2011.11.25 - SuperGT - Speang

Itt található minden Endurance futam társalgója, illetve ide kerülnek a Free és Fun Race események.
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: 2011.11.25 - SuperGT - Speang

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.11.26. 17:39

Nekem ez volt az első versenyem ezzel a moddal, de nagyon bejött. Utolsó helyről 7., vagy 8. lettem, már nem emlékszem. 3 kiállásos taktikát választottam, ami szerintem sikeres volt. Mindig 47 litert tankoltam (startnál is így volt) és medie gumikat tettem fel. Voltak nagy pillanatok, például mikor valakinek a célegyenes végén 250-nél felrobbant a motorja és kb. 20 méteres lángcsóvát húzott maga után. Másik meg mikor valaki szintén a nekem kijelölt helyen boxolt, de nagyon versenyben voltam, mondom kitolom onnan, leszarom, és pont akkor indult el, mikor odaértem, szóval épphogy váltottuk egymást a boxban. Nagyon komoly verseny volt, igaz másfél óra után koncentrációs tábo...vagyis problémáim voltak, a hosszú versenyek nem nekem valók.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2011.11.25 - SuperGT - Speang

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.11.26. 21:59

Hát ez nagyon hosszú volt nekem is.Meg lehet korán is keltem.Vége felé már kettős látásom volt ,egy kicsit félre is álltam box-ban de hiába,igy inkább kiléptem,gondoltam ugy nézem.De aztán ledobott a net.
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég