VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.10.13. 10:39

Jó ötlet, de nekem nincs Vistám és szerintem nem is lesz, amíg új gépem nem lesz.

Ittinert meg már megszoktam, könnyen kiigazodok belőle, ez így jó volt, és mint írtad, ezt vissza lehet nézni, míg a diktálást nehezebb visszatekerni :)
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.10.19. 17:55

Nagyon sok sikert kívánok mindenkinek a ma esti futamhoz!
Hamarosan én is feltudok menni a szerverre.

Remélem mindenki mosolyogva fogja elhagyni a Pannoniaring paddockját és benevez a soron következő futamra!

Hajrá!
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.10.19. 18:05

Csak csatlakozni tudok az előttem szólhoz, és jó küzdelmet és tiszta versenyt mindenkinek :)
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.10.19. 18:14

Na nemsokára megyek én is gyakorolni, ha mázlim van akkr lehetek harmadik is a bajnokságban. Jó lenne :P

Aztán jövő héten már ETCC
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.10.19. 21:33

Hát gyerekek szép bajnokság kerekedett eböl a modból, kb amikor kijőt a gtr első része akkor autoztam utoljára ennyit, és akkor is igy élveztem mint most. Őrűlök, hogy rátok találtam és ebben a korekt és jóhangulatu bajnokságban indulhattam.

KÖSZONŐM!

A futamot jol elszurtam, mert a rajt elött gondoltam egy merészet és az elejére feldobtam a kemény keveréket amivel még 1 centit sem mentem ezen a pályán, és hát nem is találtam a féktávokat, amitől az iveket sem találhattam. Szoval röviden ennyit a futamomrol. Remélem senkinek nem voltam útban és nem volt probléma az előzéseknél, mert erre mindig figyelek és nem is szerettem volna semikép bekavarni az esélyeseknek. Gratulálok mindenkinek aki a dobogora áll és azoknak is akik végigcsinálták a bajnokságot.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2009.10.20. 06:47

Kár, hogy ilyen kevesen voltunk a futamon!

Hiányzott néhány ász és úgy tünt megküzdhetek a dobogóért. Az első kettőt kivéve nagyon szoros volt az időmérő, ezért el is csodálkoztam, hogy a rajt után simán tartottam a Team Russia tempóját, mig a többiek kissé leszakadtak.

Tepy hibáját kihasználva még második is voltam néhány körig, de én is kicsusztam 1x és innentől már csak a harmadik helyre koncentráltam, hiszen Pumba sokáig a nyomomban volt.

Egyébként Tepy rallyszakasz setupját használtam, minimális változtatással.
Köszönet a közzétételért ! :D

Ja és grat a gyözteseknek és a bajnoknak ! :D
Név: Rebók József
Feri95
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.03.30. 13:53
Kapcsolat:

Re: VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Feri95 » 2009.10.20. 07:13

Elsősorban én is a BAJNOKnak gratulálok a nemsemmi teljesítményéért. De ne felejtsük el Tepy, hogy a Csapatot 418 pontal nyerük meg amíg a 2. Csapat csak 187 pontot birtokol. Azért ezt jól összehoztuk :lol: Végeredményben tökéletes nekem ez a bajnoki 2. hely, főleg így hogy Tepy te vagy a bajnok. Köszi tőled minden segítséget, remélem nem ez volt az utolsó bajnokság amit megnyertükn együtt :lol: :arrow:

A futam részemről unalmas volt, Joke rajtolt le, akit fél kör után nagynehezen visszaelőztem, majd Tepy nem túlzott harcal elengedett, innentől síma befutás. Éljen a Team Russia (+a 45 ös kormányzáram :lol: )!!!!!!!!
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.10.21. 11:30

Köszönöm mindenkinek a gratulációt!

A mai napig tetszenek ezek a kis autók, pedig pár évvel ezelőtt el nem tudtam volna képzelni, hogy széria autóval menjek futamokon.

Nagyon örülök annak, hogyha más is tudta használni a beállításaimat, nem csak én, igaz elküldhettem volna mindig a futam előtt őket, de a titkolt célom az volt, hogy megnyerjem a bajnokságot, kellett ez az önbizalmamnak :lol:

A versenyre készülgettem, de igazából csak azt szerettem volna elérni, hogy kiállás nélkül, könnyed vezetéssel, stabilan tudjak menni, nem igazán volt célom, hogy a leggyorsabb is legyek.

Nagyon sajnálom viszont azt, hogy Márk és Gabi nem voltak harcképesek, különböző okok miatt, biztosan vért izzadtam volna ellenük. Viszont nagyon sokszor voltam a mezőny végén, és közepén és sok pozitív tapasztalattal lettem gazdagabb.
Nagyon sokan remekül tudnak védekezni, fairplay módon tudnak előzni és sokszor voltak nehéz pillanataim, amikor magam sem voltam biztos abban, hogy az adott pozíciót meg tudom tartani. Sokszor volt meglepően jól teljesítő pilóta, csak azt sajnálom, hogy nem minden pályán voltak egyenlő erőviszonyok, bár ezt a bajnokság szülte, hiszen sokféle pálya volt, egyáltalán nem mondható hasonló karakterisztikájúnak őket és persze szinte mindig más milyen versenystílust tudtunk kipróbálni.

Összességében nekem nagyon tetszett az egész bajnokság, az hogy nem az autó, hanem a versenyzés módja volt változatos, sokszor magam sem találtam meg önmagam, ez igazán színt vitt a bajnokságba, remélem lesz ennek majd egy visszavágója jövőre.

Gratulálok minden résztvevőnek, tényleg remek társaság alakult ki!
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.10.26. 10:16

Mikor lesz hivatalos végeredmény? :roll:
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: VW Polo - Rally Cross - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.10.29. 21:18

És még mindig nincs virtuális kupám :( vagy ezért nem is jár? :ugeek:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 35 vendég