Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Matthew91
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2010.11.15. 17:27
Kormány: Logitech Wingman Formula Force EX
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Matthew91 » 2014.05.19. 22:00

Ha lesz új patch, akkor kérhetném, hogy a kormányzárat lehessen 12 alá is venni?
Név: Csöndes Máté Dániel
"Have no fear, Matt is here!"
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2014.05.19. 22:05

első kvalin még kerestem önmagamat, meg a kocsit, sőt még az első verseny elején is. Meglátszott a gyakorlás hiánya, nah mindegy
van ilyen

bocs akit szétkresseltem :?
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2014.05.19. 22:16

Rajtam is erősen meglátszott a gyakorlás hiánya sajnos. Volt is crashelés mindkét futamon, sorry majd óvjatok. Második időmérőre és futamra állt egy kicsit össze a tempó az már egy fokkal jobb volt. Futamok meg kb hulla kerülgetésből álltak, kicsit kaotikusak voltak.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10721
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.05.19. 22:19

update (2014.05.19)
http://simcompany.hu/downloads/F3_v1.17.rar

változás:
nagyobb kormányzár
érzékenyebb ffb
erősebb difi
hátsó gumi oldaltartás nővelése
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2014.05.19. 22:35

Czimer Gábortól nagy sorry, a pörgés után utas voltam... :(

Az első versenyen nagy harcok voltan, élveztem őket. Emericohoz hozzáértem az utolsó körben, ez a harc hevében nem tűnt fel csak az, hogy eltűnik mögöttem :(
Grabowszki
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.07.02. 12:17
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Grabowszki » 2014.05.19. 23:48

Sziasztok!

Versenyek után el szoktam néha-néha merülni a statisztikában. Nem tudom van-e rajtam kívül még ilyen ember, aki szereti böngészni a számokat, diagrammokat stb. Ha igen, akkor talán jól jön a Mugello-i versenyről pár érdekes dolog.

Első verseny + Qualy 1

Második verseny - Qualy 2
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2014.05.20. 06:34

Rajtam is meglátszik a kihagyás, bocs mindenkitől akit ,,bántottam".
Karol
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2014.05.20. 09:43

Takiatika írta:Ezt nem értem, a felvezető körön egyszer csak eltűnt mindenki, egyedül mentem a pályán, de a szeró nem dobott le és nem is írt ki semmilyen hibát.
Erre én kiléptem, gondolván visszajöhetek, de nem. :o :(
Én ugyanezzel a gonddal küzdök (ezért is volt resi az első verseny előtt :) ). Amit én eddig csináltam, eredménytelenül: gép újraindít játék előtt, víruskergető lepuffant, általam készített UTP-kábel cseréje gyárira. Ma megrendeltem az új hálózati kártyámat (http://www.infolex.hu/termekek/adatlap/ ... rk-adapter), mert a társak a TS-en ezt javasolták... Érdekesség még, hogy csak a játék szakad meg, a TS hibátlanul műxik tovább. Nekem az rFactor mellett a SimBin játékoknál is előfordul a jelenség. VISZONT, ha egyszer ledob, akkor utána már nem, legalábbis engem :)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10721
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.05.20. 10:46

Grabowszki írta:Sziasztok!

Versenyek után el szoktam néha-néha merülni a statisztikában. Nem tudom van-e rajtam kívül még ilyen ember, aki szereti böngészni a számokat, diagrammokat stb. Ha igen, akkor talán jól jön a Mugello-i versenyről pár érdekes dolog.

Első verseny + Qualy 1

Második verseny - Qualy 2

ez kurvajó :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 759
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Baki » 2014.05.20. 12:44

szaboz írta:
Takiatika írta:Ezt nem értem, a felvezető körön egyszer csak eltűnt mindenki, egyedül mentem a pályán, de a szeró nem dobott le és nem is írt ki semmilyen hibát.
Erre én kiléptem, gondolván visszajöhetek, de nem. :o :(
Én ugyanezzel a gonddal küzdök (ezért is volt resi az első verseny előtt :) ). Amit én eddig csináltam, eredménytelenül: gép újraindít játék előtt, víruskergető lepuffant, általam készített UTP-kábel cseréje gyárira. Ma megrendeltem az új hálózati kártyámat (http://www.infolex.hu/termekek/adatlap/ ... rk-adapter), mert a társak a TS-en ezt javasolták... Érdekesség még, hogy csak a játék szakad meg, a TS hibátlanul műxik tovább. Nekem az rFactor mellett a SimBin játékoknál is előfordul a jelenség. VISZONT, ha egyszer ledob, akkor utána már nem, legalábbis engem :)
Annyit fűznék hozzá, igaz nem az f3 témájába vág, hogy a TS jobban tűri a mikrolaggokat meg a hasonlókat (vagy csak nagyobb a timeout-ja és azért marad meg a kapcsolat kisebb net szakadások esetén), mint a szerver, azért nem tűnsz el ts-ről. Amikor volt még a DTM alatt az a nagy telekomos net probléma, akkor én amellett hogy szar volt a net eléggé sokat fent tudtam lenni ts-en és a hang is jó volt ami jött, csak az én oldalamról küldött infók voltak nagyon zavarosak.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég