Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai

Milyen pályákon menjünk?

Ismeretlen pályákon, de persze jók legyenek
16
36%
Ismert pályákon
5
11%
Vegyes legyen, sok utcaival
23
52%
 
Szavazatok száma: 44
Micó
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:06
Tartózkodási hely: Otthon -.-'
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Micó » 2009.07.12. 17:49

Vagy minimum szóljon, mert így utána mit csináljak?
Micó
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.07.12. 18:35

Kamikaze,és nem adsz a fiadnak egy tockost a rosszaságért? :lol:
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.07.12. 18:51

kamikaze írta:...Drága fiam ezt már nyilvános rFactor szervereken is kipróbálta (nem azért hogy nehéz legyen eltalálni) és kiváló időket tud vele menni, versenyeket tud nyerni...
Na tessék bakker, már a csalásra van nevelve a gyerek :D :mrgreen: (csak poén, ne vedd komolyan)


De tényleg jó lenne belőni akkor a szervert, hogy 150-es, vagy 200-as ping felett dobja le az embert aztán akkor kész, nincsen huzavona, hogy most magas volt, nem volt magas, nálam jó volt, nálad nem stb. Egyszerűen ledob a szerver és kész. Aztán persze segítünk mindenkinek orvosolni a problémát.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Micó
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:06
Tartózkodási hely: Otthon -.-'
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Micó » 2009.07.12. 21:14

a kedvetekért ma délután kiküszöböltem a problémát,ami a következő volt:nem értem hogyan,amikor mozillát használok, de az internet explorer folyamatosan futott, a folyamatok listában 7szer volt bennt.már megszüntettem, úgyhogy nyugodtan versenyezhetünk. Remélem a következő futamon,csak hogy bebizonyítsam az igazam, 2 perccel fogok nyerni :twisted: :twisted:
Micó
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.07.12. 21:18

Úgy legyen, csak ne laggoljon a szerver! Hajrá :!: :D
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.07.12. 22:11

Kamikaze, én vagy 4 éve nagy cod2 multis voltam, de mi valami durva módon rühelltük a csalókat, ott is egyből bann volt, ha észrevettük, meg olyan szidásokat eresztettünk el, hogy "öröm" volt nézni. Szóval ha nem akarsz sokat csuklani, töröld gyorsan az erre alkalmas programokat a gépről. :D

Nagy kár, hogy készítenek ilyen alkalmazásokat, mert szánalom, mikor ilyeneket kell használnia valakinek.

De aki más kiutat keres, az sem jobb.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Voodoo
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.05.11. 17:45
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Voodoo » 2009.07.12. 23:02

Micó írta:a kedvetekért ma délután kiküszöböltem a problémát,ami a következő volt:nem értem hogyan,amikor mozillát használok, de az internet explorer folyamatosan futott, a folyamatok listában 7szer volt bennt.már megszüntettem, úgyhogy nyugodtan versenyezhetünk. Remélem a következő futamon,csak hogy bebizonyítsam az igazam, 2 perccel fogok nyerni :twisted: :twisted:
Lehet az arcból kéne visszavenni és akkor 3 percet kapunk :lol:
bardocz
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2009.03.25. 22:08
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: bardocz » 2009.07.12. 23:23

Én nekem cod4 csak crackelve van meg,aztán egy szervert találtam,és amit a csalók művelnek nevetséges...Wh+Aim+no recoil,vic az egész :lol:
  ▲
▲ ▲ Newfags can't triforce!
ZsoZso
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:16
Tartózkodási hely: Komló

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: ZsoZso » 2009.07.12. 23:47

Micó írta:a kedvetekért ma délután kiküszöböltem a problémát,ami a következő volt:nem értem hogyan,amikor mozillát használok, de az internet explorer folyamatosan futott, a folyamatok listában 7szer volt bennt.már megszüntettem, úgyhogy nyugodtan versenyezhetünk. Remélem a következő futamon,csak hogy bebizonyítsam az igazam, 2 perccel fogok nyerni :twisted: :twisted:
Az eddigi irásodra most van időm reagálni szösszenetekben röviden:

A futamtól biztosan nem volt a géped kikapcsolva, ha fenti hibát DÉLUTÁN vetted észre, s azonnal tudtak, hogy ez az oka!
A másik, hidd el nem a KEDVÜNKÉRT tetted, saját magadért!

Hogy miért is útolag......Nos Admin is játszik, továbbá a rajtnál a magas pinged miatt téged a többiekkel a szerver nem tudott szinkronizálni ezért Lag s miatta történtek ütközések. Addig mig mindenki 100 és alatti pingekkel ment folyamatosan addig te 400 és 650 között ugráltál. Igen, de a második kanyartol minden rendben volt, hiszen elől tartózkodtál. Érdekes jelenség akkor kezdődött újra, mikor mást utolértél. Újra lag volt s csak azt lehetet látni, hogy a falon keresztül közlekedsz.
Első esetben az Admin-nak ki kellett volna lépni, mindenkit egyesével végig nézni, hogy ki okozta. Igy futama, estéje annyi. Második esetben viszont már több kör is lement, így újra indításnak már értelme nem volt.
Végül, mivel a kocsid mozgása kiszámíthatatlan volt, valamint hogy falon keresztül közlekedtél ( így látszott ) döntöttem futam közben, hogy eredményed nem lesz beszámítva. Hogy ne az legyen, bármiféle problémám lenne veled, ezt azonnal közöltem is a TS-en tartozkodokkal is. Aki megerősítették, hogy ugyan ezt a jelenséget észlelik veled kapcsolatban. Továbbá a futam végén ezt veled is közöltem chatben azonnal!

Az első hozzászólásomban írtam, hogy remélhetőleg a gond megoldódik! Öröm, hogy véleményed szerint megtaláltad a problémát, ezzel is igazolva, hogy szerver rendesen üzemelt.

A szabályzat szerint a ping határt betartjuk, valamint a vezetőség megbeszélésétől függően a szervert erre a határra beállítjuk! Kérnék minden játékost a szerveren ezt tudomásul venni, cliens oldalon megtenni mindent, hogy pingje megfelelő maradjon. Ellenkező esetben a szerver a magas pingel rendelkező játékost automatikusan eltávolítja. Ezzel is megpróbáljuk biztosítani, hogy a megfelelő beállításokkal résztvevő játékosok futama, ne legyen elrontva.

Megértéseteket köszönjük!
Micó
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:06
Tartózkodási hely: Otthon -.-'
Kapcsolat:

Re: Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Micó » 2009.07.13. 10:49

Jó,mondom,megoldottam,tudomásul vettem,sorry, ügy lezárva :!:
Micó
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 5 vendég