Általános Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.05.26. 21:18

Sziasztok! Szükségem lenne egy kis segítségre! Windows 7-es rendszert raktam föl, a múlt héten, és szeretném feltenni az XD 2.1.4-et, vagy az rfDynHud-ot az rFactorhoz. A TVstyle működik, de ezt a kettőt nem tudom működésre bírni! :( Várom a hozzászólásokat! ;)
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
norbimotard
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2009.10.21. 22:48
Tartózkodási hely: Hajdú-Bihar
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: norbimotard » 2010.05.26. 22:08

Tropie írta:Elnézést kérek mindenkitől, de jelenleg több váratlan ok miatt, nem tudok részt venni a futamokon. Amint átlátom, mikor hogyan érek haza esténként, megerősítem a bajnokságokban való részvételeimet, vagy éppen visszalépek egy-két bajnokiról, ez majd kiderül.
Nem szívesen mondok le futamokról, de sajnos nem vagyok a magam idejének kovácsa.
Addig is hajrá mindenkinek!
Sajnos velem is ez a helyzet :cry:
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2077
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.05.26. 22:17

batihu írta:Sziasztok! Szükségem lenne egy kis segítségre! Windows 7-es rendszert raktam föl, a múlt héten, és szeretném feltenni az XD 2.1.4-et, vagy az rfDynHud-ot az rFactorhoz. A TVstyle működik, de ezt a kettőt nem tudom működésre bírni! :( Várom a hozzászólásokat! ;)
Én simán telepítettem az rFDynHud-ot win7 alatt, és működik. (P betű a ki-be kapcs játék alatt + kell hozzá a legújabb Java runtime cuccos)
XD nálam sem megy.
The Power of Dreams
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.05.28. 05:37

BSZ! skc4g (29), Peety (19)
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.05.30. 06:44

norbimotard írta:
Tropie írta:Elnézést kérek mindenkitől, de jelenleg több váratlan ok miatt, nem tudok részt venni a futamokon. Amint átlátom, mikor hogyan érek haza esténként, megerősítem a bajnokságokban való részvételeimet, vagy éppen visszalépek egy-két bajnokiról, ez majd kiderül.
Nem szívesen mondok le futamokról, de sajnos nem vagyok a magam idejének kovácsa.
Addig is hajrá mindenkinek!
Sajnos velem is ez a helyzet :cry:
Hát csak sajnos nálam mára már nagyon komoly dolog miatt történik mindez...12 év nagy idő aminek most valószínűleg teljesen vége lett. Ezt próbáltam orvosolni, de úgy látszik nem sikerült...hétfőn elköltözök, vissza a szüleimhez, nincs jobb ötletem, pénzem meg nincs albérletre...adok időt arra, hogy hátha az idő megoldja a problémát. Aztán kitudja hogyan tovább...
Hétfőn, ha sikerül estére áttelepítenem magam (nem kevés holmival...), akkor az esti tesztfutamon részt veszek, hogy kikapcsoljam az agyam, aztán utána kedd-től vasárnap este 8-ig dolgozni fogok, hogy ne rágjam magam... :cry:
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10725
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.05.30. 12:42

tudom milyen ez Tropie, fel a fejjel, foglald el magad, keveset rágódj rajta. nagyon nehéz ez.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.05.30. 15:55

BSZ!kaszasi (32)
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.05.30. 15:59

Tropie írta:
norbimotard írta:
Tropie írta:Elnézést kérek mindenkitől, de jelenleg több váratlan ok miatt, nem tudok részt venni a futamokon. Amint átlátom, mikor hogyan érek haza esténként, megerősítem a bajnokságokban való részvételeimet, vagy éppen visszalépek egy-két bajnokiról, ez majd kiderül.
Nem szívesen mondok le futamokról, de sajnos nem vagyok a magam idejének kovácsa.
Addig is hajrá mindenkinek!
Sajnos velem is ez a helyzet :cry:
Hát csak sajnos nálam mára már nagyon komoly dolog miatt történik mindez...12 év nagy idő aminek most valószínűleg teljesen vége lett. Ezt próbáltam orvosolni, de úgy látszik nem sikerült...hétfőn elköltözök, vissza a szüleimhez, nincs jobb ötletem, pénzem meg nincs albérletre...adok időt arra, hogy hátha az idő megoldja a problémát. Aztán kitudja hogyan tovább...
Hétfőn, ha sikerül estére áttelepítenem magam (nem kevés holmival...), akkor az esti tesztfutamon részt veszek, hogy kikapcsoljam az agyam, aztán utána kedd-től vasárnap este 8-ig dolgozni fogok, hogy ne rágjam magam... :cry:
Sajnálom mindketőtők helyzetét.
Tropi, ne ad fel és probálj mielőbb tullépni a gondokon, és ha ugy gondolod bármelyikűnk bármiben tud segiteni csak szolj, van itt egy jópár ember szerintem akire lehet számitani.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.05.30. 17:35

BSZ Kaszasi!
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Általános Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2010.06.01. 14:55

Nekem már az nagy segítség, hogy pár biztató szót írtatok. Köszönöm nektek, átfogom vészelni, de nem pár nap alatt. Köszönöm tényleg
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 2 vendég