GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.05.17. 13:16

Sztem meg kellene ovni az osszes rossz lekorozesnel elkovetett hibat. Es nem szemetsegbol, hanem azert, h az illeto tanuljon! A szabalyzatban szepen le van irva, h kell viselkedni, de sztem a pilotak jo nagy resze nem is olvasta vagy nem erdekli... Nekem is volt nehany olyan esetem, h csak a szerencsenek es a reflexeimnek koszonhettem, h nem taroltam le az elottem idealis iven fekezot vagy a palyara visszaterot... Ha lesz idom vegignezem a replayt es nevelo szandekkal ovok...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.05.17. 13:41

Mugen írta: Szatocs a végén én már nem is akartalak megelőzni. Te tartottad bennem a szuszt azzal, hogy volt kit üldözni. 2x-3x utolértelek és egyből el is baktam. :D Aztán meg elengedtél, hátmondom most mehetek egyedül megint. :lol:
Addigra már 3 falazás volt az autóban, meg nagyon rám tudtál érni az egyenes végére, ott már kaptam a kéket, szóval el kellett, hogy engedjelek. :D

De ennyi gyakorlás nekem nem volt elég, legközelebb megpróbálok többet, hogy ne sóderezzek ennyit, meg esti körülmények között is verseny előtt mentem 4 kört. Hát volt pár meglepetés éccaka. Majd legközelebb remélem nem lekörözöttként találkozunk. :D
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.05.17. 14:10

Hát igen, a versenyzésnek ez a fajtája igen nagy kihívás, de nekem épp ez okozza a legnagyobb élvezetet.

Annak ellenére, hogy nagyon rossz futamom volt, mégis fülig ért a szám, mikor célba értem. Pedig az első körben történtek miatt remegtem a dühtől, szét is esett a vezetésem, próbáltam visszakapaszkodni, de sok hibát vétettem.
Aztán az éjszaka nekem nagyon nehéz volt, keveset láttam, miközben éreztem, hogy Ingy figyel a hátam mögött, ez egy kicsit megosztotta a figyelmem, szóval estem keltem.
Aztán ahogy kivilágosodott egyre stabilabb köröket mentem, (Ingy közben elaludt :lol: ) így tulajdonképpen a verseny végét élveztem a legjobban.
Ha ennek a sorozatnak vége van, remélem lesznek továbbra is endurance versenyek itt a Simcoban, mert kuuúúrva jóóóóó !
Név: Rebók József
Micó
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:06
Tartózkodási hely: Otthon -.-'
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Micó » 2010.05.17. 16:18

Részemről is felejtős ez a verseny... eleve nem teszteltem sokat, szóval túl sokat nem is vártam magamtól.
De ezt a sóderágyat... olyan volt mint a vizes fű. Mind1, nem kellett vna belekerülni. Aztán amikor ötödszörre keresem a pályát a kavicságyban forgolódva akkor elegem lett és kiléptem. Arra viszont emlékszek, hogy egy lekörözött versenyző gyönyörűen kirakott, amin szépen felhúztam magam. Legközelebb jobban figyeljetek oda az elengedésekre plíz!
Micó
Pistike
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.11.18. 23:42
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Pistike » 2010.05.17. 18:14

hát én is hozzászólok valamit mert nem hagy békén..... a Qualifin menten egy 1:44:1 - es kört és mivel le dobot a szerver ki nullázta az időm és az utolsó helyről indultam....
FRONTLINE Rally Team
Palika
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.11.26. 20:24
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Palika » 2010.05.17. 18:17

igen...van kinek panaszkodni..hogy a lekorozottek nem engednek..én a versenyen el se tudtam indulni...kezdodot a futam es ledobot..persze ez nem volt szép IMRE BENDETOL... a tesom irta is hogy ledobot.. persze CHAT STOP. ojan mérges lettem !!!!! egész futamon a tesomat figyeltem.. mi mást tudtam volna csinalni.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10725
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.05.17. 18:45

Ha vége a warmup-nak már nem tudom visszarakni.
Ha valakit ledob, akkor nem veszik el a körideje, valószínüleg autót váltottál.

Ha a lekörözendő nem enged el, óvni kell, különben nem teszek semmit az ügyben. Az óvás topic jelenleg üres.

Egyébként pedig a tükör nem volt jó, és emiatt én sem láttam pl hol jön a gyorsabb pilóta. Mondjuk ha az alapszabályt betartva, az ideális ívről lehúzódva, egyenesben, vagy féktávon engeded el a gyorsabbat, semmi probléma nem lehet. Aki nem így tett, az szabálytalanul közlekedett.

De mint mondtam, itt lehet nyavajogni, ha nem óvsz, akkor nincs büntetés.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Pistike
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.11.18. 23:42
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Pistike » 2010.05.17. 18:48

autót váltatom még pénteken..... le dobod a tesómmal együtt és talán Michelert-is
FRONTLINE Rally Team
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2010.05.17. 19:29

Igazat adok Emericonak! Én se láttam honnan jön aki le akar körözni! Igyekeztem nem útban lenni! Sajnos nem mindig sikerült! :oops: A tükör nem sokat funkcionált az éjszakai etap alatt!
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.05.17. 19:42

tükröshöz annyit hozzászólnék, hogy a tükör tényleg nem segít sokat éjszaka, csak két lámpát lehet látni vagy még annyit se, elég halvány az egész annál az autónál meg pláne amelyiknek "sárga" a lámpája pl. spyker, morgan, viper? vagy corvette? esetleg mind2
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég