GTR EVO - DTM 2009 - Általános társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Petee
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.03.26. 12:52
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Petee » 2009.08.22. 20:42

Ok, megcsináltam! Majd szerveren úgyis kiderül,h jó megoldás-e vagy nem! köszi a segítséget!
Avatar
Cselt
2024 licenszes
Hozzászólások: 1398
Csatlakozott: 2009.03.25. 07:48
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + BMW, Formula rim
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cselt » 2009.08.23. 19:57

WERES írta:Hát velem még sosem történt olyan, ha megszakadt a kapcsolat és egyedül maradtam a pályán, akkor pontot kaptam volna. Tudtommal a szerveren töltött idő és kör számít.
Köszi szépen igazad van, dögöljön meg a szomszéd tehene is... Én sem úgy gondoltam a pontot, hogy valakitől elveszem, hanem megosztott helyezéssel.
Név: Cseh Tamás
Kormány: CSW Base + Formula rim / BMW rim
Pedál: Clubsport V3
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2009.08.23. 20:48

Nah most tudtam csak visszanézni a replayt és azért Csikos Gergelytől egy bocsánat kérést elfogadtam vna ha már kilökött... :arrow:
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
Karloss
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.06.03. 19:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Karloss » 2009.08.23. 21:23

Cselt írta:
WERES írta:Hát velem még sosem történt olyan, ha megszakadt a kapcsolat és egyedül maradtam a pályán, akkor pontot kaptam volna. Tudtommal a szerveren töltött idő és kör számít.
Köszi szépen igazad van, dögöljön meg a szomszéd tehene is... Én sem úgy gondoltam a pontot, hogy valakitől elveszem, hanem megosztott helyezéssel.
a simezés is technikai sport. egy real pilóta sem tehet arról, ha pontszerző helyen haladva eldurran a motorja az utolsó körben. a végeredménynél nem szerepel majd a beérkezetteknél, mégsem reklamál pontokért.
WERES
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:16
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: WERES » 2009.08.24. 11:57

Cselt írta:
WERES írta:Hát velem még sosem történt olyan, ha megszakadt a kapcsolat és egyedül maradtam a pályán, akkor pontot kaptam volna. Tudtommal a szerveren töltött idő és kör számít.
Köszi szépen igazad van, dögöljön meg a szomszéd tehene is... Én sem úgy gondoltam a pontot, hogy valakitől elveszem, hanem megosztott helyezéssel.
Már bocs, de nem szemétkedésből írtam. A tény az tény, nekem sem esett jól pár bajnoki futamon, hogy emiatt szívtam anno.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.08.24. 16:42

Akinek nincs festése még, és szeretne (hacsak nem gyári kocsival megy) még MA jelezze.
Köszi

Választható autó: Mercedes 2007, Mercedes 2008, Audi 2007, Audi 2008

Csapat neve:
Pilóta 1 (rajtszám):
Pilóta 2 (rajtszám):
Autó:
Szponzorok:
Színek:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Petee
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.03.26. 12:52
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Petee » 2009.08.24. 17:35

Emerico a túlzott laggolásra nincs ötleted??? A 0-ás CPU magot kivettem, ha a Online GTR-el játszok, ahogy fentebb ajánlották! Esetleg, ha van más ötleted, akkor majd írd le légyszíves! Köszi!
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.08.24. 23:22

Petee írta:Emerico a túlzott laggolásra nincs ötleted??? A 0-ás CPU magot kivettem, ha a Online GTR-el játszok, ahogy fentebb ajánlották! Esetleg, ha van más ötleted, akkor majd írd le légyszíves! Köszi!
Nem nagyon. Ez lényegében az rFactor motorja, csak újabb verzió, még jobban megy nálam. Tény hogy Nvidia/Intel kombó-ra fejlesztenek, és azon megy jól, de egy közepes gépen már szépen megy. A laggolás az lehet netakadozás miatt (sőt, inkább), ami abból lehet, hogy steam-en keresztül megy a játék, és lehet, hogy a vírusirtó, vagy a tűzfal szenved vele.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.08.25. 11:01

emerico írta:
Petee írta:Emerico a túlzott laggolásra nincs ötleted??? A 0-ás CPU magot kivettem, ha a Online GTR-el játszok, ahogy fentebb ajánlották! Esetleg, ha van más ötleted, akkor majd írd le légyszíves! Köszi!
Nem nagyon. Ez lényegében az rFactor motorja, csak újabb verzió, még jobban megy nálam. Tény hogy Nvidia/Intel kombó-ra fejlesztenek, és azon megy jól, de egy közepes gépen már szépen megy. A laggolás az lehet netakadozás miatt (sőt, inkább), ami abból lehet, hogy steam-en keresztül megy a játék, és lehet, hogy a vírusirtó, vagy a tűzfal szenved vele.
Akkor lehet, hogy a Steamet is hozzá kéne adni a tűzfal Kivételek résznél? :roll: Bár mondjuk a RACE 07/GTR Evo ott van...
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.08.25. 11:39

Adam Jonas írta:
emerico írta:
Petee írta:Emerico a túlzott laggolásra nincs ötleted??? A 0-ás CPU magot kivettem, ha a Online GTR-el játszok, ahogy fentebb ajánlották! Esetleg, ha van más ötleted, akkor majd írd le légyszíves! Köszi!
Nem nagyon. Ez lényegében az rFactor motorja, csak újabb verzió, még jobban megy nálam. Tény hogy Nvidia/Intel kombó-ra fejlesztenek, és azon megy jól, de egy közepes gépen már szépen megy. A laggolás az lehet netakadozás miatt (sőt, inkább), ami abból lehet, hogy steam-en keresztül megy a játék, és lehet, hogy a vírusirtó, vagy a tűzfal szenved vele.
Akkor lehet, hogy a Steamet is hozzá kéne adni a tűzfal Kivételek résznél? :roll: Bár mondjuk a RACE 07/GTR Evo ott van...
Igen, szerintem hozzá kell adni. Próbáld meg, hátha jobb.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 35 vendég