Truck Series 2012 - Társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Truck Series 2012 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.05.28. 22:53

qualy: meglepetésre egész jó volt annak ellenére, hogy semmi működő setupom nem volt quali előtt.

R1: fasza rajt. Gondoltam ne a rajtnál üssük ki egymást bikával kicsit engedtem, amúgy is a rosszabbik íven voltam, megint csak az lett volna mint GT1-be. Majd mentem bika után, láttam, hogy keresztbe kasul megy, én meg óvatosan mentem, így beértem, majd egy kisebb nagyobb csatározás után meglett az első hely.

R2: fasza minden, odáig míg Vozár Tomi ki nem lökött (szívesen vissza nézném a replayt, de nem tudom mert bugos ez a hoki), majd csodásan fent akadtam a rázókövön. :shock: Vissza estem a 13. helyre, majd gyenge 14 perc alatt sikerült vissza küzdenem magam a 6. 7. helyre, nem tom pontosan. Fél kör és Janiékat simán beérem.

Legnagyobb szépség az egész versenyben, hogy az a kegyetlen nagy Sárga kamion, ha valaki mellett ott volt mindig elkezdték felé húzni vagy letolni a pályáról.
Több mint fél kamion a másik mellett van akkor mér kell ezt? :roll: :?: Ez nem védekezés, hanem unfair mozdulat.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Kyip
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2010.09.18. 17:06
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Truck Series 2012 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Kyip » 2012.05.29. 11:54

Egész jó versenyek voltak :D 10. és 6. hely.
Elsőn Cselték mögött loholtam végig, de előzni nem tudtam sajna :? Szerencsére mögöttem volt egy kis szünet :)
Másodikon meg a 3 piros kamiont üldöztem, Márk kergetett egy ideig de utána bedarálták egymást Norbival, úgyhogy kényelmesen kamionozgattam tovább Magyar Laci mögött, aztán sikerült megelőzni. Ahogy láttam, őt is bevették a bandába mögöttem :lol: szal mivel Mugenék elszakadtak, se előttem se mögöttem senki, aztán a végére elfogyott Jani gumija valószínűleg mert pár kör alatt utolértem, a utolsó kör már elég izgalmas lett :D főleg az utolsó kanyar meg a befutó :P nem sok kellett volna! :roll: :mrgreen:

A Donington meg igen jónak néz ki :D van tapadás rendesen, élvezetes lesz!! :P
Három fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem..
Capeta
2024 licenszes
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2010.11.08. 19:06
Tartózkodási hely: Cegléd
Kapcsolat:

Re: Truck Series 2012 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Capeta » 2012.05.29. 12:45

Pal Kinizsi írta:Egész jó versenyek voltak :D 10. és 6. hely.
...aztán a végére elfogyott Jani gumija valószínűleg mert pár kör alatt utolértem, a utolsó kör már elég izgalmas lett :D főleg az utolsó kanyar meg a befutó :P nem sok kellett volna! :roll: :mrgreen:
Hát az utolsó 2 körben már tényleg csak csúszkált össze-vissza a kamion, minden kanyarban kb. védekező íven fordultam, a vége meg igen csak izgalmas lett, ha nincs lekorlátozva a kamion, akkor elkaptál volna szerintem. :D
Név: Hegyvári János
Kormány: Logitech G29
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Truck Series 2012 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.05.29. 13:45

freakyo írta:az a kegyetlen nagy Sárga kamion, ha valaki mellett ott volt mindig elkezdték felé húzni vagy letolni a pályáról.
bizony, a sárga kamion nem menő, ki kell írtani
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Szkarol
2024 licenszes
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2009.03.25. 10:26
Kapcsolat:

Re: Truck Series 2012 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szkarol » 2012.05.29. 14:23

emerico írta:
freakyo írta:az a kegyetlen nagy Sárga kamion, ha valaki mellett ott volt mindig elkezdték felé húzni vagy letolni a pályáról.
bizony, a sárga kamion nem menő, ki kell írtani
Vigyázzatok miket írtok, még 2 évig biztos marad... :P
,,Az életemet adnám ezért a Nőért, de Ő azt akarja, mosogassak is...." (HellBoy 2)
Vozi
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.01.24. 16:17
Kapcsolat:

Re: Truck Series 2012 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Vozi » 2012.05.29. 15:31

freakyo írta:qualy:
R2: fasza minden, odáig míg Vozár Tomi ki nem lökött (szívesen vissza nézném a replayt, de nem tudom mert bugos ez a hoki), majd csodásan fent akadtam a rázókövön. :shock: Vissza estem a 13. helyre, majd gyenge 14 perc alatt sikerült vissza küzdenem magam a 6. 7. helyre, nem tom pontosan. Fél kör és Janiékat simán beérem.
Majd csinálok 1 videot róla megmutatom. tégnyleg semmi szándékosság nem volt se véletlen elfékezés se még elis rántottam nem értem biz isten
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Truck Series 2012 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.05.29. 16:25

Tegnap nem volt netem, sajnos emiatt nem tudtam jonni :(
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Szicsó
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2010.01.09. 17:22
Név: Szigeti Csaba
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Truck Series 2012 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Szicsó » 2012.05.29. 17:08

Quali... Förtelmes
Race 1. Oltárian benga
Race 2. Szörnyű

A piros betűk megadják a véleményem...örülök,hogy lerövidül ez a mod...kezdem nem élvezni. :?
Lali
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:45
Tartózkodási hely: Szabolcs Szatmár Bereg .-Paszab-
Kapcsolat:

Re: Truck Series 2012 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lali » 2012.05.29. 19:24

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :cry: :cry: :cry:
Ez egy ....... Óvok!
Szerk: Most sem fogok óvni ! A rajtnál csak rosszkor voltam rossz helyen. Csak kicsit zabos lettem,mert felkentek a falra.Azt hittem a truck sérülése miatt maradok le ,de a repin láttam hogy az a kurva fék befog Rohadna meg a momo. :evil: Bocsánatot kérek Felföldi Zolitól és Kovács Lacitól mert elég csúnyákat kiabáltam hirtelen felindulásból. Aztán ki is léptem szóval nincs is mit óvnom. még egyszer bocsánat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lali 2012.05.29. 19:50-kor.
-Traktort jobban vezetek mint versenyautót-
Paffy
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2010.05.19. 14:24
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Truck Series 2012 - Társalgó

Hozzászólás Szerző: Paffy » 2012.05.29. 19:25

Szicsó írta:Quali... Förtelmes
Race 1. Oltárian benga
Race 2. Szörnyű

A piros betűk megadják a véleményem...örülök,hogy lerövidül ez a mod...kezdem nem élvezni. :?
És mennyire lesz rövid?Mikor kezdődik a wtcc?
Infót nekem ide e most!!!!
Aztán majd megint motor eldurr, kanyarban elszáll manővereim végett szívom a bajnoki 1 helyet ami mondjuk 2 ponton múlik. :D :? :twisted:
Ságakocsit őőő kamiont meg nem bántani. :lol:
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)
Név:Kiss Attila
Kormány:G27
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég