Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2012.09.11. 10:22

Komolyan egyszer össze kéne zárni titeket egy ketrecbe, hogy harcoljatok egymással :lol: :lol:
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.09.11. 10:43

Ezeken az oldman fele visszaovasokon felrohogtem. :lol: Megov, mert megovtam, ezt csinalta Cseltel is... ovoda :roll:
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2012.09.11. 10:53

Apophis írta:Komolyan egyszer össze kéne zárni titeket egy ketrecbe, hogy harcoljatok egymással :lol: :lol:
vagy inkabb vmi amerikai roncsderby-be kene neveznunk megiscsak stilusosabb lenne :D de aaahhh... mindig ugyanaz a 2 ember talal meg engem, en mar csak legyintek, mondjak / irjak csak. Masokkal tok jokat tudtam csatazni. (Pinter Rolival.. bar ot tegnap 2szer is ahogy megeloztem keresztbe alltam magamtol :D Hegyvarival aki pimaszul becsapott es megelozott az utolso korokbe, stb)

http://www.youtube.com/watch?v=bueiLHGk ... ure=relmfu


Szilard megovtalak.. mert sajnos szinvonalon alul versenyeztel tegnap.. kivancsi vok ha vegig mogotted megyek es vegig lokdoslek, te megovnal -e engem. (nyugodtan nezze vissza barki, szerintem senki nem orulne neki ha ugy kene versenyeznie hogy a mogotte levo folyamat lokdosi probalja elerni hogy keresztbe alljon) De egyebkent is mindekepp megovtalak volna mert ahogy ott is irtam nem tartom korrektnek ezt a fajta versenyzest. Kerlek ne irj erre semmit nem akarok foloslegesen vitazni ugyis mashogy latod a dolgot mint en, es kesz.. emerico majd megnezi.
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.09.11. 11:07

Nagyon jó futamok voltak tegnap, élveztem mindegyiket. Időmérős eredményemmel is nagyon elégedett voltam. Az első futamon egy kicsit jobban is szerepelhettem volna, de sajnos az egyik körben az első kanyartál egy kicsit túl keményen fékeztem és emiatt megpörögtem, ezzel vesztettem pár helyet, de azért előtte voltak jó csaták :)
A második futamon a 3. helyről rajtoltam, amit sajnos egyből el is vesztettem az egyenesben a kicsit gyengébb kocsival, utána viszont nagyon jókat csatáztunk. Többször volt, hogy több kanyaron keresztül is egymás mellett haladtunk és nagyon szép előzések voltak, élveztem :) Annak külön örültem, hogy viszonylag versenyképes köröket tudtam futni és az elejével menni.
Az tök jól kijött, hogy itt mennyit számított a szélárnyék, az első futamon mikor Night mögött tudtam menni a szélárnyékában annyira felgyorsultam, hogy a hátulról érkező gyorsabb autók támadását ki tudtam védeni, míg a második futamon mikor nem voltam szélárnyékban már a célvonalnál kb mellémértek és simán megelőztek.

Összességében jó futamok voltak, korrekt csatákkal remélem a következő is hasonlóan jó lesz :)
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.09.11. 11:20

oldman:

Szep, te megloksz ugy, hogy poziciot veszitek, utana tomegkrest okozol, en egyiket se mondhatom el magamrol es ram mondod, hogy nem vagyok korrekt es meg neked all fennebb... gratulalok :lol:
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2012.09.11. 12:13

Szerintem verekedjetek inkább.
Kezd kicsit unalmas lenni, hogy szinte minden futam után egymásnak estek itt.
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Tequila
2024 licenszes
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.03.26. 14:44
Név: Bernhardt Gábor
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Paks
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tequila » 2012.09.11. 12:14

Én is élveztem a futamokat, ellégé kijött a lépés, hát egyáltalán nem számoltam rá, hogy így fog alakulni. De ez csakis a gumiknak volt köszönhető, mert nagyon sokan szenvedtek, főleg akik kaptak plusszsúlyt. Sokat nem készültünk Norbival, futam előtt 20-30 kört, setuppal is csak picit, apró módosítások Doningtonhoz képest, ehhez képest pl az egyenesben marha jól ment a kocsi.
Ahogy számolgattam, mostmár én is fogok legközelebbi futamra plusszsúlyt kapni. Ehhez lenne egy kérdésem. Nem lehetne valamilyen más módon megoldani ezt a dolgot? Mert gondolom eléggé nehéz lehet így felkészülni, hogy kvali előtt kapja meg az ember a súlyt, jó tudom meg kell tankolni kb annyival amennyi súlyod van, de nekem az a tapasztalatom, hogy totál másképp viselkedik a kocsi több benyával, mint több súllyal, de a többiek majd erről nyilatkoznak.
Itt is szeretnék még egyszer elnézést kérni Márktól a 2. futam első köréért, utólag visszanézve nagyon elnéztem, esélytelen volt oda beférnem, szerencsére nem vesztettél túl sokat. Ezen kívül úgy érzem egész korrekt csatákat vívtam, hatalmas szerencsém volt, hogy a második futamon a többiek csatázgattak, felértem, és azzal a lendülettel egy egyenesben sikerült mindenkit megelőzni, hát nem volt mindennapi számomra :)
Gabor Bernhardt
oldman
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2011.05.05. 17:39
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: oldman » 2012.09.11. 12:16

Tequila írta:Én is élveztem a futamokat, ellégé kijött a lépés, hát egyáltalán nem számoltam rá, hogy így fog alakulni. De ez csakis a gumiknak volt köszönhető, mert nagyon sokan szenvedtek, főleg akik kaptak plusszsúlyt. Sokat nem készültünk Norbival, futam előtt 20-30 kört, setuppal is csak picit, apró módosítások Doningtonhoz képest, ehhez képest pl az egyenesben marha jól ment a kocsi.
Ahogy számolgattam, mostmár én is fogok legközelebbi futamra plusszsúlyt kapni. Ehhez lenne egy kérdésem. Nem lehetne valamilyen más módon megoldani ezt a dolgot? Mert gondolom eléggé nehéz lehet így felkészülni, hogy kvali előtt kapja meg az ember a súlyt, jó tudom meg kell tankolni kb annyival amennyi súlyod van, de nekem az a tapasztalatom, hogy totál másképp viselkedik a kocsi több benyával, mint több súllyal, de a többiek majd erről nyilatkoznak.
Itt is szeretnék még egyszer elnézést kérni Márktól a 2. futam első köréért, utólag visszanézve nagyon elnéztem, esélytelen volt oda beférnem, szerencsére nem vesztettél túl sokat. Ezen kívül úgy érzem egész korrekt csatákat vívtam, hatalmas szerencsém volt, hogy a második futamon a többiek csatázgattak, felértem, és azzal a lendülettel egy egyenesben sikerült mindenkit megelőzni, hát nem volt mindennapi számomra :)
Agyig tankolod az autot :) en igy szoktam megoldani..
http://petervarga.net
"of course I have a drive through"
Porsche Supercup Team Champions: Playboy Racing : Szabo Gabor - Varga Peter
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.09.11. 12:24

Jó futam volt mindkettő. Végre nem volt Monza effektusom és a 2. futamon nem kellett vissza kapaszkodnom a középmezőnyből, hanem tudtam rongyolni előre fele. 7. helyekről 2. hely király, de a kvaliban sajnos volt még annyi, hogy szerezzek plusz pontot, ez nem jött össze :?
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.09.11. 12:35

Apophis írta:Szerintem verekedjetek inkább.
Kezd kicsit unalmas lenni, hogy szinte minden futam után egymásnak estek itt.
Mindig mas esik neki oldmannek, ez vajon mit jelenthet? :roll: Biztos azt, h mindenki mas hulye :twisted:
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég