Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen pályákon menjünk?

Ismeretlen pályákon, de persze jók legyenek
16
36%
Ismert pályákon
5
11%
Vegyes legyen, sok utcaival
23
52%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.10.17. 22:29

Nem volt semmi futam az biztos :)
Semmi baj Emerico... Amúgy sem volt esélyem megszerezni az összesítettben a 3. helyet :) Azért harcolni szerettem volna érte de nem így alakult. Időmérő gyengén ment a futamon meg a forgatás után felküzdöttem magam a hatodik helyre amikor egy nagy laggom volt (vagy nem tudom mi volt az, 24 másodpercig állt minden, be volt fagyva) aztán még egy fal is, a textúrák elszálltak, egy teljesen más pályán fejeztem be a futamot mint amin elkezdtem. Örültem így a 8. helynek. Lehetett volna jobb is...

http://mgergely.extra.hu/ftp/GRAB_000.JPG
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.10.17. 22:33

Grat Cselt! :D Majd legközelebb elkaplak...

A bajnoki legalább megvan. Jokéval a végén összeakadtam még, sajnálom, hogy ennyire, a dobogó nagyon kinézett neki.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
gazsiadam
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2009.08.14. 19:01
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: gazsiadam » 2009.10.17. 22:41

Gratula mindenkinek aki részt vett a futamokon és viselkedésével emelte a versenyek szinvonalát és természetesen a győzteseknek.

Én megköszönném a szinvonalas versenyeket, kicsit bánatos vagyok, hogy nem jelentkeztem hamarabb, 1 pontal csusztam le a dobogóról :(
Nagyon remélem lesznek hasonló bajnokságok a SimCo rendezésében! A tapasztalat amit szereztem ezalatt az 5 verseny alatt jól fog jönni a következő bajnokságokban.
Kár, hogy a csapattársam magasról tett a versenyekre :cry:
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.10.17. 23:01

Huhúú végre sikerült ezazzzzz!!! :D :mrgreen: ;)
Most nagyon boldog vagyok. Eddigi szimulátoros pályafutásom alatt nem sokszor tudtam még csak futamot sem nyerni, nem hogy egy egész bajnokságban a tabella tetején végezni.

Ebben a bajnokságban sajnos elég sok futamot ki kellett hagynom, mert valahogy mindig közbejött valami.
Erre a futamra is úgy jöttem, hogy muszáj nyerni ha biztosan meg akarom nyerni a bajnokságot. Szerencsére ez össze is jött. Végre volt egy futam ahol végig hiba nélkül autóztam, még egy nagyobb megcsúszásom se volt a falat se koccoltam le, szal egyszerűen fantasztikus volt. Igaz ehhez az is kellett, hogy a körülöttem lévők hibázzanak és így ne kelljen folyamatosan a határon autóznom.

Szóval most nagyon boldog vagyok ezzel az eredménnyel :mrgreen: Végre sikerült ezt is megcsinálni, de remélem nem utoljára ;)
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
B.Kriss
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:22
Kormány: Fanatec CSL + Formula V2.5x + CSL/loadcell
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Kriss » 2009.10.17. 23:26

Kicsit nyugodtabb vagyok és gratulálni szeretnék a győztesnek és a dobogósoknak illetve köszönöm mindenkinek, hogy ilyen jó kis bajnokságban versenyezhettünk. Sajna voltak negatív tapasztalatok, de összességében nem volt rossz.

Még 1x THX és Grat.

Szingapúr sajnos nem volt szerencsés sorsolás. :(
Hogy a csapathoz hű legyek, VAKMELEG volt ez a futam!!!!

Üdv
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára B.Kriss 2009.10.17. 23:37-kor.
B.Kriss
Next Level Formula Esport Egyesület
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.10.17. 23:31

Gratulálok a dobogosoknak és persze mindenkinek aki részt vett a bajnokságban.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2009.10.18. 08:34

Először is: Grat Cseltnek a győzelemmel ünnepelt bajnoki címéhez !

Másodszor: Nekem elég jó versenyem volt, a futam második felében nagyot csatáztunk Szatoccsal a második helyért, korrekt csata volt, kár hogy az utolsó körre fordulva nem látta, hol vagyok, összeértünk és én pördültem meg.
Így még a dobogóról is lecsúsztam :(

Harmadszor: Mivel még nincs fennt a replay, nem láttam, hogy B.Krisszel mi történt, de a pálya teljesen alkalmas volt ehhez a kat.-hoz a versenyzésre, sőt ! Ráadásul annnak idején az lett megszavazva, hogy sok városi pálya legyen.
Név: Rebók József
B.Kriss
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:22
Kormány: Fanatec CSL + Formula V2.5x + CSL/loadcell
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: B.Kriss » 2009.10.18. 16:03

Joke írta:Ráadásul annnak idején az lett megszavazva, hogy sok városi pálya legyen.
Ebben igazad van,de nekem személy szerint, annyi "problémám" volt ezzel, hogy számtalan más városi pálya vagy esetleg verseny pálya van még és sztem élvezetesebb futamot lehetett volna vívni így az utolsó csörtére. Akár egy olyan pályán ahol mindenki szét gyakorolta magát(pl.: Watkins Glen).

Egy nagyon szoros futam adta volna meg a koronát zárás ként, ahol 12 ember is 10 mp belül lehetett volna.

Amúgy mint írtam, jó bajnokság volt!
B.Kriss
Next Level Formula Esport Egyesület
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.10.18. 17:00

Watkins-t én kb 8 kör erejéig láttam összesen. :D De mivel sorsolva lett az összes pálya a 30-ból, így a vak szerencsén múlott, hogy kinek kedvez. Itt mindenkinek nehéz volt, meg máshol is gondolom elég embernek. Sokan vagyunk azért, akik csak ekkor ülnek ide toyotázni, mikor 6-ot üt az óra, és ki van már sorsolva a pálya. Mert addig majdnem mindegy, hogy gyakorolsz-e vagy sem, ha úgysem tudod, hogy a maradék 20 pálya közül melyik jön. Ez adta a bajnokság "ízét". :D
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2009.10.18. 20:40

Gratula Cselt a bajnoki címhez és a versenyhez is!
Nekem sajna rossz vége lett ennek a versenynek, a 2. amit fel kell adjak. A többiek hibáiból és a jó rajtomból kifolyólag a 4. helyen voltam, de sajna nem voltam gyors, igy hamar beértek a nyomás alatt a híd előtti sikánt elrontottam megforogttam, a mögöttem lévő is megpörgött, így csak pár helyet vesztettem, de sajna megint megcsináltam ugyan ott, de most nem volt szerencsém, hátúról lebont eltaláltak, defekt szárnytörés etc. Beevickéltem a boxba, de fél kör múlva kiléptem, mert vezethetetlen lett a gép.
Jó bajnokság volt, lehetne még ilyen hasonló lebonyolítással.
Név:Füzy Barna
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 29 vendég