Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2012.08.28. 18:19

Szicsó írta:Engem már nem is érdekel,hogy miképp viselkedik az autóm...Inkább a versenyzőkre kellene egy update! :evil:
Tököm kivan azzal,hogy mások miatt megy el egy-egy futamom.Annyira nehéz figyelni a másikra???
Na ez az.Nem elég nekik hogy ide jöhetnek egy ingyenes ligába,ahol meghallgatják őket ha kell tanácsot is adnak.Hanem mikor már nyeregben érzik magukat már követelőznek is.Azért megnézném némelyiket hogy fagyna a mosoly az arcukra mikor fizetni kéne nekik.Azt hiszem akkor örülnének ha ingyenes trabant moddal mehetnének.Az az 1 szerencséjük van hogy Emerico vajszívű.Rajtam mulna már fele társaságot ki DQ-tam volna :lol: :lol:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.08.28. 18:20

Mugen írta:Na ez igencsak érdekes momentum volt. :oops:
Ahogy én láttam Vs. ahogy a szerver érezte. :shock:
http://youtu.be/wFwEBDQdn1w?hd=1
Az fincsi! :shock:
De ez hogy?
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2012.08.28. 18:20

Mugen írta:Na ez igencsak érdekes momentum volt. :oops:
Ahogy én láttam Vs. ahogy a szerver érezte. :shock:
http://youtu.be/wFwEBDQdn1w?hd=1
Hu ha mekkora bug vagy lag ,na ilyen se jöhetne szerverre :lol: :lol:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.08.28. 18:21

kaszasi írta:
Szicsó írta:Engem már nem is érdekel,hogy miképp viselkedik az autóm...Inkább a versenyzőkre kellene egy update! :evil:
Tököm kivan azzal,hogy mások miatt megy el egy-egy futamom.Annyira nehéz figyelni a másikra???
Na ez az.Nem elég nekik hogy ide jöhetnek egy ingyenes ligába,ahol meghallgatják őket ha kell tanácsot is adnak.Hanem mikor már nyeregben érzik magukat már követelőznek is.Azért megnézném némelyiket hogy fagyna a mosoly az arcukra mikor fizetni kéne nekik.Azt hiszem akkor örülnének ha ingyenes trabant moddal mehetnének.Az az 1 szerencséjük van hogy Emerico vajszívű.Rajtam mulna már fele társaságot ki DQ-tam volna :lol: :lol:
Azzal semmi gond,ha sokan vagyunk...sőt! :D
Csak tényleg NFS érzésem van néha... :evil:
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2012.08.28. 18:29

Szicsó írta:
kaszasi írta:
Szicsó írta:Engem már nem is érdekel,hogy miképp viselkedik az autóm...Inkább a versenyzőkre kellene egy update! :evil:
Tököm kivan azzal,hogy mások miatt megy el egy-egy futamom.Annyira nehéz figyelni a másikra???
Na ez az.Nem elég nekik hogy ide jöhetnek egy ingyenes ligába,ahol meghallgatják őket ha kell tanácsot is adnak.Hanem mikor már nyeregben érzik magukat már követelőznek is.Azért megnézném némelyiket hogy fagyna a mosoly az arcukra mikor fizetni kéne nekik.Azt hiszem akkor örülnének ha ingyenes trabant moddal mehetnének.Az az 1 szerencséjük van hogy Emerico vajszívű.Rajtam mulna már fele társaságot ki DQ-tam volna :lol: :lol:
Azzal semmi gond,ha sokan vagyunk...sőt! :D
Csak tényleg NFS érzésem van néha... :evil:
Persze hogy az-az érzésed van,mert olyan ligából jönnek ahol ez a jó modor,törni zúzni a másikat.Az hiszik ez is roncsderbi.Hát nem ez nem az.Oszt ha szólsz még megsértődik,de engem már nem fog izgatni,és szaladhat anyucihoz sirni :lol: :lol: :lol:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.08.28. 18:32

Szicsó írta:
Mugen írta:Na ez igencsak érdekes momentum volt. :oops:
Ahogy én láttam Vs. ahogy a szerver érezte. :shock:
http://youtu.be/wFwEBDQdn1w?hd=1
Az fincsi! :shock:
De ez hogy?
Mindkét futamon lagolt a szeró, emerico mondta, hogy vmi frissítéseket gyakott a szerver, gondolom emiatt voltak ilyen eltérések.
The Power of Dreams
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2012.08.28. 18:42

Szicsó írta:Engem már nem is érdekel,hogy miképp viselkedik az autóm...Inkább a versenyzőkre kellene egy update! :evil:
Tököm kivan azzal,hogy mások miatt megy el egy-egy futamom.Annyira nehéz figyelni a másikra???
Az óvásodból látom, hogy nekem kéne egy update... :oops:
Tudom utólag már nagy marhaság volt, amit akartam csinálni, mert mivel láttam, hogy mindenki csúszik le a fenébe, megpróbáltam belül elslisszolni, de nem jött össze, áá nem is akarok mentegetőzni, de engem nem is az óvás érdekel, vállalom a büntetést, csak az a szar, hogy az utóbbi időben mindig téged talállak meg, pedig itt még akartam is figyelni rá hogy elkerüljelek(1. futamon kb. kétszer kerültelek el miliméterekre) pedig nem haragszok rád, sőt régi csapattársként még jóban is vagyunk, de hát most azt sajnálom, hogy az utobbi 4versenyedből kettőt én basztam el akaratomon kivűl... :oops:
Tényleg sajnálom :(
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2012.08.28. 19:32

aaaz kemény Mugen! Jól emlékszem rá mert én voltam ott előtted de szerencsére össze tudtam szedni :D mondjuk nem láttam hátra semmit, próbáltam nem belemenni Frikkbe aki ott kacsázott aztán jött a csatt hátulról :lol: :lol:
Név: Pintér Roland
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2012.08.28. 19:55

hu most látom óvás topickban milyen rossz fiú voltam, megnéztem mind2 esetet és "az én gépem" teljesen máshogy látta az esetet. Mugen mögött tényleg később fékeztem de berántottam és nálam nem értünk össze.
Palinál meg teljes homályban voltam mikor csináltam ilyet, itt azt láttam h belagolsz, sodródsz a pályán kívülre és eltűnsz, tipikusan olyan volt mintha kifagytál volna így mentem tovább előre :?
http://www.kepfeltoltes.hu/view/120828/ ... es.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/view/120828/ ... es.hu_.jpg

itt van mind2 eset, nem akartam semmi rosszat, 1000bocsi a történtekért :?
Név: Pintér Roland
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.08.28. 20:00

Én is filóztam, hogy beírjam-e az óvást, mert láttam, hogy más-más a szeró és a saját replay.
De csekkoltam mindkettőben az utolsó kanyaros esetünket, és mindkét replayben eltalálsz. :D

De ha gondolod tedd fel egy videóban Te mit láttál. Tényleg érdekes lenne. :P
The Power of Dreams
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég