INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Palika
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.11.26. 20:24
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Palika » 2010.03.01. 22:42

Ja ja...szépvolt. a pálya nagyon tetszet. es valakit aki a 2. helyen ált és csatáztam vele egy picit meg loktem az elso kor végén....Bocsika.
vaken
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.08.21. 18:38
Tartózkodási hely: Celldömölk
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: vaken » 2010.03.01. 22:49

Hy

Ez egy jó futam volt!

15.-ik helyröl rajtoltam 9.-ikre felhoztam magam és kavarodás volt nemm tudom, hogy kilöktek-e vagy az én hibám volt-e, de fejre áltam és igy a végére egy 13.-ik helyet tudtam sszehozni!
(Megprobálkozok egy videoval) szval csak probálkozok!

Ha leirnátok hányadik percbe mi történt tudnám miket tegyek bele!Elöre is köszi!
Avatar
kamikaze
2024 licenszes
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:04
Név: Füzy Barna
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: kamikaze » 2010.03.01. 22:50

Mugen írta:Ennyit erről. Ave Win7. Köszönöm az infót! ROHADTUL ÉRDEKELT ÁM HOGY 3 ÓRA VAN HÁTRA!!! :oops:
Nem ért volna rá, áááá. Remélem ki tudtam még húzódni balra, és nem kresseltem ki senkit.
Próbáltam kilépni, de csak CRTL+ALT+DEL-lel tudtam kilőni a játékot. :(

Pedig Cselt-tel adtuk ám az ívet egymásnak. Utolértem, nem fértem el, nem láttam a kanyart, hibáztam, leszakadtam, utolértem és így ment végig. :lol:
Ez a méreg nem a cián.
Amúgy jó volt, kár hogy annyit hibáztam.
Név:Füzy Barna
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.03.01. 22:51

emerico írta:
Mugen írta:Ennyit erről. Ave Win7. Köszönöm az infót! ROHADTUL ÉRDEKELT ÁM HOGY 3 ÓRA VAN HÁTRA!!! :oops:
Nem ért volna rá, áááá. Remélem ki tudtam még húzódni balra, és nem kresseltem ki senkit.
Próbáltam kilépni, de csak CRTL+ALT+DEL-lel tudtam kilőni a játékot. :(

Pedig Cselt-tel adtuk ám az ívet egymásnak. Utolértem, nem fértem el, nem láttam a kanyart, hibáztam, leszakadtam, utolértem és így ment végig. :lol:

nem, szépen álltál a szélén. nem tudom ez a WIN7 tuti megéri?
Alapvetően semmi baj vele, csak most, hogy le fog járni, ezt az ember szájába rágja minden áron.
Ablaban kellett volna futtatni a játékot, akkor vissza tudtam volna ALT+TAB-ozni magam.....utólag már okos vagyok.
The Power of Dreams
jegember95
2024 licenszes
Hozzászólások: 821
Csatlakozott: 2009.10.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: jegember95 » 2010.03.01. 22:57

Hát mit is mondjak, ha az qualy eredmény veszem figyelembe akk jó volt, de ha csak magát a versenyt, katasztrófa. Az eleje még jó volt de 2-öt pördültem, majd a boxban is oda rakott az a hülye gép ahol épp álltak, így 2 helyet vesztettem.majd mikor már biztosnak tünt a 9-dik hely az utsó körben megperdültem és lettem csak 10-dik.

u.i.:Amugy a pálya király volt, várom a következőt :D :D
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.03.02. 11:00

Mugen írta:Ennyit erről. Ave Win7. Köszönöm az infót! ROHADTUL ÉRDEKELT ÁM HOGY 3 ÓRA VAN HÁTRA!!! :oops:
Nem ért volna rá, áááá. Remélem ki tudtam még húzódni balra, és nem kresseltem ki senkit.
Próbáltam kilépni, de csak CRTL+ALT+DEL-lel tudtam kilőni a játékot. :(

Pedig Cselt-tel adtuk ám az ívet egymásnak. Utolértem, nem fértem el, nem láttam a kanyart, hibáztam, leszakadtam, utolértem és így ment végig. :lol:
Nekem is rinyált, de szerencsére, nekem nem dobta be, csak mikor kiléptem, akkor láttam, hogy írta. De ez a 30 napos hosszabítás se segített, mert ugyanúgy írta. De ami érdekes, hogy reggel ugyanúgy elindult a gép. xD

Nekem a futam nagyon szarul sikerült! :( Sikerült berepülnöm abba a kis részbe, ami körbe volt zárva. Több mint 1 kört mentetek, mire végigmentem az oldalán, hogy találjak 1 bugot benne és kidobjon. Sajnos utána a dühtől már nem ment olyan jól, meg volt aki feltartson az érdekes vezetésével. Ma megnézem a replay-t, kiváncsi vok mi volt az elején.
Amúgy Pistike sztem engem löktél meg és utána sikerült berepülnöm az elzárt területre. :(((
Várom a következő pályát és arra már sokat fogok készülni. Talán még van esélyem a bajnokságban.
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2010.03.02. 11:44

Én beírtam a parancssori mizériát, és a rendszer tulajdonságoknál azt írta, hogy 30 meg 29 nap van hátra. Ehhez képest óránként jött a hülye ablak, hogy le fog járni X óra múlva.
Direkt kint hagytam a 6 órás ablakot, hogy akkor hátha nem csesztet újabb ablakkal futam alatt.
Tegnap mikor kikapcsoltam a gépet 1 óra volt még hátra.
Amúgy el fog indulni, tudod használni, csak 2 óránként restartolni fog (alapesetben).....

Amúgy végre élveztem is a futamot. Alig gyaktam rá de mégis rátaláltam a kvalin a mikéntjére és egész jól tudtam haladni.
Ezt az előző 2-3 futamról nem mondhatom el, azokon az ideg szétvitt mert nem tudtam értelmesen közlekedni.

Cselt-tel meg ha néha összeakadunk, akkor tök jókat tudunk vonatozni, marha jó volt. ;)

Kíváncsi vagyok hogyan alakult most a ponttábla. :?
The Power of Dreams
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.03.03. 14:31

Boldog Születésnapot Emerico!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.03.03. 15:17

Köszi :)

Délután kerül fel az új pálya. Érdekessége hogy sivatagi lesz :)

Persze az út az beton :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Fitti
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:39
Tartózkodási hely: Sümeg
Kapcsolat:

Re: INGYENES - PowerMini Cup - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Fitti » 2010.03.04. 01:02

Hát nem éjfélig lehetett leadni az óvást én meg pont most kerülök ide!!! xDDD Na mindegy, ez elmarad. Na megyek aludni. Holnap megyek a pályán, hogy milyen lett.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég