TCL - Nevezés és társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.06.20. 21:53

:o :shock: 8-) Eddigi legizgalmasabb futamom volt! Köszi mindenkinek, aki a hátsó szekcíóban volt. Nagyokat csatáztunk. Végre sikerült védenem a pozíciómat is. Kiss Endre neked külön köszönet. Fair voltál. Korán kellett fékeznem, különben nem állok meg. A Merci sokkal jobb kanyarban, meg féktávon is. Csak így tudtalak tartani :roll:
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.06.20. 22:00

Hát ez uuudemegagiga duuurva volt :lol: . Kvalin sajnos nem tudtam szélárnyékot capcarázni mint a szabadedzésen és sajnos 2x is runtime erroral kirepültem a gémből. De szerencsére legalább megvolt a 6. hely. Versenyen véletlen elfelejtettem izgulni és nem rontottam el a rajtot asszem még pozíciót is szereztem utána megint elkezdtem hátrafele lépegetni valahogy nem akartak melegedni a gumik pedig csuszkálás volt bőven. Fitti nagyon megnehezítette a dolgomat az elején még meg is tolta a farom :lol: Aztán a verseny végéig ádáz küzdelmet vívtam Leitner Norbi túlsúlyos Sierrájával, hát ez giga küzdelem volt cimbi. 4. hely nem dobogó de nekem felért egy győzelemmel ;)

Gratula mindenkinek kemény meccsek voltak :)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10717
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.06.20. 22:03

messze a legjobb futam volt még úgy is, hogy a medium gumi nem bírta is ki kellett állnom, nagyon klasz meccsek voltak, és nagyon fair volt akikkel találkoztam.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.06.20. 22:04

Jaja, nem volt rossz, köszi meg grat mindnekinek :) Most csak 1et hibáztam és szerencsére nem nagyon sérült a Nissan..
De azért idegőrlő volt hogy egyfolytában 3-4 tizedekkel változott csak a különbség az előttem és mögöttem lévőkhöz képest, gyakorlatilag unatkoztam mert sem közelebb nem kerültem se nem értek utol :D
Még a gumi is úgy ahogy kibírta, a benzint meg pontosan kiszámoltam :mrgreen: célegyenes végén fogyott ki(nem úgy mint 1hete a Porschéba, ott 3 körrel előtte és ott ugyanannyit tankoltam mint Gabi :? ) :mrgreen: bár azt nem értem hogy ehet ennyivel többet nekem mint HunGabennek :?
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.06.20. 22:06

Nagy kár lesz ha ez véget ér, szerintem ez egy überbajnokság.
Utána lenyomhatnánk tolatva is. Bekötjük a váltót fordítva, nem gond.
The Power of Dreams
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2011.06.20. 22:12

Elszúrtam sajnos a verseny setupot, hátra mediumot raktam, de a felétől nagyon belassultam, az utolsó 2-3 körbe csoda, hogy körbe értem. Az eleje azért jó volt, fasza csatákkal.
Név:Füzy Barna
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.06.20. 22:14

Pal Kinizsi írta:Jaja, nem volt rossz, köszi meg grat mindnekinek :) Most csak 1et hibáztam és szerencsére nem nagyon sérült a Nissan..
De azért idegőrlő volt hogy egyfolytában 3-4 tizedekkel változott csak a különbség az előttem és mögöttem lévőkhöz képest, gyakorlatilag unatkoztam mert sem közelebb nem kerültem se nem értek utol :D
Még a gumi is úgy ahogy kibírta, a benzint meg pontosan kiszámoltam :mrgreen: célegyenes végén fogyott ki(nem úgy mint 1hete a Porschéba, ott 3 körrel előtte és ott ugyanannyit tankoltam mint Gabi :? ) :mrgreen: bár azt nem értem hogy ehet ennyivel többet nekem mint HunGabennek :?
Passz, pedig az én lábam nagyobb legalább kettővel.
Most is megjártam 57L-ből te meg 69-ből :P Kár volt befújkálni a gáz potmétert, eddig legalább csak fél gázon mentél... :lol:
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
LSL1337
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.19. 15:57
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: LSL1337 » 2011.06.20. 22:16

a PCmel nincs gond, bőven elbír egy öregecske játékot, délelőtt offline edzés alatt sem volt gond
csak a serveren volt engine error amikor sokan voltak

vmivel gond van:\

nah mind1, talán legközelebb
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2011.06.20. 22:18

HunGaben írta::o :shock: 8-) Eddigi legizgalmasabb futamom volt! Köszi mindenkinek, aki a hátsó szekcíóban volt. Nagyokat csatáztunk. Végre sikerült védenem a pozíciómat is. Kiss Endre neked külön köszönet. Fair voltál. Korán kellett fékeznem, különben nem állok meg. A Merci sokkal jobb kanyarban, meg féktávon is. Csak így tudtalak tartani :roll:

Én is élveztem de nem merci, bmw :lol: :lol: :lol: :lol:
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: TCL - Nevezés és társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.06.20. 22:22

HunGaben írta:
Pal Kinizsi írta:Jaja, nem volt rossz, köszi meg grat mindnekinek :) Most csak 1et hibáztam és szerencsére nem nagyon sérült a Nissan..
De azért idegőrlő volt hogy egyfolytában 3-4 tizedekkel változott csak a különbség az előttem és mögöttem lévőkhöz képest, gyakorlatilag unatkoztam mert sem közelebb nem kerültem se nem értek utol :D
Még a gumi is úgy ahogy kibírta, a benzint meg pontosan kiszámoltam :mrgreen: célegyenes végén fogyott ki(nem úgy mint 1hete a Porschéba, ott 3 körrel előtte és ott ugyanannyit tankoltam mint Gabi :? ) :mrgreen: bár azt nem értem hogy ehet ennyivel többet nekem mint HunGabennek :?
Passz, pedig az én lábam nagyobb legalább kettővel.
Most is megjártam 57L-ből te meg 69-ből :P Kár volt befújkálni a gáz potmétert, eddig legalább csak fél gázon mentél... :lol:
:mrgreen: Yeti
Hát ez az, és nem is voltam annyival azért lassabb, lehet szórok bele homokot :P
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég