Megane Trophy - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2012.02.18. 00:06

emerico írta:Pavlovics kollégával nagyon összeakadtam. vissza kell néznem.
Visszanéztem. Én voltam a hunyó :cry: :cry: :cry:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Night » 2012.02.18. 00:27

Norb, igazad van, en vagyok hunyo. Nem te loktel ki, kilokott Kovacs Balint es Maros Gergely es osszetevesztettem veled. Ovj meg, igazad van! Bar az elso esetben nem hagytal helyet.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
zolee145
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.01. 16:12
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: zolee145 » 2012.02.18. 00:48

Remek futam volt. Mármint az időmérő.:D Délután mentem vagy 15-20 kört, gondoltam majd gumizott pályán jobb lesz. Az ufo-k nyilván elérhetetlenek ha két napig gyakorolok is, de jó az a 4-ik hely.

Startnál valaki belémjött, meg sem lepődtem. Emerico vs én esetet már leírta Emerico.

Volt egy előzési kísérletem (nem, nem törlesztés, ha én törleszteni akarok biztosan nem úgy csinálom, hogy aztán keresztbe álljak és még belém jöjjenek páran:D).
Na szóval kimentem a célegyenes végén balra, nagy fék, kis kormány befelé. Előttem lévő Cseh sporttárs is elindult befelé. Visszanéztem, replayben szinte nem is látszik a kontakt, mégis keresztbe álltam. Ellenkormány, vissza jobbra, akkor mentem beléd oldalról.

Igazából itt egy kicsit szokni kell ezt az érintkezős dolgot. rF1-ben egy ilyen, vagy mondjuk az ami Emericoval volt sima ügy lett volna. Dob néhány műszikrát a kocsi aztán valamelyik beugrik a másik elé. Itt meg perec...
Egyébként ez a jobb verzió, csak szokatlan.:)
Avatar
Knife
2024 licenszes
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009.03.26. 08:58
Kormány: Logitech G29
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Knife » 2012.02.18. 10:38

zolee rajt után asszem én toltalak meg, elnézést érte, nagyon figyeltem hátra, mert nem akartak fékezni és így is belémjött valaki, hogy később fékeztem.
Előttem voltatok Cseltel, onnan úgy tűnt összeértetek mikor ráléptetek a fékre. Necces volt hogy elkerüljelek és a kocsid elejét le is húztam asszem.
Egyébként a kocsibeállítást még nagyon szoknom kell, hogy felgumizott aszfaltra után kell állítani a kocsit. Időmérőn nagyban segített nekem mondjuk a ts némítás, mondjuk a futam egy részén is. Így is totál dekoncentrált vagyok, hátmég a csacsogással együtt. Nem tudok stabil köröket futni... De tény, hogy még bétássága és a matchmaker ellenére is élvezhetőbb nekem a verseny, mint rf1-el volt.
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.02.18. 12:49

Izgalmas verseny volt legalábbis ami a 3/4ét illeti, nem kellettek volna azok a minimális hibák, mint például túlcsúszok a boxon amivel buktam 4 secet, majd még 4 secet álltam feleslegesen a helyemen és néztem ki a fejemből mint valami idióta :? :oops:

Plusz nem kellett volna a lekörözőknek feltartania :| ott helyből el ment egy pozícióm.
Nekem még kicsit tanulófázis alatt van az rf2.
Ki kellett hagynom az első versenyt így ha ők nem hibáznak akkor max a 3. hely lehet meg.

Vidit meg megpróbálok csinálni, meglátjuk mi lesz. Előre szólok, hogy lehet egy két helyen szaggatni fog, illetve nem full high grafon lesz hdrbe :lol: Meg persze a replayben nincs árnyék stb....
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Dietrich
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.07.31. 18:44
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Dietrich » 2012.02.18. 13:06

emerico írta:FONTOS!

A következő pálya a Mills rövid verziója lesz. Dolgozom azon, hogy más pályák is bekerüljenek a naptárba.

Az már jobb lesz talán..nekem :)

Sorry nem volt időm tisztességesen készülni így gyakorolni sem erre a pályára. Úgy voltam vele addig maradok amíg kört nem kapok, mert ezen a pályán elengedni sem egyszerű a történet így nem akartam senkinek gondot okozni. De ez viszonylag hamar sajna be is következett.
De aki kitalálta ezt a visszafordítósparabolicásrendőrkanyaros ívet, elmehet a jó**************ba. :mrgreen:

Rajt után a balos kanyar egy hatalmas fűst volt csak amit láttam belőle. Mint amikor 20 ikarus buszt indítanak be egy garázsban egyszerre :) Mondhatni tiszta nascar feeling volt abszolút semmit nem láttam így inkább 5x hamarább fékeztem mint általában. Viszont már ki is jött a gyengébb konfigom hibája a proci miatt (E8400,6870VGA,4GB ram) 16 autónál..beszaggatott egy pillanatra is utána már nem volt gond, de olyan 50-60 fölé nem ment az fps. Kiváncsi vagyok mennyit javított a most kiadott patch ezen.
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2012.02.18. 13:31

freakyo írta: Vidit meg megpróbálok csinálni, meglátjuk mi lesz. Előre szólok, hogy lehet egy két helyen szaggatni fog, illetve nem full high grafon lesz hdrbe :lol: Meg persze a replayben nincs árnyék stb....
Érdekes, most minden úgy van mappa ügyileg elrendezve ahogy emericonak neki jó volt a replay, látott több autót. Tegnap amikor megcsináltam jó volt minden, láttam egyszerre több autót a replayben, update után most megint egy sz@r :x :(
Nem értem :| Nem hinném, hogy így valaha is lesz vidi ebből a betaból
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Avatar
Hannibal
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:59
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012.02.19. 07:45

a servert megtaláltam, de ne világít a sárga nyil, így nem enged játszani.
m s serverekkel nincs problem.
nálatok???
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2012.02.19. 10:55

Nálam jó. 60-as patch fent van?
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Avatar
Hannibal
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:59
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012.02.19. 13:44

az hol van???
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 34 vendég