STCC 2011 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Takiatika
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011.01.28. 11:57
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Takiatika » 2011.10.17. 22:20

Elnézést kérek, Pethe Szabi, hogy a 2-dik versenyen az első körben az egyenes végén lévő kanyarnál beléd mentem, sajnos hamarabb kellett volna egy kicsit fékeznem :oops:
Természetesen óvjál, ha gondolod.
Név: Takács Attila
Kormány: Logitech G25
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.10.17. 22:25

Első futamon egész jól mentem, míg előttem egy BMW keresztbe nem állt én meg pont belementem, tetőre raktam a kocsit csomó idő volt mire újra visszarakott, úgyhogy eléggé a végéről kellett visszakapaszkodni.
Második futamon a rajtot jól elcsesztem, befulladt a kocsi, majd egész jól elvoltunk, majd sajnos az utolsó féktávot eléggé benéztem és kicsit kipöcköltem Takács Attilát, akitől ez úton is szeretnék elnézést kérni.
Ez után próbáltam kapaszkodni, még ha van pár kör talán 1 helyet tudtam volna előre jönni, bár így is nyertem pár pozíciót a benzinből kifogyók miatt.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Takiatika
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011.01.28. 11:57
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Takiatika » 2011.10.17. 22:27

Cseh Tamás, neked csak annyit, hogy ha akarsz óvj, én nem óvok. Mindketten kemények voltunk, talán túlságosan is, de ez most így sikerült. Majd talán a kövi versenyen higgadtabbak leszünk :)
Név: Takács Attila
Kormány: Logitech G25
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.10.17. 22:28

Mugen írta:Fakk! :evil:
Ja :cry:
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2011.10.17. 22:31

Takiatika írta:Cseh Tamás, neked csak annyit, hogy ha akarsz óvj, én nem óvok. Mindketten kemények voltunk, talán túlságosan is, de ez most így sikerült. Majd talán a kövi versenyen higgadtabbak leszünk :)
Nekem igazából nem is állt eddig sem szándékomban óvni, nem láttam olyan dolgot, talán az a döntött kanyar előtti korai féktávod, de végülis abból te jöttél ki rosszabbul. Én az utolsó kanyaros manőveremben abszolút hibás voltam, legközelebb majd jobban figyelünk :)
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2011.10.17. 22:31

MDBence írta:Azért én is kaptam bőven a pofonokból.
Talán nem ok nélkül. Első 3 körben vagy 3x kaptam majdnem szívszélhűdést a megmozdulásaidtól. Óvásoknál megtalálod ezek eredményét.
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2011.10.17. 22:37

MDBence írta:Érdekes volt, de nagyon jó! :) Első bajnokságbeli SIMCO futamomhoz képest nem is voltam annyira béna, bár picit túl agresszív vtam :? Azért én is kaptam bőven a pofonokból. Összességében nagyon jó futam volt, gratulálok mindenkinek aki célba ért, azoknak is, akik sajnos a válság hatására az utolsó körben kifogytak a municióból. (az én kis Hondám is dadogva ment már a célegyenesben: )
Egy észrevétel:
A rajtnál figyelj már oda. Az első futamon beragadsz elém, majd mikor melléd érek kiraksz. Flipper golyót játszol a többi kocsi közt. Ez nem NFS...
Második futamnál meg 5 embert sikerült kiraknod, miközben rámhúzol...itt ezért nem jár XP pont.
Ennyit vettem észre :P
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Miha
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.02.05. 12:56
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Miha » 2011.10.17. 23:30

Sziasztok!

Első futam: Nem tudom miért, nekem mindenki laggolt, nem vészesen, csak egy picit csúszkált néha jobbra-balra. A hosszú egyenes végén az első körben kicsit benéztem a féktávot de nem lett belőle (akkora) baj. Külön Bocsánat Mugen Egyszerűen nem tudom miért de laggolt mindenki, pedig a ping az normális volt... és én húztam befele a kormányt meg nem nyomtam gázt, és el csúsztál balra, mondom akkor beférek....és amire be mentem már csúsztál vissza.. és igy kiforgattalak..Sajnálom...illetve mindenkitől elnézést kérek ha nagyon durva voltam...nagyon tré volt...

Második Futam: Nem volt, ugyanis gép resi után az Rfactorom nem tudta betölteni a modot...vlmi gMotor vagy micsoda...igy újra kellett raknom a modot, de addigra pont elindult a futam. Szóval meg szívtam.. de ez már meg szokott! :)
/ban FWD
AWD WIN!
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2011.10.18. 00:52

Jók voltak a versenyek, igazi túrakocsi!! 13. és 15. :mrgreen:
Csöndes Máté bocsi a kis lökésért, nem volt szándékos. És Maros Gergő is bocsi, visszahúztad féktávon elém és beleakadtál az orromba :?
Nagy Zoli, semmi gond :D és vissza is engedtél. Jó volt nagyon, nem tudtam elszakadni, :P végig koncentrálni kellett, tetszett!!!! :mrgreen:
És köszönöm a váltót amit az Alfa alá hegesztettél :shock: ennek és az alacsony légellenállásnak köszönhetően senki sem ért a közelembe egyenesben :P :D És a set többi részéből is tanultam meg az Attiláéból is, köszi srácok! Na meg azt is köszi hogy mikor fogyatkozott a benya a célegyenesben, nem előztél meg :o ;)
MDBence, azt én is megfigyeltem a visszajátszásba hogy nagyon arcadeosan nyomod, figyelj jobban, főleg ha bajt csináltál ne csinál nagyobbat azzal hogy nem veszed el akkor sem ha mások keresztben állnak előtted, főleg ha miattad kerültek oda.. :? :|
Szicsó te meg csinálj valamit a gépeddel vagy a neteddel, mert már rég csatáztunk!! :cry: :P

Emerico, nagyobb tankot kaphatunk majd? :roll:
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: STCC 2011 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2011.10.18. 06:05

Ki kell állni a boxba és kész :) lehet tankolni, az nincs megtiltva :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég