SCCA World Challange 2012 - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2012.06.04. 22:30

Jippí :D :D :D :D :D Mekkormekkoramekkora verseny volt!! :mrgreen:
Bár az nem hiányzott hogy rajt után meglöktek féktávon és visszaestem 18. ra utána feljöttem jó pár helyet és olyan baleset volt előttem hogy nem sok hely maradt... aztán vissza huszonakárhanyadikra úgy hogy előttem lévő 10sec re volt... :|
De innentől igen jó móka volt ám!! :D
Barnával, Milánnal meg amit a végén Csabival lenyomtunk az igen jól esett!! :mrgreen: Grat meg köszi!! :D
Csabi, utolsó körbe már nagyon rád tapadtam, erre meg nem akkor lagolsz be vagy mész falnak, nem tom mivolt de engem átvágott a szomszéd falhoz :? ..anélkül még izgalmasabb lett volna :)
De jó volt ez így is, végre csatáztunk egy jót már nem is tudom mióta :P :D
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2012.06.04. 22:47

Takiatika írta:Sajnos én sem tudok ma indulni a versenyen . 36 évesen elkaptam kisfiamtól a bárányhimlőt. Készen vagyok :(
De viszont tudok vállalni egy pár napig urughály szerepet.
Jobbulást, én tavaly játszottam el ugyanezt. Veled érzek kitartás.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2012.06.04. 22:48

Cselt írta:Nem tudom, hogy ma el tudok-e indulni a futamon, mert gondok vannak a szememmel :?
Jaj, szegény barátom remélem minden rendben lesz!
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2012.06.04. 22:52

Jobbuljatok má' meg bakker! :(
The Power of Dreams
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2012.06.04. 23:01

Na most higgadtan annyira akartam hogy nem jött össze! Jól indult kimaradtam mindenből ,feljöttem és utolértem Endrét égész jó tempót mentünk, sajna a kanyargós részen értem utol mindig az egyenesekben pertuban voltunk . A 15-16 helyen mentünk és elkezdtük utolérni A13-14 helyen versenyzőket,de Endre hibázott elmentem mellette ez kb a 11 körben volt, és varázsütésre elfogyott a kocsim keresztbe csúsztam le az ívekről két kör alatt kivégződött. Mondom elmelegítettem a gumit de hiába kanyarodtam óvatosabban vége volt. Visszahűlt de a 39.5 ös körökből 50-es körök lettek :( . még a 16. helyet sem tudtam megtartani, egyszerűen nem tapadtak tovább a kerekek. Tök utolsó lettem már megint, csak azért 16. mert valaki kilépett a vége előtt. :oops:
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.06.05. 09:18

Lali írta:
Cselt írta:Nem tudom, hogy ma el tudok-e indulni a futamon, mert gondok vannak a szememmel :?
Jaj, szegény barátom remélem minden rendben lesz!
Én is, de sajna eddig nem tudni, hogy mi a baj, küldözgetnek vele jobbra balra :?
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Takiatika
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011.01.28. 11:57
Tartózkodási hely: Mezőtúr
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Takiatika » 2012.06.05. 14:34

Lali írta:
Takiatika írta:Sajnos én sem tudok ma indulni a versenyen . 36 évesen elkaptam kisfiamtól a bárányhimlőt. Készen vagyok :(
De viszont tudok vállalni egy pár napig urughály szerepet.
Jobbulást, én tavaly játszottam el ugyanezt. Veled érzek kitartás.
Köszi-köszi!
Név: Takács Attila
Kormány: Logitech G25
lightning STIG
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.11.09. 10:54
Kormány: Logitech g25
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: lightning STIG » 2012.06.05. 14:38

kvali 6. hely
Futam:jól rajtoltam mert előttem még be is ragadt vki aztán a fenti hosszú egyenes féktávján elment mindent és jött a fal:)sorry akit ez megtévesztett 1x helyre estem vissza innen viszont igencsak izgalmas futamom volt Szigeti Csabival is öltük egymást egy ideig mire sikerült megelőznöm akkor már Márk messze járt tőlem de a végére vhogy sikerült behoznom öt is engem meg Paffy aztán jött a védekezés nem jól, megelőzött mire én visszaakartam támadni de annyira erőset fékeztem ,hogy úszott az egész kocsi láttam előre ,hogy kifogom ütni Paffyt.Sajnálom nagyon az esetet mert ő még megtudta volna előzni Márkot is.
FANATIC OF THE SPEED
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.06.05. 15:34

Felemas futam volt nekem, de elveztem :)

A 2. helyrol sikerult lerajtolni Horvath Antalt es elhuzni 3 mp-re, minden jol ment, nem eroltettem tovabb, probaltam vigyazni a gumira. Ekkor sajnos egy lekorozesnel pont elottem forgott meg egy mazdas versenyzo, telibe talaltam, ugy megelozott Anti es Mugen... Utolertem oket es utanna Mugen seggeben voltam korokon keresztul, de megelozni nem tudtam, mert gyorsabb volt az egyenesben. Egyszer vegre elrontott egy kigyorsitast es be tudtam tenni az autot fektavon belso ivre, erre ramhuzza es megforgunk, persze en huzom a rovidebbet (meg lesz ez bosszulva, hulye Hondas :twisted: :P ). A futam vegere utolertem, de nem tudtam megelozni, talan ha lett volna meg 2 kor, sikerul.
Osszessegeben orulok a 2. helynek, kar, h a kovetkezo futamot kihagyom :(
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: SCCA World Challange 2012 - társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.06.05. 17:10

Pal Kinizsi írta:Jippí :D :D :D :D :D Mekkormekkoramekkora verseny volt!! :mrgreen:
Bár az nem hiányzott hogy rajt után meglöktek féktávon és visszaestem 18. ra utána feljöttem jó pár helyet és olyan baleset volt előttem hogy nem sok hely maradt... aztán vissza huszonakárhanyadikra úgy hogy előttem lévő 10sec re volt... :|
De innentől igen jó móka volt ám!! :D
Barnával, Milánnal meg amit a végén Csabival lenyomtunk az igen jól esett!! :mrgreen: Grat meg köszi!! :D
Csabi, utolsó körbe már nagyon rád tapadtam, erre meg nem akkor lagolsz be vagy mész falnak, nem tom mivolt de engem átvágott a szomszéd falhoz :? ..anélkül még izgalmasabb lett volna :)
De jó volt ez így is, végre csatáztunk egy jót már nem is tudom mióta :P :D
Nem tudom mi volt akkor,meg is lepődtem nagyon. :o Kami meg vigyorgott! :lol: ...aztán nem... :lol:
Nem volt addigra lag probléma pedig,mert csendesedett a vihar,és csak annyit láttam,hogy megforogsz,mintha túl hamar akartál volna kigyorsítani. :) De ennek ellenére hatalmas volt,és zabszem volt a seggemben végig! :lol:
De mondom,a futam elején,Gabi izzasztott ugyan így...elég kemény tempója van a Mazdának. :shock: :lol:

Viszont nekem már volt egy futamon olyan,hogy túl közel mentem az előttem lévőhöz,és megforogtam valamiért...dunsztom sincs mi lehet az oka ennek. :?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 26 vendég