GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2010.07.18. 22:53

Végre végig mentem két netszakadásos endurance után.
Jó taktikával egészen a 6. helyre jöttem fel (meg mások hibáiból), de miután vége lett az estének jöttek a hibák. Bikát nem engedtem el egyből egy lekörözésnél, így sajna összeakadtunk, Ö lefuladt de egy kör múlva betoltam. Majd 20 perccel a vége előtt észleltem, hogy nem lesz elég a benzin, ezért elkezdtem spórolni. Így Kiss Endre és Soos György utolért. Próbáltam zárni az íveket, rövid féktávokat venni, de elrontottam egy helyen, le is előztek mind ketten. Próbálkoztam még visszaelőzéssel, de sajnos ennek Gyuri látta kárát, mert kiforgattam. De a végén így is be kellet jönni tankolni 6 litert. Ha nincs ez a kis hiba bejöhettem volna 6.-nak.
Jó versenyt futottunk a középmezőnyben Soos Gyuri, Kiss Endre és amig nem eset ki Váradi Zolival.
Gratula mindenkinek jó versenyek voltak.
Név:Füzy Barna
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2010.07.18. 23:04

Azzal kezdem hogy szégyellem magam amiért ilyen gyatrán és a liga elvárásaihoz méltatlan módon sikerült tönkretennem egy másik társam szórakozását.(kétszer is). Nem értem megint volt egy vakfolt versenyben amikor elkövettem a hibákat. Az első esetre nem mondok semmit a másodikhoz annyi a komment hogy a lekörözést megcsináltuk, utána a féktávhoz érve kaptam egy kék zászlót Szicsótól pedig előtte vettem vissza a körömet. Mindegy ez egy csöppet bezavart belenéztem a tükörbe hogy mi van ez elég volt ara hogy belemenjek a fitti kocsijába :oops: . Bocsánatot kérek . Volt egy két durva és agresszív lekörözés ami zokon esett de nem érdekes.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Matyesz
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009.11.13. 17:21
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Matyesz » 2010.07.18. 23:31

Ötödik helyen hoztam be a verdát, nem rosz :D
Volt egy érdekes szitu amikor valakit köröztem le, utána következő két féktávon próbált meg torpedózni, ebből egyszer sikerült is neki :D na mindegy
Szeretném megköszöni emericonak a bajnokságot. Igaz, hogy háromból csak kettő futamot fejeztem be, de jól éreztem magam :)
kaszasi
Hozzászólások: 1152
Csatlakozott: 2010.04.11. 00:24
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: kaszasi » 2010.07.19. 07:47

Replay lesz?
Szeretem megnézni baleseteket. :lol:
Név :Zoltan Nagy
Kormány:Logitech DFGT
A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2010.07.19. 07:54

Nagyon élveztem az utolsó futamot,és örülök a 9. helyezésnek! :D
Lalival érdekes dolgokat produkáltunk,mert össze-vissza dobálta a kék zászlót! :lol:
Viszont volt akinél nem is jelezte,de a minitérképről tudtam,hogy el kell engednem.
A rajtom gyötrelmesen sikerült,de szépen csorogtam felfelé,amikor jött a bibi...célegyenes ráfordítóban,az ideális íven 2 autó...pfff...persze,hogy nekimentem. :(
Szerencsére kezelhető volt az autó,így nem kellett kiállnom a box.-ba. :)
Jöttek a lekörözések...akkor nem tudom ki volt a 2. helyen,de el akartam engedni,de mindig csak mögém jött,hiába változtattam irányt,és teliberonygyolta a seggem...ki is lökött szépen. :? Irány a box...
Persze hideg gumival a célegyenes palánkot megsimogattam,amitől ismét nem ment egyenesen a kocsi. :oops:
Konkrétan majdnem 40 kört úgy mentem,hogy húzott valamerre a lelkem! :lol:
De jó kis versenysorozat alakult ki...örülök,hogy a részese lehettem. :D
Remélem LMS is ilyen lesz! :)
Grat mindenkinek! ;)
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3210
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2010.07.19. 08:25

Szicsó írta: Jöttek a lekörözések...akkor nem tudom ki volt a 2. helyen,de el akartam engedni,de mindig csak mögém jött,hiába változtattam irányt,és teliberonygyolta a seggem...ki is lökött szépen. :? Irány a box...
Legtöbbet én voltam a 2. helyen de nem emlékszem olyanra hogy valakit kilöktem volna és tapadtam volna a seggére
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.07.19. 09:49

Lali írta:Azzal kezdem hogy szégyellem magam amiért ilyen gyatrán és a liga elvárásaihoz méltatlan módon sikerült tönkretennem egy másik társam szórakozását.(kétszer is). Nem értem megint volt egy vakfolt versenyben amikor elkövettem a hibákat. Az első esetre nem mondok semmit a másodikhoz annyi a komment hogy a lekörözést megcsináltuk, utána a féktávhoz érve kaptam egy kék zászlót Szicsótól pedig előtte vettem vissza a körömet. Mindegy ez egy csöppet bezavart belenéztem a tükörbe hogy mi van ez elég volt ara hogy belemenjek a fitti kocsijába :oops: . Bocsánatot kérek . Volt egy két durva és agresszív lekörözés ami zokon esett de nem érdekes.
Én is sajnálom ezt a két esetet. :( A második eset sajnos későn fékeztél, de ezt te is elismered. Az elsőnél viszont én nem tudtam, hogy merre mész, mert láttam, hogy próbálsz helyezkedni. És azért mentem az ideális ívre, mert azt hittem lehúzódsz jobbra, de sajnos nem és ezért löktelek meg picit, bocsi. Én arra számítottam, hogy lemész jobbra(kicsit mintha el is indultál volna középre) és ezért nem mertelek jobbról előzni, nehogy összemenjünk és mégis rosszul jött ki. Mindegy, nincs harag. Ez bent van a pakliban.

Azért alapjába véve jó kis verseny volt. Sikerült stabilan mennem és nem követtem el hibákat, csak egyszer volt egy megforgásom, mikor kicsit kiengedtem a fűre, és mivel kigyorsításnál voltam, sikerült megpördülnöm. Lekörözések jók voltak. Egyszer ha jól rémlik meglöktem picit Szigeti-t, bocsi neked is. Gratulálok mindenkinek, aki végigment és aki részt vett a versenyeken. Jó kis sorozat volt! Még több ilyet kérünk!
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2010.07.19. 09:57

freakyo írta:
Szicsó írta: Jöttek a lekörözések...akkor nem tudom ki volt a 2. helyen,de el akartam engedni,de mindig csak mögém jött,hiába változtattam irányt,és teliberonygyolta a seggem...ki is lökött szépen. :? Irány a box...
Legtöbbet én voltam a 2. helyen de nem emlékszem olyanra hogy valakit kilöktem volna és tapadtam volna a seggére
Ha Spyker-el voltál,akkor Te lehettél,de nem haragszom. :D
Már az éjszakai szakaszban voltunk,és végül kihúzódtam a pálya jobb szélére,és elvettem a gázt...akkor csattantál belém.De érdekes...így visszagondolva a Te autód ment tovább,mintha misem történt volna. :?: :?
De nem tapadtál a seggembe,hanem követtél mintha szélárnyékból akartál volna előzni. :)
De mondom...részemről nincs probléma. ;)
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2010.07.19. 09:58

Fitti írta: Egyszer ha jól rémlik meglöktem picit Szigeti-t, bocsi neked is.
Nem probléma...pici kocc belefér simán! ;)
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GT3 - Endurance Series - rFactor - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2010.07.19. 10:48

Nekem is keréktörés vetett véget a versenyemnek, pedig elég jól kezdtem. 2 kört is mentem, mindkétszer megpróbáltam javíttatni, de a fiúk csak álltak a boxban. Így még nem jártam, hogy kitörjön a kerekem, és emiatt fel kelljen adnom a futamot, hát nem volt jó érzés.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég