Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.19. 12:12

Tropie írta: jeamiro!

Kormány beállítás: Állíts holtjátékot, k. 5 fok az ideális, kb. ilyen ennyi a személygépkocsiké is és így egyenesben is lehet tartani az autót és simán el lehet fordulni. A Formula autónál még nem tapasztaltam ki mi a jó kormánybeállítás, de amint kitapasztalom, leírom.
Sajnos ezen már tulvagyok :( Nem tudom, az első telepitésnél minden faxa volt, és simán be tudtam mindent állítani elsőre (akár annyira, hogy leszakitsa a karomat :lol: ) a 2.telepités után már nem volt jó se a ffb se más. Holtjáték: igen itt van valami bibim ha 0-ra leveszem akkor is jobbra-balra is van az egyenesben ugy 1/3-1/3-ad holtjátékom kanyarokban meg nincs holtjáték, a sebességfügő beállítással is hiába játszok nem csinál semmit, visszont az egyenesekben állandóan korigálni akar és csak kovájog az úton mintha nem lenne gátlóm.
Furcsának azért furcsa mert az rFactorban minden műxik rendesen, mert már gondoltam a poti sz@rt be a kormányban, de nem mert akkor az r-ben is ez lenne.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.12.19. 14:02

Nem lehet, hogy valamilyen segítség van beállítva? Már meg is válaszolom, nem mert a szerver nem engedi...Akkor nem tudom!
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.12.19. 14:04

Tropie írta:Jó kis játék, tetszik.

Nekem a grafikai beállítással van gond. Az ismerős gépe nagyon vad, de mégis akadt rajta a játék. Gondolom valamit nem jól állítok be, vagy rossz dx-et használok (igaz ezt a tepelítéskor egyből nézte és telepítette), illetve lehet rossz felbontást használok (monitor szerint a 1280*768-as a jó). Ha egyedül vagyok a pályán semmi akadás nincs, viszont ha 5-nél több ellenfél van, már akadozik.

Aztán a rajt elött az 1. helyre tett a gép és egy darabig láttam mindenkit, majd kb. 10 másodperccel a rajt elött eltűnt mindenki és rajt jelet sem kaptam, csak minuszba kezdet számolni a számláló.

Amikor elhagytam a szervert, valami olyat írt, elveszítettem a kapcsolatot a hosttal.

jeamiro!

Kormány beállítás: Állíts holtjátékot, k. 5 fok az ideális, kb. ilyen ennyi a személygépkocsiké is és így egyenesben is lehet tartani az autót és simán el lehet fordulni. A Formula autónál még nem tapasztaltam ki mi a jó kormánybeállítás, de amint kitapasztalom, leírom.
Tropie!

A neted milyen, mert amiatt szaggathat online, többeknek is volt ilyen problémája az elején!
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.12.19. 14:25

Nekem a szaggatást a Win 7 oldotta meg.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.12.19. 14:30

Hát az biztos hogy a gépre Winxp van telepítve.

A net meg nem olyan mint otthon volt, az tény hogy kissebb, talán 1G-s nem tudom, otthon több volt, no mindegy...

Örülök, ha valahonnan tudok játszani
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.12.19. 15:29

Ha az én XP Sp3 -am is be....k, akkor Win7-et teszek föl már helyette. Megy minden ami eddig ment az Xp-n?
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Ingy2
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2009.04.13. 21:51
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Ingy2 » 2009.12.19. 15:33

batihu írta:Ha az én XP Sp3 -am is be....k, akkor Win7-et teszek föl már helyette. Megy minden ami eddig ment az Xp-n?
Igen hibátlanul...
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.12.19. 15:40

Nem bántam meg, hogy váltottam, pedig szerettem az XP-t, Vista-t viszont nem hiába nem is látott a gépem.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.19. 16:05

Én is sokáig használtam az XP-t (jó volt, mindig fél évig aztán reinstal) utána Vista, rakás sz@r (no comment) most Win7- és semmi gondom.
A win 7 nagy előnye, hogy sokkal kevesebb memoriát és procit használ. Nálam fontos volt nagyon, mert laptopon játszok és egyenlőre csak 256-os a vga amit 1 Gb ig enged a rendszer terhére, csak akármi (rFactor) futott akor már nem volt miből elveni mert a vista alapbol több mint 1 Gigát lefoglalt ha csak néztem a háttérképet :D A win 7 nél ha játszom is csak a 40-45 %-át használja a 2 gb-nak igy marad máshova is. Tehát ajánlom mindenkinek. (jeamiro by Microfos :lol: :lol: :lol: :lol: )
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
pointer4
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.05.05. 11:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: pointer4 » 2009.12.19. 18:16

Nekem remek szülinapi ajándékot adtatok, köszönöm mindenkinek! :D
Voltam egy picit 3.-is, persze tudtam, hogy sok keresnivalóm nem lesz ott. Jó kis kergetőzések voltak, 3 körön keresztül folyamatosan vonatoztunk 2sec távolságra egymástól Ingy-vel és Cselt-el :D
Majd Karol kezdett el kergetni, de sajna megfagyhatott, a végére meg Norbi közelgett, és ha még 1 kört kell menni meg is előz :D
Szóval izgi volt, azt hittem a karácsonyi melós hajtás miatt elalszom a pályán, de inkább felfrissültem :D



Poi
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég