Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.02.22. 11:09

Időmérések:
Szerda (minden hét): 17.00 - 17.30
Hétfő (Btcc előtt): 19.00 - 19.30
Szombat (Road to F1 előtt): 18.30 - 19.00

Nem lehetne az a Szombati időmérő a másik héten?Én speciel úgy vagyok vele, hogy nehéz átállnom a leglassabb modrol a leggyorsabbra.Ezzel lehet nem csak én vagyok így ,de ha nem sincs gond, mert akkor próbálok gyorsan regenerálódni a két sebesség között. :D
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10734
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2011.02.22. 11:17

Paffy írta:Időmérések:
Szerda (minden hét): 17.00 - 17.30
Hétfő (Btcc előtt): 19.00 - 19.30
Szombat (Road to F1 előtt): 18.30 - 19.00

Nem lehetne az a Szombati időmérő a másik héten?Én speciel úgy vagyok vele, hogy nehéz átállnom a leglassabb modrol a leggyorsabbra.Ezzel lehet nem csak én vagyok így ,de ha nem sincs gond, mert akkor próbálok gyorsan regenerálódni a két sebesség között. :D
ezeket tudom garantálni.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.02.22. 11:23

emerico írta:
Paffy írta:Időmérések:
Szerda (minden hét): 17.00 - 17.30
Hétfő (Btcc előtt): 19.00 - 19.30
Szombat (Road to F1 előtt): 18.30 - 19.00

Nem lehetne az a Szombati időmérő a másik héten?Én speciel úgy vagyok vele, hogy nehéz átállnom a leglassabb modrol a leggyorsabbra.Ezzel lehet nem csak én vagyok így ,de ha nem sincs gond, mert akkor próbálok gyorsan regenerálódni a két sebesség között. :D
ezeket tudom garantálni.
OK kösz a választ.
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2011.02.22. 11:28

én nagyon élveztem a tegnapi napot :D nagyon jó versenyek voltak, habár csak kívülről néztem :D jót röhögtem egy két alkalommal ;)
(szerver 1ről tudok csak nyilatkozni :D )
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2011.02.22. 11:35

freakyo írta:én nagyon élveztem a tegnapi napot :D nagyon jó versenyek voltak, habár csak kívülről néztem :D jót röhögtem egy két alkalommal ;)
(szerver 1ről tudok csak nyilatkozni :D )
A "Bombára" gondolsz mi? :lol: :lol: Te kis szemét.Nekem izzik a fejem, hogy hol előzöm meg ez meg mögöttem nevetgél. :D
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2011.02.22. 15:11

1.futam:Rajtom jól sikerül.A legnagyobb problémám az volt hogy az elején teljesen szétestem fejben .sosem volt még velem ilyen hogy ennyire szétessek..de ez van.ennek köszönhetően az első futamom szenvedés volt hibáztam is de jó hogy a 6 helyen betudtam hozni a vasat:)
2.futam.rajtom szintén jól sikerült.próbáltam végig konstans teljesítményt nyújtani (ezen a futamon már sikerült összerakni magam fejben).a felvételeket megnézni elég agresszív pilóták vannak a mezőnyben.Talán helyenként túl agresszívak(bár ez egyéni vélemény.óvásból ugyis kiderül.Mindenesetre örülök , hogy tudtam jókat csatázni is:)
FANATIC OF THE SPEED
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.02.22. 16:09

lightning STIG írta:1.futam:Rajtom jól sikerül.A legnagyobb problémám az volt hogy az elején teljesen szétestem fejben .sosem volt még velem ilyen hogy ennyire szétessek..de ez van.ennek köszönhetően az első futamom szenvedés volt hibáztam is de jó hogy a 6 helyen betudtam hozni a vasat:)
2.futam.rajtom szintén jól sikerült.próbáltam végig konstans teljesítményt nyújtani (ezen a futamon már sikerült összerakni magam fejben).a felvételeket megnézni elég agresszív pilóták vannak a mezőnyben.Talán helyenként túl agresszívak(bár ez egyéni vélemény.óvásból ugyis kiderül.Mindenesetre örülök , hogy tudtam jókat csatázni is:)
A tükröt azért gyakrabban használd :P :mrgreen:
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2011.02.22. 18:02

Replay-t visszanézve,azért Kaszap Zsoltival is jókat meccseltünk. :D
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2011.02.22. 18:53

Ingy2 írta:
lightning STIG írta:1.futam:Rajtom jól sikerül.A legnagyobb problémám az volt hogy az elején teljesen szétestem fejben .sosem volt még velem ilyen hogy ennyire szétessek..de ez van.ennek köszönhetően az első futamom szenvedés volt hibáztam is de jó hogy a 6 helyen betudtam hozni a vasat:)
2.futam.rajtom szintén jól sikerült.próbáltam végig konstans teljesítményt nyújtani (ezen a futamon már sikerült összerakni magam fejben).a felvételeket megnézni elég agresszív pilóták vannak a mezőnyben.Talán helyenként túl agresszívak(bár ez egyéni vélemény.óvásból ugyis kiderül.Mindenesetre örülök , hogy tudtam jókat csatázni is:)
A tükröt azért gyakrabban használd :P :mrgreen:
Értettem.De azért ez adok kapok volt ahogy visszanéztem a felvételt.de törekszem arra hogy ne legyenek ilyen jellegű hibáim.
FANATIC OF THE SPEED
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2011.02.22. 20:00

lightning STIG írta: Értettem.De azért ez adok kapok volt ahogy visszanéztem a felvételt.de törekszem arra hogy ne legyenek ilyen jellegű hibáim.
A tolás egyértelműen az én hibám de azzal sebességet nyertél :P Viszont két esetben melletted voltam és leszorítottál.Nyugi én is törexem. :P
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég