GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.05.16. 23:18

Ez nem talp törlés, de a boxban pl. megjavítják a kocsit és nem Te voltál az egyetlen akit sokszor utolértünk, de Te voltál az akit nem lehetett kiszámítani a 15. alkalommal sem.
Én kérek bocsánatot hogy szóvátettem, nem óvom meg, mert minek.
The Power of Dreams
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.05.17. 08:48

Sajnálom, hogy nem mentem végig! Főleg azt sajnálom, hogy az első körben a hibám után nem voltam türelmes, rögtön megpróbáltam visszahozni az elvesztett helyeket...Jó lehetet végigfutni a versenyt, ilyen hosszú versenyen még soha nem indultam! A következőn végigmegyek ha törik, ha szakad! :lol: Gratulálok mindenkinek aki befejezte, nem semmi teljesítmény volt! :D Egyébként mindenki cockpitben játszik? :D :lol: Ha abban is elfárad az ember... :( Nekem még nincs , az asztalra van felszerelve a kormányom, hosszú távon elég kényelmetlen a fotel, mert a lábam szinte merőlegesen tartom...Kinyújtva biztosan kényelmesebb lenne... Következő beruházásom egy cockpit lesz! :lol:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.05.17. 10:03

Nekem az egyik legrosszabb versenyem volt! :( 5-ször voltam box-ban. Mondjuk ebből 2 az én hibám, mert későn nyomtam speedlimitert és 2-szer stop&go-t kaptam. Elég sokat vesztettem ezzel, hogy egyesek a lekörözésnél pont az ideális íven vannak, szerintem 7. biztos lettem volna. De nem értem miért kanyarban kell elengedni az embert, miért nem lehet az egyenesben, vagy ha mégis ott esik rá az ember, akkor csak menjen le az ideális ívről. Itt megjegyezném én is Görömbei Lajos-t. Nem úgy volt, hogy nem indulhat, mert ezelőtt is sok panasz jött rá? Sajnos most is okozott szép időveszteséget. Rendesen féltem, mikor megláttam, mert egyszerűen nem lehet kiszámítani. És ez nem azért volt, mert hibás lehetett az autó, hanem egyszerűen nem tudta merre menjen.

Akkor mondom az észrevételeim: A Gallardo-val este nem lehetett menni, mert a lámpa semmit nem vílágított. Örültem mikor valaki ment előttem vagy mögöttem, mert akkor legalább láttam. :) De hihetetlen volt, mikor láttam, hogy pl a Viper mekkora szélességben és hosszúságban bevilágítja a teret.Mondjuk itt én is hibás vok, mert jelezhettem volna, de mikor volt szó itt a világításról, azért ezt is meg lehetett volna nézni. Mindegy, sajnos este nem tudtam jó tempót menni, szóval itt is sokat vesztettem... Amúgy nekem is többnek tűnt az éjszakai vezetés mint a nappali. Azt hittem sose lesz vége. :) A másik, hogy megint előnyben voltak a Viper-ek, mert akkora tankjuk van, hogy elég volt pl Mikle-nek 1 kiállás. És a tapadás is megint jóra sikerült, szóval mentek szépen.

Azért szép verseny volt, és sokan végig is csináltuk. Gratulálok mindenkinek! Mondjuk most először voltam úgy, hogy na most kilépek! De azért itt több pontot lehetett kapni, tehát mentem tovább.

Demes: Ott a második kanyarban azért mentem neked, mert előtte oldalba vágtál és nem tudtam kontrolálni az autóm. Szerintem kigyorsításnál kicsit keresztbement a verdád és mivel melletted voltam, kaptam belőle. :) De délután meglesem a visszajátszást.
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.05.17. 11:16

Fitti!
Ejj, hát nem olvastad itt a fórumot? Írtam, hogy mit kell átírni, hogy rendesen világítson a lámpa.

Azért a Viper az valóban 20-25 kör és esik le az útról, 44-es idők helyett simán 48-akat mentem, így hiába a nagy tank. 82 litert tettem be a 100 helyett de már alig vártam hogy kifogyjon és mehessek új gumikért.
Az is igaz, hogy sötétben képtelen vagyok saját tempót autózni, ha nem látom a kanyar végét, vagy a következő kanyar bejáratát, akkor végem.

Szatocs a végén én már nem is akartalak megelőzni. Te tartottad bennem a szuszt azzal, hogy volt kit üldözni. 2x-3x utolértelek és egyből el is baktam. :D Aztán meg elengedtél, hátmondom most mehetek egyedül megint. :lol:


Viszont a lámpa engem baromira zavart. Lehet azt fogom csinálni, hogy az összes többi kocsi lápmáját leveszem kicsire. Eléggé zavart, hogy már nem kellett lámpa reggel, de a pályán keresztbe-kasul világított mindenkinek a fénye km-ekről.
The Power of Dreams
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.05.17. 11:20

Fitti írta: A másik, hogy megint előnyben voltak a Viper-ek, mert akkora tankjuk van, hogy elég volt pl Mikle-nek 1 kiállás. És a tapadás is megint jóra sikerült, szóval mentek szépen.
Most pont nem voltak elonyben a Viperek. Megpedig azert, mert a Morgannel is meg lehetett csinalni 1 kiallassal (Puma 1 kiallassal elso lett, Bika ket kiallassal masodik) a versenyt, raadasul a Vipernek legalabb ketszer annyira kopik a gumija mint a Morgannek es a Morgen majdnem annyira gyors, mint a Viper. Igy osszessegeben jobb a Morgen! En Viperrel 3x kellett kereket csereljek, mert mar csak csuszkaltam. Mugen csak egyszer cserelt, de igy is mogottem vegzett, azert mert az elkopott gumikkal nem tudott eleg gyors lenni!
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.05.17. 11:29

3X voltál kint? Azta. Akkor esélytelen voltam hogy elkapjalak. Azt hittem csak a háromszori sóderágybanjárás miatt szakadtam le ennyire. :oops:

:mrgreen:
The Power of Dreams
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2010.05.17. 11:32

Sziasztok.

Tényleg jó verseny volt,az éjszaka pedig nagyon sokáig tartott. E Kiss-től bocsi első körben megcsúsztam előtte és pont megfogta kocsim hátulját. B Parditkát is sikerült meglökni 32 körben. P Sashegyinek meg rosszul jöttem vissza a sóderból 39 körben bocsi. S Spisak 47 körben elnéztem a kanyart bocsi hogy becsúsztem eléd.
De végülis sikerült beérnem és ez a lényeg.
Akit még feltartottam bocsi.Próbáltam mindenkit elengedni,remélem nem kaptatok agyvérzést miattam :P
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.05.17. 11:49

Mugen írta:3X voltál kint? Azta. Akkor esélytelen voltam hogy elkapjalak. Azt hittem csak a háromszori sóderágybanjárás miatt szakadtam le ennyire. :oops:

:mrgreen:
Sot 1x volt egy athajtasos buntetesem is, mert tul koran kinyomtam a limitert :D
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.05.17. 11:58

nah ha erről lesz vidi :D
ezt érdemes belerakni kicsit húzós volt stefan és az én nézetemből, tesóm meg tátott szájjal nézte :D
53. kör 1.20->

ez a szákszenring ez eléggé gumigyilkos pálya lesz az a hosszú jobbos egyrészt unalmas másrészt kegyetlen
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
endre
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2010.01.27. 20:37

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: endre » 2010.05.17. 13:07

Itt egy jó világítás:

Projector=Headlight
{
Moveable=True Dyn=True Active=False Pos=(0.205, 18.0, -35.0) Dir=(0.0, -.16, -.6) Radius=(29.0) Blend=(InvDstColor, One) Texmap=headlight1.tga
}


Remélem jó lessz... a gen fájlba kell keresni...
Azok a nők, akik úgy gondolják, hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég