Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.01.24. 23:46

[HRC]Norbi írta:Nagyon tetszik a mod :)
Nem hittem, hogy Bikát ezzel a kocsival meglehet verni 1 gyors körön, viszont a verseny se maradtam nagyon alul.
2. futam rajtjánál előztem 3-4 embert úgy, hogy nincs kuplung pedálom, úgyhogy nem előny itt annyira a kuplung pedál.

Már várom az 1. éles futamot :)
Bocsi a letolásért az elején nagyon alúlkormányzott volt a verda.
*Ingy ezt a kamut senki nem vesz be* :lol:
[HRC]Norbi
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.03.25. 16:37
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: [HRC]Norbi » 2011.01.24. 23:47

Ingy2 írta:
[HRC]Norbi írta:Nagyon tetszik a mod :)
Nem hittem, hogy Bikát ezzel a kocsival meglehet verni 1 gyors körön, viszont a verseny se maradtam nagyon alul.
2. futam rajtjánál előztem 3-4 embert úgy, hogy nincs kuplung pedálom, úgyhogy nem előny itt annyira a kuplung pedál.

Már várom az 1. éles futamot :)
Bocsi a letolásért az elején nagyon alúlkormányzott volt a verda.
*Ingy ezt a kamut senki nem vesz be* :lol:
Semmi baj, tesztfutamon nem probléma :)
Leitner Norbert

SIMCO BMW 325i Challenge 2014 Bajnok
SIMCO DTM 2013/2014 Bajnok
SIMCO Endurance Series 2013 Bajnok
SIMCO Megane Trophy rF2 2012 Bajnok
SIMCO Suzuki Bio Kupa 2011 Bajnokság 3. helyezett
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2011.01.25. 00:09

Én nem érzem ezt, rajtnál előzte sokat, aztán annyi. Versenyen 1sec-el rosszabb köröket autóztam, mint időmérőn. És nem értettem, hogy néhol hogyan tudtak a mögöttem lévők úgy kigyorsítani. Pedig a sajátomban semmi hibát nem éreztem.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.01.25. 00:52

bardocz írta:Én nem érzem ezt, rajtnál előzte sokat, aztán annyi. Versenyen 1sec-el rosszabb köröket autóztam, mint időmérőn. És nem értettem, hogy néhol hogyan tudtak a mögöttem lévők úgy kigyorsítani. Pedig a sajátomban semmi hibát nem éreztem.
Ezt az autót az eddig megszokottaktól eltérő stílusban kell vezetni. Hasonlít amúgy a vezetéstechnikája a VW Polo modhoz, vagy a VW Lupo modhoz.
Mind a 3 típusnál a lendület a kulcs, ha a kanyar bejárati lendületet végig tudod vinni a kijáratig, akkor előnyben leszel, feltéve ha az előtted lévőnek ez nem sikerült. Van hogy nem kell felemelni a gázpedált, csak bele-bele kell nyúlni a fékkel, ellenben lendületet veszítesz és oda 1 sec. A kormányzás is nagyon fontos, hogy a kijáratnál milyen szögben áll. Nagyon el kell találni a kanyarcsúcstól a kijárati ívig a versenyvonalat, mert lassabb leszel a kigyorsításnál.

Próbáltam a tolást és a szélárnyékot. Nagyon jól megvan csinálva, hiszen csak kicsit gyorsabb ezekben a helyzetekben az autó.

Nem 1 kanyar, hanem 2-3 kell egy előzéshez, gondosan kiépítve. Itt vagy türelmesen, körről körre felépíted az előzést, vagy kilincs a kilincsen fordulsz és úgy előzöl.
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.01.25. 00:53

Nekem azért tetszik rendkívülien, mert nagyon sokat nem befolyásol a beállítás, tehát csak a vezetés stílushoz lehet hozzá hangolni. Viszont nagyon taktikusan kell vezetni vele és én ezeket a modokat szeretem :)
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2011.01.25. 09:23

Óriási lett ez a mod.nekem nagyon tetszik és tényleg élvezetes csatákat fogunk vivni apróságok fognak dönteni.sokkal jobban számit a vezetési technika mint a kocsi beállitás(sztem)
Azt a jelenséget hogy kanyar előtt belassul azt kifelé meg mnden ok én is észrevettem .elég zavaró.Hajrá EMERICo igy tovább ez igen komoly csatákat hozz majd:)
FANATIC OF THE SPEED
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.01.25. 14:16

Amiről elfeledkeztem, a tegnapi nap fénypontja Paffy felvezető köre volt az első versenyen, besírtam a röhögéstől és alig láttam a rajtlámpát :lol:
Matyesz
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009.11.13. 17:21
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Matyesz » 2011.01.25. 15:58

bardocz írta:Én nem érzem ezt, rajtnál előzte sokat, aztán annyi. Versenyen 1sec-el rosszabb köröket autóztam, mint időmérőn. És nem értettem, hogy néhol hogyan tudtak a mögöttem lévők úgy kigyorsítani. Pedig a sajátomban semmi hibát nem éreztem.
Nekem is ez volt a gondom, hogy gyakorolni kellett volna előtte és nem 3körrel menni kvalira.
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.01.25. 19:28

emerico írta:A moddal minden rendben, apró dolgokat kijavítok és szerdán hivatalosan megjelenik.
Ennek örülök... viszont:várható még olyan szintű
képugrálás és fagyás, mint ami tegnap volt velem, és Kola19-el is, vagy ez csak a hungaroring pályának volt köszönhető?
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.01.25. 21:26

Ingy2 írta:Amiről elfeledkeztem, a tegnapi nap fénypontja Paffy felvezető köre volt az első versenyen, besírtam a röhögéstől és alig láttam a rajtlámpát :lol:
Jah az nekem is tetszett. :oops: Most használtam ffb-t, amúgy nem szoktam.Egyet jobbra, egyet balra majd megint jo :oops: b és velem szembe jön a mezőny.Na Ba.. + mondom.
Jó vóóóóót nagyon.Eszement.Apropó.Lehet csak nekem tűnt fel, de mikor kicsit meglök oldalról valaki vagy egymáson fordulunk akkor olyan mintha megtorpanna az egész szekér.A belső visszapillantó nekem elég fura volt.De legyen így is szokható.
Jó harakirik lesznek majd.
Gabit idézném:NE DUDÁJJ B..+ (miután leelőzött)
Irigylem akinek 3 pedálja van.Használjátok ki. :)
Jó csaták voltak.Ingy legközelebb kinyírlak. :P
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 35 vendég