Clio Cup - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Bauer Richárd
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2011.08.10. 12:03
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Bauer Richárd » 2012.02.21. 14:28

Miha írta:Pintér Roland, Bocsi hogy útban voltam, de annyira ideges lettem, hogy bele k*rtam a kormányba, és egyszerűen nem érzékelte a pedálokat, meg minden sz*rt bekapcsolt. Bocsi még1x.

Ratyi verseny volt.. :x
Nem értem az óvásodat ,az szimplán egy csata volt és én belül voltam, nem tudtam szükebben fordulni mert azt a kanyart amúgy sem úgy vesszük be,
és én csak sodródok az iven te akarsz befordulni ugy hogy én ott vagyok ,ne ám már külső iven akarsz előzni mert akkor tényleg rajtad keresztül támaszkodva fordulok be, épp úgy te is hibás vagy benne ,én már nem tudtam ott elvenni ,hagytál helyet én beraktam és nem engedtél ,mert ha engedsz simán megelőzöl ezért az óvásodat én nem fogadom el ,és ha bárhogy is dönt emerico akkor is ezen állásponton maradok.
de jelzem hogy 50 kg plussz súllyal mentem ,te meg súly nélkül gratulálok.

Plussz ha emlékszel arra az esetre amikor cselt berakta neked ugyanott ahol én ,és ott is ráhúztad cseltre, aztán meg még rá is villogsz ,ott annyi különbség volt hogy sokkal korábban fékeztetek és igy nem kerültél abba a helyzetbe amiért te engem óvtál .
HunGaben
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:03
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + Thrustmaster T3PA pedál + TH8RS váltó
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: HunGaben » 2012.02.21. 16:59

Bauer Richárd írta:
Miha írta:Pintér Roland, Bocsi hogy útban voltam, de annyira ideges lettem, hogy bele k*rtam a kormányba, és egyszerűen nem érzékelte a pedálokat, meg minden sz*rt bekapcsolt. Bocsi még1x.

Ratyi verseny volt.. :x


ha emlékszel arra az esetre amikor cselt berakta neked ugyanott ahol én
:shock: :? :lol:
Név: Feke Gábor
Kormány: DFGT + T3PA + T8HRS
Apophis
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2010.06.23. 20:10
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Apophis » 2012.02.21. 17:02

Bauer Richárd írta:ha emlékszel arra az esetre amikor cselt berakta neked ugyanott ahol én
Legalább jó volt, amikor cselt berakta? :D
Vegyél levegőt! 10 búvárból 9 ezt ajánlja.

Név: Felföldi Zoltán
Kormány: Logitech G25
Bauer Richárd
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2011.08.10. 12:03
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Bauer Richárd » 2012.02.21. 17:09

Na neeeeeeeeeeeeeee :) :) :)
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.02.21. 17:12

Bauer Richárd írta:
Miha írta:Pintér Roland, Bocsi hogy útban voltam, de annyira ideges lettem, hogy bele k*rtam a kormányba,.......

Ratyi verseny volt.. :x


Plussz ha emlékszel arra az esetre amikor cselt berakta neked ugyanott ahol én
Melegszik a pite,
Ratyi verseny, berakta neked ugyanott ahol én.... hűűűűhaaaa

http://www.youtube.com/watch?v=MEI71BvX_vQ 5.23->

Lucky Pierre formáció :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára freakyo 2012.02.21. 17:19-kor.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Bauer Richárd
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2011.08.10. 12:03
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Bauer Richárd » 2012.02.21. 17:15

freakyo írta:
Bauer Richárd írta:
Miha írta:Pintér Roland, Bocsi hogy útban voltam, de annyira ideges lettem, hogy bele k*rtam a kormányba, és egyszerűen nem érzékelte a pedálokat, meg minden sz*rt bekapcsolt. Bocsi még1x.

Ratyi verseny volt.. :x


Plussz ha emlékszel arra az esetre amikor cselt berakta neked ugyanott ahol én
Melegszik a pite
Lucky Pierre
Látom ebből már nem jövök ki jól,hiába is próbáltam szerkeszteni áááááááááááááááááááááá:)
Night
2024 licenszes
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.02.21. 17:16

Ricsi, tudom, h semmi kozom hozza, de visszaneztem az eseted Mihaval, kivancsisagbol. Ha nincs ott Miha es nem tamaszkodsz meg rajta, akkor te kicsusztal volna a soderbe, ezert a velemenyem (ami ugy semmit nem szamit :lol: ) az, hogy ezt te rontottad el. Amugy aki belul van, annak is helyet kell biztositania a kivul levonek es ezt se tetted... Ezt ne tamadasnak vedd, ez csak egy velemeny ;)
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Bauer Richárd
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2011.08.10. 12:03
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Bauer Richárd » 2012.02.21. 17:33

Night írta:Ricsi, tudom, h semmi kozom hozza, de visszaneztem az eseted Mihaval, kivancsisagbol. Ha nincs ott Miha es nem tamaszkodsz meg rajta, akkor te kicsusztal volna a soderbe, ezert a velemenyem (ami ugy semmit nem szamit :lol: ) az, hogy ezt te rontottad el. Amugy aki belul van, annak is helyet kell biztositania a kivul levonek es ezt se tetted... Ezt ne tamadasnak vedd, ez csak egy velemeny ;)
Felesleges volt irnom ,mert annyi igaz nem vettem figyelembe hogy +50 kg -al megyek és nem kellett volna ott harcolni,az meg hogy kicsusztam volna vagy nem az nem nagyon izgat mert a valóságban is van hogy támaszkodnak főleg ilyen esetekben mert másképp nem megy ,hárman voltunk ott és valóban vesztett poziciót csak már abban a körben vissza is vette és ott volt mögöttem ,és nem végettem került oda ahova.
Miha
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011.02.05. 12:56
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Miha » 2012.02.21. 17:41

Bauer Richárd írta: Nem értem az óvásodat ,az szimplán egy csata volt és én belül voltam, nem tudtam szükebben fordulni mert azt a kanyart amúgy sem úgy vesszük be,
és én csak sodródok az iven te akarsz befordulni ugy hogy én ott vagyok ,ne ám már külső iven akarsz előzni mert akkor tényleg rajtad keresztül támaszkodva fordulok be, épp úgy te is hibás vagy benne ,én már nem tudtam ott elvenni ,hagytál helyet én beraktam és nem engedtél ,mert ha engedsz simán megelőzöl ezért az óvásodat én nem fogadom el ,és ha bárhogy is dönt emerico akkor is ezen állásponton maradok.
de jelzem hogy 50 kg plussz súllyal mentem ,te meg súly nélkül gratulálok.

Plussz ha emlékszel arra az esetre amikor cselt berakta neked ugyanott ahol én ,és ott is ráhúztad cseltre, aztán meg még rá is villogsz ,ott annyi különbség volt hogy sokkal korábban fékeztetek és igy nem kerültél abba a helyzetbe amiért te engem óvtál .
rizsa..
(És nem a Cseltre villogtam...)
/ban FWD
AWD WIN!
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Clio Cup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.02.21. 17:57

Mindkét versenyem egy kalap fekália volt. :(
Vissza kell néznem még az első futamot,hogy ott mi történt,mert a 13. helyről indulva,a 28.-ra estem/keltem vissza. :shock: Mondjuk gereblyéztem is picit a sódert. :?

2. versenyen,mivel a lámpát nem láttam,az órára indultam el...csak azt nem értem mi volt,mert beugrottam,pedig megindult a számláló. :shock: Áthajtásos bünti...klassz...vége 22. helyezés.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég