Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen Open Wheel Bajnokság jöjjön

F1 1967
4
25%
F1 1975
6
38%
F1 1985
6
38%
 
Szavazatok száma: 16
Tropie
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2009.03.26. 10:35
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tropie » 2009.12.29. 17:32

Nekem is van, hogy fel-fel villan a féklámpám, de ez lehet azért van, mert manuális kuplungot használok, és néha emiatt hozzáérhetek a kuplunghoz. Amúgy úgy vettem észre, hogy ez a felvillanás azoknál jön elő, akik kikapcsolják az automata kuplungot. Bár lehet tévedek.
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.30. 03:13

Elkészült a Zandvoort-i futam videója, sajnos behallt a megszokott szerkesztőm és most egy számomra ismeretlen pirogival készítettem, de remélem azért ez is tetszeni fog ;)
Egykébbként most volt a legnehezebb a dolgom, mert végig mindenki csatázott és még rengeteg minden érdemes lenne a bemutatásra, dehát köt a 10 perces limit :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=cpwTR_zC2K4
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.30. 10:17

Most találtam, simán be van linkelve a mod letőltésre :?
http://forum.virtualracing.org/rfactor- ... 979-a.html
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2085
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2009.12.30. 11:26

Jó lett a videó, látszik a minőségbeli javulás is. ;)

Letöltéssel meg egy dolgot lehet tenni, le kell jelszavazni. Amíg kinn van a menüben az tölti le aki akarja gyakorlatilag. :roll: De majd Emerico eldönti úgy is. :)
The Power of Dreams
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.30. 12:06

Szerintem valami vip szekciot kellene késziteni mint az rFactorcentralon, aztán ha valami liga igényt tart a modra akkor cak a tárgyalások útán tudjon hozzájutni. (mondjuk nekem is számtalan mod van a játékomban ami innen-onnan van, de mondjuk eszemben sincsen bajnokságot inditani velűk csupán a saját szorakoztatásomra vannak és olyan modok amiket bárki letőlthet. Egyébbként mivel ki lett rakva a fő oldalra szerintem ez is olyan)

A video lehetne még jobb minőég is, csak nem ismerem a progit amivel csináltam és nem ismerem még a lehetőségeit. Egyébbként a többi is sokkal jobb lehetne, csak elkővettem egy apro figyelmetlenséget amire nem is gondoltam volna.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2009.12.30. 12:20

A mod letoltéséhez csak annyit hogy a német kolléga a jutubon találta az infót és onnan nem nehéz rátalálni. Az a véleményem hogy tényleg kell kezdeni vmit a letöltési lehetőségek szigorításával mert a végén valaki alőás valamit hogy ez a kiadás igy lopott meg nem is simcos van rá példa sajnos szerintem ez nekünk nem hiányzik.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.12.30. 12:57

Mint a régi oldalon, itt is meg kéne csinálni, hogy lehessen regisztrálni, és aki tag, az kap jogot a letöltésre. Igaz ez most marha nagy munka, mert lettünk egy páran.
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.30. 13:16

bardocz írta:Mint a régi oldalon, itt is meg kéne csinálni, hogy lehessen regisztrálni, és aki tag, az kap jogot a letöltésre. Igaz ez most marha nagy munka, mert lettünk egy páran.
Viszont a regisztrácionak nem feltétlenűl kellene minden modhoz hozáférést engednie, teszem azt itt vannak tagok és vannak regisztráltak.
Én nem tudom, de személy szerint ha egy mod tetszik simán kifizetném érte a tagdijat, ha belegondoltok max. 3 "Tesos" ezt vedmeg lemez ára és azért lásuk be a kapott dolog értéke nem egyezik. Talán sokkal több smc tag lenne és ezzel meglehetne könyiteni a további fejlesztéseket és a futamokon is nagyobb lenne a létszám, ami emelné a Simco ázsióját is és szinvonalas bajnokságok lehetnének. (ezzel nem akartam arra útalni, hogy most nem lenének azok, mielőt félreértené valaki)
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10741
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.12.30. 13:59

Azért nincs regisztráció, mert onnan feltörhető egyből az oldal.
Sajnos ez van. Most rommá security-zhetném az egészet, akkor is leszedik a modokat, ha jelszavas, azt feltörik.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.12.30. 14:02

Hát igen, ez egy elég patt helyzet :(
Azért sajnálom, hogy az én videom alapján kerűlt fel máshova :oops:
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég