SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
pumba
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Név: Veréczi Dániel
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Hozzászólás Szerző: pumba » 2010.05.27. 18:35

Hello mindenki emerico olyan kérésem lenne hogy szed már az egységes nézetet mert 1 rohadtul semit nem látok a pályábol 2 kevés az fpsem belsö nézetböl :D
A győzelem attól függ, hogy ki ér be először az utolsó körben, nem attól, ki vezet az elsőben!
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.05.27. 18:54

elég raj menjetek a szöcskével vallelungán :D tök fain :D 1.45.555 :D és még lehetne jobb is
szöcskét bekéne rakni gt3ba :DDDD vagy külön nem crossos bajnokságot neki :D biztos élvezné mindenki :)
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.05.27. 23:48

pumba írta:Hello mindenki emerico olyan kérésem lenne hogy szed már az egységes nézetet mert 1 rohadtul semit nem látok a pályábol 2 kevés az fpsem belsö nézetböl :D
Nekem is volt egy ilyen javaslatom már:) ráadásul még a rácsot sem vettem ki a multkor és 0 volt amit láttam, ha meg az efektek is be vannak kapcsolva a portol semmit végkép. Sokat segitene legalább egy "motorháztető" nézet.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2010.05.28. 11:23

Nemtom mi bajotok van a nézettel, szerintem ha kiveszitek a rácsot, akkor teljesen korrektül ki lehet látni belőle. Meg aztán szimulátorral játszunk vagy mi a szösszel. ;)
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Night
Hozzászólások: 1086
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.05.28. 12:22

Cselt írta:Nemtom mi bajotok van a nézettel, szerintem ha kiveszitek a rácsot, akkor teljesen korrektül ki lehet látni belőle. Meg aztán szimulátorral játszunk vagy mi a szösszel. ;)
Sztem is jo a belso nezet racs nelkul. Altalaban nem szeretek belulrol vezetni, a monitorom kicsisege miatt, de ezzel a moddal teljesen jo!
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
pumba
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Név: Veréczi Dániel
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Hozzászólás Szerző: pumba » 2010.05.28. 13:31

nekem se lenne sok bajom vele azon kivül hogy szar se látok elöre.Meg belsö nézetböl ha egyedül megyek van 50fps-em és ha meglátok egy autot akko meg leesik és mások és magam érdekében kérném:D Ha betenétek akkor ugyan ugy mehetnétek belsö nézetböl senkit se zavarna visszont aki nem tud ugy menni annak meg csak szopás az egész és igy el fognak menni a bajnokságtol
A győzelem attól függ, hogy ki ér be először az utolsó körben, nem attól, ki vezet az elsőben!
Avatar
Hannibal
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:59
Kapcsolat:

Re: SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010.05.28. 14:30

pumba írta:nekem se lenne sok bajom vele azon kivül hogy szar se látok elöre.Meg belsö nézetböl ha egyedül megyek van 50fps-em és ha meglátok egy autot akko meg leesik és mások és magam érdekében kérném:D Ha betenétek akkor ugyan ugy mehetnétek belsö nézetböl senkit se zavarna visszont aki nem tud ugy menni annak meg csak szopás az egész és igy el fognak menni a bajnokságtol

csatlakoznék az előttem szólóhoz... én sem látok sokat belülről. aki lát az menjen a cocpit nézetben.
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.05.28. 15:15

Szerintem is jó a belső nézet, kicsit közelebb kell húzni a monitort, és annyi. Bár tényleg nem lehet így érzékelni, hogy ki van mellettem. Habár itt sokkal többször kellene tudnom a mellettem lévőről, mert majdnem végig csúsztatva megyünk.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Night
Hozzászólások: 1086
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.05.28. 15:29

Be lehet kapcsolni a virtualis tukroket belso nezetben? ha igen, akkor hogy?
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
pumba
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:35
Név: Veréczi Dániel
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SIMCO - AutoCross mod tesztelése

Hozzászólás Szerző: pumba » 2010.05.28. 15:44

nem kell it tükrözni egy szerver restart megy egy lenyithatö fület kéne átrakni és kész
A győzelem attól függ, hogy ki ér be először az utolsó körben, nem attól, ki vezet az elsőben!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 2 vendég