Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2014.01.20. 22:40

Nekem is ez a második... :|
Box senkinek sem volt? :shock:
Mondjuk mikor Barna másodpercekkel hamarabb elrajtolt akkor sírtam a röhögéstől :lol: már azért megérte!! :lol:
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2014.01.20. 22:54

Pal Kinizsi írta:Nekem is ez a második... :|
Box senkinek sem volt? :shock:
Mondjuk mikor Barna másodpercekkel hamarabb elrajtolt akkor sírtam a röhögéstől :lol: már azért megérte!! :lol:
Nekem volt box, a futomuvet megjavitottak, de a kocsi box utan 5-tel kevesebbet ment egyenesben...
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.01.20. 22:55

sajnos hiába irkáltam hogy vigyázzatok a rajtnál a boxra, páran berongyoltak. ezúton is puszi a pálya készítőinek, sose fogom megérteni, hogy épít valaki egy 14km-es pályát, és a boxot leszarja.

a futam jó volt, sokkal előrébb végeztem mint amit a lassúcska kocsim bírt
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2014.01.20. 22:58

Hehe végén Janival jót csatáztunk. :lol:
Amúgy a közepe elég uncsi volt. Eleje meg csak-csak
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.01.20. 23:00

freakyo írta:Hehe végén Janival jót csatáztunk. :lol:
Amúgy a közepe elég uncsi volt. Eleje meg csak-csak
egy izgalmas volt mikor kiszorítottál :evil:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
MDBence
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:25
Tartózkodási hely: Zalalövő
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MDBence » 2014.01.20. 23:05

Jó volt újra körbe-körbe autókázni, bár nem jött össze túl fényes verseny. Rajt izgalmas volt, bal lábujjak tövig kuplungon, sarokkal fék, jobb láb gázon, jobb kéz váltón, bal kéz kormányon :lol: Egy ideig törtem fel, aztán utána lejtmenet. Egyszer elég komolyan megzúztam, utána nem működött üzemszerűen, majd a végén be kellett mennem tankolni, mert egy körrel elszámoltam magam. Miután kijöttem a boxból 4.-ből 5. helyett sikerült 3.-ba berakni a H-váltót, így a hengerfej a nézők között landolt, tucatnyian megsérültek a dugattyúk repülő maradványaitól és többen meg is haltak. Holnap megyek bíróságra, talán rá tudom fogni Hannibalra, hogy direkt megbütykölte a kocsit, mielőtt kölcsönadta. :?
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2014.01.20. 23:11

MDBence írta:...így a hengerfej a nézők között landolt, tucatnyian megsérültek a dugattyúk repülő maradványaitól és többen meg is haltak.
XD hülye :lol:
The Power of Dreams
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2014.01.20. 23:19

10. helyre sikerült kvalifikálnom magam, ami jobb, mint amire számítottam. Majdt észrevettem, hogy nincs beállítva, hogy a pedálokat külön kezelje a gép, ezért rohadt jó ötletnek tűnt 6 perccel a kezdés előtt kilépni és drivert telepíteni meg minden. Feltettem, totál megmakkant tőle a kormány, elkezdtem mindent csinálni, ami eszembe jutott, azért volt a ki-be lépkedés is, aztán sikerült még pár másodperccel a rajt előtt visszalépni és addigra már visszamakkant normálisba úgy, hogy olyan force feedback lett rajt, amilyen még Vettel nedves álmaiban sincsen.

Szerencsére túléltem mind a 4 rajtot, feljöttem a 7-8. hely környékére, majd az első kör 2. szektora után megjelent az a bug, amikor azt hiszi, hogy mindenki elkezd leelőzni és tök utolsó vagy, majd mikor átmész a következőn akkor észhez tér. Na ez volt annyi különbséggel, hogy egyből kitette a kék zászlót, hogy most azonnal engedjem el a mögöttem lévőket, vagyis mindenkit. Amit nem tettem meg, fenyegetett egy ideig, majd beadta az áthajtásost.

Valahogy sikerült eltalálni a boxbejáratot meg a végét, úgyhogy nem adott semmilyen extra büntetést, de visszaestem a 14. helyre. Majd feljöttem a 10. helyre, verseny felétől meg majdnem a legvégéig Bencével küzdöttünk, az ő kocsija az egyeneseket nem szerette, enyém meg a kanyarokat. Aztán miután kiment a boxba, 2 kört autóztam még és 10. helyen behoztam végül.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2014.01.20. 23:35

emerico írta:
freakyo írta:Hehe végén Janival jót csatáztunk. :lol:
Amúgy a közepe elég uncsi volt. Eleje meg csak-csak
egy izgalmas volt mikor kiszorítottál :evil:
:lol:
Kanyar előtt jóval, előtted voltam kb másfél, két kerékkel, plusz belső íven gurultam. Mér nem vetted el? :D Tanulj a Janitól, ugyanott elfértünk ketten. :twisted:
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
MDBence
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:25
Tartózkodási hely: Zalalövő
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MDBence » 2014.01.20. 23:39

Matthew91 írta:verseny felétől meg majdnem a legvégéig Bencével küzdöttünk, az ő kocsija az egyeneseket nem szerette, enyém meg a kanyarokat.
Mikor láttam, hogy nem lesz elég a benya (ez a ,,közös" köreinknél tűnt fel valamikor az elején), akkor visszatekertem 1-esre a boostot, de hát így is csak körönként 0,2-vel fogyasztott kevesebbet, ami nem sokat segített... kár érte, hogy elfogyott a nafta, pedig élveztem a csatát ;)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 33 vendég