2010-es tagság

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Hannibal
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:59
Kapcsolat:

Re: 2010-es tagság

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2010.02.10. 09:29

Szkarol írta:Sziasztok.

Rövid történet:

Kb. 1.5 év után behalt a G25-ös kormányom. Se garancia, se számla.
Sikerült megszereznem a Logitech Eur. képviselet számát, (7774853) nosza felhívom.
Magyar srácokat alkalmaznak, elmondom a gondomat, kérik fotózzam le a kormányt, küldjem el e-mailban.
Elküldtem, másnap hívom Őket nem érkezett meg a mail.
Semmi gond, mondja a kolléga, telefonon keresztül létesítünk egy direkt kapcsolatot, mert úgy gyorsabb lesz.
Megtörténik, megkapják a fotót ( ez kb 5 perc volt).
Mondja a srác megnézi mit lehet tenni ilyenkor, várjak. 2perc múlva közli a szomorú hírt, nincs már ilyen kormány,kifutó tipus.
És most jön a de... további 2 perc várakoztatás után felajánl egy G27-et.
Mondom Neki, még rá is fizetek a különbözetre. Az mondja, nem kell, adjam meg a címem, egy héten belül kipóstázzák.
Azóta nem térek magamhoz, hogy így is működhetnek dolgok, és nem köpnek le, küldenek melegebb éghajlatra, stb.
Csak azért írtam le Nektek, hogy akinek hasonló gondja van, hívja a fenti számot nyugodtan.
pontosan mi volt a neve , verziója? az enyém is megroppant/ mi a teljes telefonszám?
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: 2010-es tagság

Hozzászólás Szerző: batihu » 2010.02.10. 10:03

06/1/7774853
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: 2010-es tagság

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2010.02.10. 11:50

Hannibal írta:
Szkarol írta:Sziasztok.

Rövid történet:

Kb. 1.5 év után behalt a G25-ös kormányom. Se garancia, se számla.
Sikerült megszereznem a Logitech Eur. képviselet számát, (7774853) nosza felhívom.
Magyar srácokat alkalmaznak, elmondom a gondomat, kérik fotózzam le a kormányt, küldjem el e-mailban.
Elküldtem, másnap hívom Őket nem érkezett meg a mail.
Semmi gond, mondja a kolléga, telefonon keresztül létesítünk egy direkt kapcsolatot, mert úgy gyorsabb lesz.
Megtörténik, megkapják a fotót ( ez kb 5 perc volt).
Mondja a srác megnézi mit lehet tenni ilyenkor, várjak. 2perc múlva közli a szomorú hírt, nincs már ilyen kormány,kifutó tipus.
És most jön a de... további 2 perc várakoztatás után felajánl egy G27-et.
Mondom Neki, még rá is fizetek a különbözetre. Az mondja, nem kell, adjam meg a címem, egy héten belül kipóstázzák.
Azóta nem térek magamhoz, hogy így is működhetnek dolgok, és nem köpnek le, küldenek melegebb éghajlatra, stb.
Csak azért írtam le Nektek, hogy akinek hasonló gondja van, hívja a fenti számot nyugodtan.
pontosan mi volt a neve , verziója? az enyém is megroppant/ mi a teljes telefonszám?

A kormány alján van a tipus ill. a sorozatszám, azalapján tartják nyílván kint .
Az egyik szervó ment el benne....
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es tagság

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.02.13. 23:54

Hy all!
Igen ez szép és jó hozáállás, enek kellene természetesnek lenni és nem csodálkozni ezeken a dolgokon. Persze hozáteszem azért pl amerikában is vannak nem ilyen egyszerűen érvényesithető dolgok:)
A tőrténetem röviden annyi, hogy van egy HP pavilion DV 9500-as laptopom (eről játszotam idáig)
Namost történt, hogy elszált rajta a videokari procija a hőtágulás kővetkeztében amit pl a dell el is ismer konstrukcios hibának (ugyan az az egész alaplap) és szó nélkűl cseréli is, elenben a HP pénzt kér a javitásért és nem is keveset, és csak azzal a feltételel, hogy befizetsz 200 dolárt ezért kapsz 3 hónap garit és kifizeted a hibás csip cseréjét. Természetesen a szálitás a te költséged. (egyébként nem egy hatalmas hiba, a szelőzés nem tökéletes mitől a nem megfelelő anyagoktol más a hőtágulása ezért kontakthiba lép fel.) Egyenlőre ott tartok, hogy nálunk 30000-ért javitják szakszerűen, csak boszantó a dolog. Egyébbként találtam egy amerikai szervezetet aki pert indit a hp-ellen mert a javitást ugyan azzal a hibás alkatrészel potolja és újbol ez lesz a gond. (egyébként ez a chip az nVidia terméke N84 és N86 os kodnevű amiről a gyártó nVidia beismerte, hogy gyártási hibás) Szoval ez csak egy példa, hogy nagynevű cégeknél is vannak nem korekt eljárások akikről senki nem gondolná, hogy egy igy állnak az őket eltartó vevőkhőz.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10715
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es tagság

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.02.14. 12:11

Röviden ezért van nekem Dell XPS laptopom. A HP-val egyszer ezt már megjártam.
Van 4-5 top kategóriás cég, akiknek a termékével érdemes foglalkozni. A többi hiába jó, az ilyenek miatt nem szabad venni.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 2010-es tagság

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2010.02.26. 01:01

emerico írta:Röviden ezért van nekem Dell XPS laptopom. A HP-val egyszer ezt már megjártam.
Van 4-5 top kategóriás cég, akiknek a termékével érdemes foglalkozni. A többi hiába jó, az ilyenek miatt nem szabad venni.
Nem szeretnék kötőszködni, de a dell ugyanezt a lapot használja, a külőnbség annyi, hogy ők minden szó nélkűl ingyen javitották a hibát, sőt le is cserélték az újabbakon a hibás alkatrészt, mig a hp sem nem cseréli ingyen és most is ezzel a lappal gyártja a lapjait, sőt most ezért a per mert a gyárto nvidia is elismerte a hibát de a hp most is a hibás alkatrészt épiti be javitásnál (akár az újakba akár a javitásoknál).
A tanulság annyi, hogy hp-t soha többé.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég