INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Pistike
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.11.18. 23:42
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Pistike » 2010.01.05. 10:52

Fitti.. igen, volt nekem is hogy el vette az időt a teszteken, de nem a síkan balosába! Hanem ahogy van a cél egyenes rá vezető hosszú jobbos és az élőt meg egy éles jobbos és abba de én ott nem vágtam. tehát nem kaptam STOP/GO-t. De a síkánba a balosba nem hagytam el 4 kerékkel a pályát és úgy is meg kaptam... Tehát nem tudok mit szólni erről.
FRONTLINE Rally Team
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.01.05. 12:01

Na sziasztok! Fú olvasom ezt a sok parát Tényleg az a módja hogy ha valaki megcsinálja azt a másik ellenőrzi. Pedig nagyon tuti pálya kár hogy kint gunnyasztok esténként és nem voltam a versenyen. Tök olyan érzésem van mintha nekem is mentegetőznöm kéne a pálya miatt annyira büszke vagyok rá :) . De azt mondom gyerekbetegség majd kinövi :mrgreen: Remélem ezek a pályák nem mennek ki a divatból a mini végén, annál több munkát fektetett bele Clayman is meg emerico is.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.01.05. 12:22

Pistike írta:Fitti.. igen, volt nekem is hogy el vette az időt a teszteken, de nem a síkan balosába! Hanem ahogy van a cél egyenes rá vezető hosszú jobbos és az élőt meg egy éles jobbos és abba de én ott nem vágtam. tehát nem kaptam STOP/GO-t. De a síkánba a balosba nem hagytam el 4 kerékkel a pályát és úgy is meg kaptam... Tehát nem tudok mit szólni erről.
Akkor nekem szerencsém volt, mert időmérőn egyszer rátettem a sikán balosába, de csak két kerékkel és már vágásnak vette! Ezért onnanotól úgy tanultam be a pályát, hogy a jobbosra tegyem rá a kereket, a balt ne érintsem. Majd legközelebb ha észlelek ilyet, rögtön írok ide! Sajnálom, hogy ez miatt leestél. De talán így még izgibb lesz a bajnokság! :)
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2010.01.05. 12:54

Jó kis futam volt ez. A végén volt a legviccesebb, mikor már mindenki spórolt a benzinnel amennyire csak tudott. Én is így tettem és szerencsére sikerült megcsípni a 3. helyet, aminek nagyon örülök :D

A pályában lévő bugokkal szerencsére nem találkoztam, a sikánt is már úgy gyakoroltam be, hogy ne menjek rá a rázóra, nehogy véletlenül vágásnak vegye. Azért remélem, hogy legközelebb már nem lesznek ilyen zűrök a pályákkal. Különben a pálya nekem nagyon bejött, változatos volt, én élveztem rajta a körözgetést :D
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.01.05. 13:18

Nekem is jo verseny volt. Tetszett a palya, grat a keszitoknek!!!

En az elso verseny buntetesebol tanulva mindig a feher vonalon belul maradok, igy nem volt gondom a buntetesekkel.

Sajnos a verseny elott mindossze fel orat tudtam gyakorolni, a kvalin javitottam az idomon majdnem 1 mp-el, ami a 3. helyre volt jo es aminek nagyon orultem.

A rajt utan tartottam a poziciomat es par gyors kor utan igyekeztem ugy menni, h ne maradjak le az elbojtol, de vegigbirja a benzin, ami szerencsere vegigbirta es elolem mindenki kialt tankolni, igy nyertem:)
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2010.01.05. 13:21

Emerico, kirakod a nemhivatalos vegeredmenyt?
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.01.05. 14:34

Clayman írta:
jeamiro írta:Én találtam még egy hibát a pályában, nézétek vissza, a célegyenes utáni első jobbos ív végénél belemegyek egy láthatatlan kátyuba :lol:
(Magyar útak :lol: :lol: :lol:) Ja és ez az első kőrben tőrténik 4:30 nál, már visszanéztem vagy százszor mert annyira nevetséges eset :D
Olyan mintha kiesne a bal eleje kiszakadna a semmitől és megforgat, a rendszámom le is repűl akkora volt a forgás :D :D :D

http://kepfeltoltes.hu/100105/rFactor_2 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100105/rFactor_2 ... es.hu_.jpg
Az tök fura mert még az úton vagy négy kerékkel nem pedig a terrain részen... El tudok ilyet képzelni, ha mondjuk nincs rendesen megcsinálva a környezet, nem csatlakoznak rendesen egymáshoz a lapok vagy hiányzik egy vagy valami, de ott... nem tudom mi lehetett, majd megnézem a pályát. Elég kellemetlen ez nekem tényleg sorry mindenkitől a hibákért!
Nem kell ezzel annyit foglalkozni, nem azért tettem szóvá mert panaszkodni szeretnék, vagy legfőkép nem azt a munkát kritizálni amit a pálya készítésébe fektettél. Az ok amiért leírtam, hogy lehesen ebből is tanulni, mivel megvan a hiba pontos helye gondolom könyebb kideriteni az okát mi is a gond. A vágásrol ugyan az a véleményem ami a sikánt illeti mint az előttem szólóknak, egyszer elvette az időm még gyakorlásnál és többet nem mentem oda igy nem is vett el több időmet. Egyébbként nagyon tetszett a pálya vonalvezetése gratula.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.01.05. 14:39

Számomra igy volt igazi szimuláció a verseny, lehet, hogy a körmére nézek a boxban tartozkodó személyzetnek mert nem végzik megfelelően a dolgukat. :D Mint az életben vannak előre kiszámítható és előre kiszámíthatatlan tényezők, ettől szimulátor a szimulátor :lol:
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.01.05. 18:56

Emerico !

Itt a pálya, igaz csak a natúr aszfaltcsík, meg némi fű :D , de lehet rajta menni.

http://data.hu/get/2047915/OldBalatonring.zip.html
Név: Rebók József
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.01.05. 19:24

Fitti írta:
Nekem kicsit bántó volt, hogy végig tartottam magam az 1. helyen és a végén rátankoltam, mivel már jelzett és akkor visszaesek a 4. helyre, mert másnak meg elég. Azért még 2-t autót sikerült megelőznöm a végéig. Legközelebb jobban számolok én is. Ez is tanulság. Nah azért jó volt. Köszi fiúk. Jó8!
+1 én is sokat fogyasztottam a benzinből ha kicsit vissza veszek és spórolósra veszem akkor én is betudok jönni 2.nak, figyeltem az elől levőket, hogy kiálnak e boxba mert versenyközbe számolgattam, hogy elég lesz, elég lesz aztán ugy számoltam hogy pont az utolsó körben fogyott volna el az utolsó szektorban... így 6.lettem
amúgy mikle fabianfy meg szabó ha jól tudom jót csatáztunk ott 4en ment az adok kapok.. gg srácok
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég