GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Zero.
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.08.23. 13:11
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Zero. » 2010.05.10. 22:14

Nekem nem tudom milyen versenyem volt, mert sem időm, sem módom nem volt gyakorolni erre a pályára. Emiatt azoktól előre és utólag is elnézést kérek akiket esetleg akadályoztam vagy feltartottam vagy idegesítettem vagy lökdöstem vagy követtem. Nem tudom, hogy volt-e olyan akinek elég volt a benzin a végéig, de nem tartom mondjuk egyenlőnek a kűzdelmet - még úgy sem, ha esélytelen, hogy utolérjem az elsőket - akkor, ha valaki a benzin miatt kényszerpihenőt kell tartson, míg másoknak ez nem jelent problémát. Ez kicsit olyan Virgin F1 jellegű műhiba lehet amúgy. Mindegy. Ezt leszámítva azért ez egy gyilkos verseny volt :D

Ki tudja, hogy a két verseny miatt hogyan lesz a pontszámítás?

Z.
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.05.10. 22:18

Kval: 1:33.4, ráéreztem a Vette fékjeire, úgyhogy bizakodva vártam egy ilyen időeredmény után a futamot. :)

Race: pfúúú....dögunalom! :D A futam alatt számomra a legnagyobb izgalmat az jelentette, hogy az első kanyaros lökdösődést túléltem, majd arra figyeltem, hogy túl ne melegítsem a gumikat, no meg ne csússza ki... ez utóbbi annyira nem jött, mivel egy gyönyörű szép nagy semmibe autókáztam. Előttem már ellógtak az első kicsúszás után (mondjuk amúgy se akartam utánuk menni), mögöttem meg Emerico és Joke mondhatni konstans távolságra volt - bár gyorsabb voltam náluk, nem akartam növelni az előnyöm a gumik okán.

Remélem, hogy 2 hét múlva nem fogom halálra unni magam, különben hozok magammal a futam idejére valami könyvet vagy újságot. :)

Ui.: Emerico azt mondta, hogy a két futam időeredményei egybe lesznek fésülve, s így lesz meg a tényleges végeredmény. ;)
Zero.
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.08.23. 13:11
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Zero. » 2010.05.10. 22:19

Petya írta:Gondolom az összes idő egybe lesz vegyítve...és így kijön ki hányadik...vagy lehet rosszul gondolom :roll:
Szerintem ez sem egyenlő, mert az egyik szerveren 20-an gyúrtuk egymást, a másikon meg 14-en kűzdöttek. Lehet, hogy a teljes futam idő ott kevesebb volt. Átlagban gyorsabb körök ha kevesebb a versenyző. De ez sem állja meg a helyét, ha a képességek tekintetében nézem a dolgot. Nehéz ügy, kíváncsi vagyok mi lesz a döntés. :)
Demes
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:18
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Demes » 2010.05.10. 22:21

Én tele sem tankoltam a kocsit, egy kicsit meg is ijesztett, mivel három körrel a vége előtt közölte velem hogy már csak négy liter van, aztán gyorsan hátranéztem és jött a sokk hogy Imre még mindig ottvan a nyakamon! :D Szerintem azalatt a két kör alatt (mégjóhogy előbb vége lett a versenynek) kb 5mp-t hoztál rajtam

Egyébként jó kis előzési órát tartottál nekem, majd megnézem a replayt hogy vajon nem-e lökdösődtél? :P

A rajtot jó elszartam, megpördültem az első kanyarban és kezdhettem utolsóról.
Füzy Barnától pedig elnézést amiért (asszem) belefékeztem, majd megóvod és meglátjuk :)

Amugy...hát...az időmérő rontotta csak el a kedvem, 15 perc volt hátra mikor beértem, és ez meg is látszott az időmön... :?
Demes
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:18
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Demes » 2010.05.10. 22:23

Adam Jonas írta:
Remélem, hogy 2 hét múlva nem fogom halálra unni magam, különben hozok magammal a futam idejére valami könyvet vagy újságot. :)
Nem kell annyit várnod, most vasárnap Jerez!
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.05.10. 22:23

Demes írta:
Adam Jonas írta:
Remélem, hogy 2 hét múlva nem fogom halálra unni magam, különben hozok magammal a futam idejére valami könyvet vagy újságot. :)
Nem kell annyit várnod, most vasárnap Jerez!
Arra sajna nem fogok tudni jönni. :)
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2010.05.10. 22:25

Nekem káosz volt ez a futam... :(
A rajt jól sikerült,de valaki elfelejtett fékezni az első kanyarban...kaptam is a popi puszit. :?
Nem csak Én sínylettem meg ezt...többen is megforogtak...viszont a Gallardo-s muksónak üzenem,megvárhattad volna,hogy elmenjek előled...frankón lezúztál. :x
Állhattam ki a box.-ba,ahová alig tudtam elvánszorogni...
Ezek után már csak arra kellett figyelnem,ki mikor köröz le...
Szóval volt sikerélmény... :(
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2010.05.10. 22:25

Zero. írta:
Petya írta:Gondolom az összes idő egybe lesz vegyítve...és így kijön ki hányadik...vagy lehet rosszul gondolom :roll:
Szerintem ez sem egyenlő, mert az egyik szerveren 20-an gyúrtuk egymást, a másikon meg 14-en kűzdöttek. Lehet, hogy a teljes futam idő ott kevesebb volt. Átlagban gyorsabb körök ha kevesebb a versenyző. De ez sem állja meg a helyét, ha a képességek tekintetében nézem a dolgot. Nehéz ügy, kíváncsi vagyok mi lesz a döntés. :)
Sok rossz megoldás közül szerintem ez a legjobb. :) Ugye eredetileg mindenki egy szerón lett volna, azonban ezt a technika most nem tette valamiért lehetővé. Az meg kitolás lett volna szerintem sok mindenkivel szemben, ha Emerico azt mondja, hogy maradunk az eredeti tervnél, s kb. 10 ember nem tud elindulni ma, mert kivágja a szerver. :)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.05.10. 22:26

Az A szerver eredménye
http://www.simcompany.hu/gt3_3a/

A B szerver eredménye
http://www.simcompany.hu/gt3_3b

Mivel jól láthatóan az A szerver nagyobb mezőnye lassabb futamot eredményezett, nem vonom össze a két futamot, hanem külön-külön értékelem, és mindenki megkapja a pontokat.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Godfather
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.03.28. 05:30
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Godfather » 2010.05.10. 22:27

futam beszámolóm frissítve.. :roll:
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég