Vélemények, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10745
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.03.15. 00:34

úgy tűnik aki ma megforgott az mind elém csúszott, annyi embernek mentem neki, nem is számoltam. Kinizsi Palit meg mintha mágnes húzott volna, vagy 4szer kilöktem. ejjj.

A második futamon szintén zenész. Itt Cselt-be sikerült belerongyolnom. Mindkét futamon az utolsó helyekről kapaszkodtam vissza, 13-14. helynél több ma nem volt benne sajna. Az autó elvileg jó volt itt, de nekem nem feküdt.

Megnéztem onboard ezt a pályát. A pálya készítőjének adnék egy nagy taslit. Kb fele szélesre készítette.

http://www.youtube.com/watch?v=zWaxavMryf8
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2086
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2011.03.15. 00:38

Hát jah, de a vonalvezetésnek sincs semmi köze a valódihoz.
The Power of Dreams
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.03.15. 09:17

Mugen írta:Muti már képeket, mert nálam pl. piros a féklámpája.
Megvan a hiba...mivel a sok versenyző miatt,lentebb szoktam venni a grafikát,ezért látszódik fehérnek...max.-on piros! :lol:
...de érdekes,hogy alacsonyabb textúrával,a főmenüben is piros. :)
Csatolmányok
főmenü.JPG
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.03.15. 09:24

emerico írta: Megnéztem onboard ezt a pályát. A pálya készítőjének adnék egy nagy taslit. Kb fele szélesre készítette.

http://www.youtube.com/watch?v=zWaxavMryf8
Az a kis zöld szörnyeteg,milyen keményen megindul! :o :lol:
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.03.15. 12:31

Szicsó írta:Én is élveztem nagyon,bár az első katasztrófális volt...kétszer is tetőre raktam a vasat. :lol:
De megtanultam a 2. futamig,hogy vegyem be az a nyamvadt sikánt. :mrgreen:
Első verseny azt hiszem 19.,a második 10. helyezés...örülök neki! :D
Feke Gabi...bocsi a féktávos rongyolásért :oops: ,de nem látszik a Civic féklámpája,mert fehéren világít. :lol:
Említettem Emerico-nak,hátha lehet kezdeni vele valamit. ;)
Grat mindenkinek!Kemény futamok voltak... :D
Semmi gond Szicsó.
Ez a Knockhill-i futam, amúgysem jött össze. Időmérőn 1mp-vel lassabat mentem, mint amennyit tudnék. Az első futam első köre végén féktávon belémszálltak amivel 8helyet vesztettem.
A második futamon rajtnál amit te is láttál szerintem, felkentek a falra. Defekt lett a vége...
Várom, hogy lehessen óvni :twisted:

Emerico, bocsi az utolsó kanyarért a 2. futamon. Szerencsére tudtál tovább menni.
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.03.15. 23:53

Semmi gond emerico :D , gondolom hogy nem direkt volt. Bár a harmadik után megfordult a fejemben hogy vadászol rám :lol: mindegy hanyadik vagyok te megtalálsz és eltávolítasz a pályáról :lol: De a 15. hely nekem nem rossz ha mindent beleszámolok és a második versenyen 12. sem, ott meg tetőre vágtam meg hibáztam vagy 3x :o Még így is a legjobb btcc-s fordulóm, jól éreztem magam ezen a pályán :P
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2011.03.16. 13:03

Na sikerült replay-t vissza nézni.Hát ez durva volt,az a dombos sikán ott mind két futamon felborultam,és 1-szer Szicsót is megtoltam hátúlról.Eslő futamon Sikerült L. Kovács-ot és E. Kiss-t késői fékezéssel megtolni.Bocs érte fiuk.Második futamon,miután sikerült felborulnom és hátul marani,ugy gondoltam jól el leszek Lali barátommal,és jól össze horpasztottuk egymás verdáját,hogy a szerelők ne unatkozanak :lol: Érdekes futam és pálya volt.Grat és remélem ezután a Sciroccó futamok jönnek :twisted:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2011.03.16. 14:28

Akik az 1. futam rajtjánál tömegkarambolban részesültek, nyugodtan óvjanak meg, sajnos állva maradtam, mert pirosak maradtak a lámpák, így nem mertem hirtelen elrajtolni, nehogy stop/go-t kapjak. De jobb lett volna, mert így meg kaptam egy áthajtásos büntetést.
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Kola19
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.12.11. 16:35
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: Kola19 » 2011.03.16. 15:11

Érdekes egy futam volt ez a knockhill derby. 1.futam 1 körének a végén pancser fékezés miatt :oops: belerongyoltam Feke Gáborba, ezáltal kilökte Cseh Tamást. Bocs fiúk! A 8.körben pedig az első kanyarban kitessékeltem Szigeti Csabát. Sorry! Emerico! Utánanéztél a vectra gumikopásának? Nekem ezen a futamon is kopott rendesen a gumi. Még szerencse hogy rövid volt a pálya!
Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos!

Név: Kovács László
Kormány: Van!
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Vélemények, társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2011.03.16. 16:07

Én arra szmítottam , hogy itt sokan összerakják magukat és tök káosz lesz az egész.De nem így történt.11.lettem a kvalin hát nem jó de ez van .
1.futam.jó sikerült bár a rajtnál kicsit beragadtam hát vártam a zöldet de semmi na akkor go!!!!!harcoltam küzdöttem sokat második körben Kovács Gergely szépen nkem jött futómű sérült rángatott a kocsi aztán a végén elfogyott a benya.hát kikészültem.mindig van , hogy belenyúlok.
2.futam 23 helyrő indultam 11 lett a vége aszem.jobb volt mint az első sokat csatáztam csikai ur elég keményen harcolt picsán is vágott a végén ezért szicsó padlón elfüstölt mellettem de már nem tudtam behozni.grat szicsó szép volt.
Csikai urat nem óvom meg mert egyszer én is nekiraktam a falnak az első jobbosba de miután kiforgatott bevárt és elengedett korrekt volt .én nem óvok.
FANATIC OF THE SPEED
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég