INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10732
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.12. 15:46

Night írta:A tesztversenyen nagyon sok volt a lokdosodes, kb 3x tettek ki a palyarol. Ez a tesztnek tudhato be vagy ilyen a tarsasag?
Remelem az eles versenyek alatt jobban fog mindenki figyelni a masikra! Ha valaki szabalytalan, buntetest fog kapni?
Hát a versenyszabályzat azért van. Aki nem ide való, az nagyon hamar el is fog menni.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2009.11.12. 15:52

difiről meg az új cuccokrol annyit hogy mivel én eddig automata váltó, kipörgésgátló abs segítségekkel mentem sok különbséget nem veszek észre :)
de az új cuccal tényleg gyorsabban lehet menni és nehezebb kordában tartani kanyar kijövetelnél
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2009.11.12. 15:58

freakyo írta:difiről meg az új cuccokrol annyit hogy mivel én eddig automata váltó, kipörgésgátló abs segítségekkel mentem sok különbséget nem veszek észre :)
de az új cuccal tényleg gyorsabban lehet menni és nehezebb kordában tartani kanyar kijövetelnél
Ha jol tudom csak az automata kuplung segitseg engedelyezett... offline mentel?
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2009.11.12. 16:42

emerico írta:
Night írta:A tesztversenyen nagyon sok volt a lokdosodes, kb 3x tettek ki a palyarol. Ez a tesztnek tudhato be vagy ilyen a tarsasag?
Remelem az eles versenyek alatt jobban fog mindenki figyelni a masikra! Ha valaki szabalytalan, buntetest fog kapni?
Hát a versenyszabályzat azért van. Aki nem ide való, az nagyon hamar el is fog menni.

Jo lenne ha mindenki elolvasna a szabalyzatot a verseny elott... (erre akar fel is hivhatnad a tarsasag figyelmet :roll: )
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.11.12. 16:46

Azt hittem, hogy ez alap, hogy ha valahol versenyzünk, akkor ott elolvassuk a szabályzatot. :roll:
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2009.11.12. 16:48

Szatocs írta:Azt hittem, hogy ez alap, hogy ha valahol versenyzünk, akkor ott elolvassuk a szabályzatot. :roll:
En is... de a tesztversenyen tapasztaltak alapjan vagy nem olvastak el sokan vagy nem tartjak be...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2009.11.12. 17:01

Night írta:
freakyo írta:difiről meg az új cuccokrol annyit hogy mivel én eddig automata váltó, kipörgésgátló abs segítségekkel mentem sok különbséget nem veszek észre :)
de az új cuccal tényleg gyorsabban lehet menni és nehezebb kordában tartani kanyar kijövetelnél
Ha jol tudom csak az automata kuplung segitseg engedelyezett... offline mentel?
rfactorban f1eztem eddig és neten játszottam barátokkal lezárt szerveren, de eddig akárhányszor játszottam szimulátorral automata váltó meg kipörgésgátló be volt nyomva
mondjuk csak meg kell szokni hogy én váltok meg egyéb...
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2009.11.12. 17:05

freakyo írta:
Night írta:
freakyo írta:difiről meg az új cuccokrol annyit hogy mivel én eddig automata váltó, kipörgésgátló abs segítségekkel mentem sok különbséget nem veszek észre :)
de az új cuccal tényleg gyorsabban lehet menni és nehezebb kordában tartani kanyar kijövetelnél
Ha jol tudom csak az automata kuplung segitseg engedelyezett... offline mentel?
rfactorban f1eztem eddig és neten játszottam barátokkal lezárt szerveren, de eddig akárhányszor játszottam szimulátorral automata váltó meg kipörgésgátló be volt nyomva
mondjuk csak meg kell szokni hogy én váltok meg egyéb...
Sztem minel hamarabb kezdj el gyakorloni, mert nem olyan egyszeru ezeket megszokni! Ja es ezekkel a segitsegekkel egy szimulator mar nem is szimulator...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.11.12. 17:10

A kipörgésgátló nélküli vezetést nehezebb lesz megszokni, mint a manuális váltást készülj fel rá! :D GP 79-el, amikor mentünk az automata kuplungot is kikapcsoltuk, 1,5-2 másodpercet jelentett körönként.
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2009.11.12. 17:14

Night írta:Sztem minel hamarabb kezdj el gyakorloni, mert nem olyan egyszeru ezeket megszokni! Ja es ezekkel a segitsegekkel egy szimulator mar nem is szimulator...
nyugi tegnap mentem 1.56os időt ahogy elnéztem az 1.55ösöket mentek 1-2en szóval nekem elfogadható idő :) átlagba meek 57eseket :P
már megszoktam csak a kormányon az eredeti váltó "fül" (remélem tudod mire értem) amivel vissza váltanék többször vált vissza vagyis szar az a gomb :D így másik gombot kellett keresni
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég