A rajtot kicsit benéztem úgyhogy elmentek páran mellettem, de tudtam, hogy nem kell aggódni nagyon hosszú a verseny. Sorra értem utól az előttem lévőket, viszont a pálya amilyen hosszú olyan kevés előzési pont van rajta. Így sajnos az elejével szemben elég sok időt vesztettem, de legalább lehetett kicsit csatázni, amit élveztem.
Még a rajt előtt láttam, hogy esőt jósolnak a futamra, ezért kicsit módosítottam a beállításon, ami talán túl stabillá tette az autót és nem tudtam olyan jó köröket futni, mint szerettem volna.
A verseny végére azért sikerült felküzdeni magam a 4. helyre, aminek nagyon örültem, csak ugye itt nem a helyezés számít, hanem az időbeni lemaradás, ami elég sok lett a végére. Külön sajnálatos dolog, hogy Voodoo az utolsó centimétereken esett ki, pedig már a hosszú egyenesben beszélgettük, hogy egész jól szerepeltünk így elsőre. Így tőle megörököltem a 3. helyet, ami kicsit keserédes, mivel így a csapattársam elég nagy hátrányba került
