta:Meg 1x bocs Spitfire... felboritott egy lekorozott es nagyon felbaszott... Hosszabbat fekeztel es nem tudtam mar mit csinalni...
Megvarni folosleges lett volna, ovj meg, ha gondolod.
Ismerős az érzés, nekem is általába gondjaim vannak a lekörözéseknél (itt nem igazán volt)...igazából sztem nem sok esélyed lett volna bevenni azt a kanyart, szimplán elfékezted...nem foglak megóvni, de a bevárás az fair dolog lett volna!!

Amúgy én is elfékeztem egyszer azt a kanyart, csak próbáltam balra húzni a gépet, hogy inkább én szívjak nagyobbat, mint akinek nekimegyek...bocs is érte Balázs, csúnyán benéztem. Remélem azért már vezetjük a csapatbajnokságot 8-)
spitfire
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2009.06.07. 00:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: spitfire » 2010.06.14. 13:18

freakyo írta:
én kb 1.50.2 körül mentem nappal éjszaka 50.6 és 51 között durván átlagban..

és két érdekes videó kicsit szar a minősége de nézhető
http://www.xfire.com/video/2db0cf/
http://www.xfire.com/video/2db0d6/
Az első videón történteket majdnem megszívtam én is...semmit nem láttam az egészből, mert az egész pályán füst volt, fékeztem, de a szerencse is kellett h ne találjam el egyikőjüket sem.
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.06.14. 13:20

spitfire írta:
Night írta:Meg 1x bocs Spitfire... felboritott egy lekorozott es nagyon felbaszott... Hosszabbat fekeztel es nem tudtam mar mit csinalni...
Megvarni folosleges lett volna, ovj meg, ha gondolod.

Amúgy én is elfékeztem egyszer azt a kanyart, csak próbáltam balra húzni a gépet, hogy inkább én szívjak nagyobbat, mint akinek nekimegyek...bocs is érte Balázs, csúnyán benéztem. Remélem azért már vezetjük a csapatbajnokságot 8-)
semmi csak a bal eleje sárgult be de azzal csak gyorsabb :D nem gondoltam, hogy kmről előzni próbálsz a futam végén azt hittem nekem írtad hogy mér nem vártalak be :D
csapatbajnokságot tuti vezetni fogjuk :D

első vidin semmi reflex nem volt csak fordultam, és nah mondom itt a vége
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.06.14. 13:42

spitfire írta:
Night írta:Meg 1x bocs Spitfire... felboritott egy lekorozott es nagyon felbaszott... Hosszabbat fekeztel es nem tudtam mar mit csinalni...
Megvarni folosleges lett volna, ovj meg, ha gondolod.
Ismerős az érzés, nekem is általába gondjaim vannak a lekörözéseknél (itt nem igazán volt)...igazából sztem nem sok esélyed lett volna bevenni azt a kanyart, szimplán elfékezted...nem foglak megóvni, de a bevárás az fair dolog lett volna!!
Be tudtam venni, mert meg messzebb fekeztem, mint, ahogy szoktam, de te meg messzebb:)
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
spitfire
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2009.06.07. 00:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: spitfire » 2010.06.14. 14:24

freakyo írta:
semmi csak a bal eleje sárgult be de azzal csak gyorsabb :D nem gondoltam, hogy kmről előzni próbálsz
igazából nem is akartam előzni, csak kijöttem mögüled h lássam hol a féktáv, de benéztem :lol:
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.06.14. 16:50

Hát nekem is volt egy nagyon necces esetem, pont a fent látható két video közötti pályaszakaszon. Ott is keresztbe állt két autó, az egyiknek majdnem neki mentem, de hát van ilyen :D így legalább felébredtem párszor :D
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.06.14. 19:39

Én csak most tudok írni a futamról : szóval, amig Bardócz ki nem ütötte a táblákat, minden nagyon szép volt. Talán én mentem ki legutoljára az élmezőnyből tankolni és 7.-ként jöttem vissza - ekkor már Kovács 3x megszívatott - és mivel ez volt az egyetlen tervezett boxstop, reménykedtem a 4. helyben.
Aztán tábla hiányában átrongyoltam a menekülőúton, nem tudtam már eléggé lelassítani: stop&go ! :cry:
Pár körrel később Lali hátulról telibevert, irányíthatatlan lett az autó, ismét be a boxba, 38mp szerelés :cry:
Végűl így is 7. lettem,. de valamiért a játék 11.-nek sorolt !?
Úgyhogy teli van a ...aminek teli kell lennie.
Kovácsot és Lalit pedig megóvom, mert bár nyitott a bajnokság, mégis bosszantó, hogy rendszeresen elrontják más játékát.
Név: Rebók József
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.06.14. 21:23

Sajna rájöttem mi okozta a baleseteket:8(Momo pedálhiba fék nincs kb 80% a fékerőm plussz alapból is fékezett egy kicsit ezt megpróbáltam orvosolni még tegnap futam után. Ma ki akartam próbálni a tesztfutamon de sajna megint előjött:( tragikus volt az egész ott is . más momdnadóm az esettel(-tekkel ) kapcsolatban nincs.Sajnálom :oops: és mivel per pill nem tudok másik kormányt leakasztani ezért valószínű nem is fogom többé elrontani a játékat másoknak.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég