2010-es Gyorsasági OB

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.03.20. 22:44

bardocz írta:Na, senki sem fotóz a tuningautó kiállításon, vagy min?:)
http://www.simcompany.hu/tunningshow/
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2010.03.20. 23:24

Most nézem. A Swiften meg az S2000-esen kívül számomra katasztrófa az egész. Az ilyen funkció nélküli tuningokat én nem értem...
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.03.21. 12:04

Detto!!!! :D
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.03.21. 15:43

Kint voltam én is párommal és az egyik haverommal tegnap.

Hát én hatalmasat csalódtam az egészben, mindegy.

Nekem sem számít tunningnak az amikor bemegy az első optikai tunning boltba, vagy a bombastic bolthoz hasonló helyről rendel ezt meg azt, aztán rátesz 4 felnit, 4 spoilert, lefújja és aztán azt mondja, nah ez tunning.

Viszont azért volt pár autó, aminél 1-2 megoldást már rögzítettem is és 100% hogy én is megcsinálom, mert nagyon jónak találtam és jól is nézet ki.

Mondjuk a kispolák nagyon tetszett, mostmár sajnálom hogy 10 éve eladtam az enyémet ... :? és a Zastava is szépen fel volt újítva, és tetszik a modern változata :D

A nagy 4 keréken guru hangládák, nem az én világom, tehát azokat meg sem néztem. Amik meg versenyautók voltak, azokkal meg nem is foglalkoztam, kivéve Bika autójával, de neml áttam rajta azt hogy SIMCO :(
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.03.21. 16:02

Tropie írta:Kint voltam én is párommal és az egyik haverommal tegnap.

Hát én hatalmasat csalódtam az egészben, mindegy.

Nekem sem számít tunningnak az amikor bemegy az első optikai tunning boltba, vagy a bombastic bolthoz hasonló helyről rendel ezt meg azt, aztán rátesz 4 felnit, 4 spoilert, lefújja és aztán azt mondja, nah ez tunning.

Viszont azért volt pár autó, aminél 1-2 megoldást már rögzítettem is és 100% hogy én is megcsinálom, mert nagyon jónak találtam és jól is nézet ki.

Mondjuk a kispolák nagyon tetszett, mostmár sajnálom hogy 10 éve eladtam az enyémet ... :? és a Zastava is szépen fel volt újítva, és tetszik a modern változata :D

A nagy 4 keréken guru hangládák, nem az én világom, tehát azokat meg sem néztem. Amik meg versenyautók voltak, azokkal meg nem is foglalkoztam, kivéve Bika autójával, de neml áttam rajta azt hogy SIMCO :(
majd lesz, csak már nem volt időm a matricákkal bibelődni, máshogy néz majd ki jócskán a kocsi
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.03.21. 16:35

Nem baj az, csak tudod majd mikor leveri a mezőnyt Bika, akkor sokat fog számítani hogy mit olvasnak az emberek az autón :) Bár sajnáltam hogy egyikőtök sem volt ott, kérdeztem is délelött Bikát kint lesz-e, de mondta az okát hogy miért nem tud ott lenni, no sebaj, csak hát jövőhétvégén Eger Rallyen leszek.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.03.21. 18:06

Tropie írta:Nem baj az, csak tudod majd mikor leveri a mezőnyt Bika, akkor sokat fog számítani hogy mit olvasnak az emberek az autón :) Bár sajnáltam hogy egyikőtök sem volt ott, kérdeztem is délelött Bikát kint lesz-e, de mondta az okát hogy miért nem tud ott lenni, no sebaj, csak hát jövőhétvégén Eger Rallyen leszek.
Igazából 2500 Ft-ot nem ért egy ilyen esemény, megnézegettem az amcsi régi csodákat, az új tuning cuccok nem különösen kötöttek le, a fizetett prostik elmentek, bár láttam már sokkal dögösebb csajokat is :lol:
Szerintem a legszebb, a csapatfőnökünk Lotus-a volt
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.04.07. 08:30

Nagyon szépen ment Bika a teszten! A váltó gyengesége ellenére és egyéb nehézségek leküzdésével, az újak közül ő alkalmazkodott a legjobban a taknyos aszfalthoz. Lesz miért kijönnie mindenkinek a Material Kupára, mert annak ellenére hogy a mezőny a triplájára duzzad az osztrák mezőny által, Bika véleményem szerint az élmezőnyben fog tombolni :)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.04.07. 09:32

Tropie írta:Nagyon szépen ment Bika a teszten! A váltó gyengesége ellenére és egyéb nehézségek leküzdésével, az újak közül ő alkalmazkodott a legjobban a taknyos aszfalthoz. Lesz miért kijönnie mindenkinek a Material Kupára, mert annak ellenére hogy a mezőny a triplájára duzzad az osztrák mezőny által, Bika véleményem szerint az élmezőnyben fog tombolni :)
Reméljük.. 2.24.8-at ment úgy hogy nem lehetett 3-asban visszaváltani, ami ezen a pályán kb 8-9 kanyart érint. Legalább 1,5-2 mp-et vesztett ezzel. Benne is van vagy 1mp, legalább, és még nem is nagyon setupoltunk.

A tegnapi nap legjobb köre 2.22.8 volt, szóval lehet matekozni :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
BmwTomm
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2009.10.21. 19:21
Kapcsolat:

Re: 2010-es Gyorsasági OB

Hozzászólás Szerző: BmwTomm » 2010.04.09. 16:46

A Material Kupára melyik nap lessz érdemes kimenni? Április 30.? Május 1. vagy 2.-án? Sajna csak egy napot tudok erre a hétvégére szánni :( De minden féle képen ott akarok lenni :) és ha már ott leszek akkor szurkolni Bikának ;)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég